Sobota 18. ledna 2020svátek má Vladislav 3 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku: ČSSD bude chtít po vládě vysvětlení dodatku k memorandu o lithiu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 27.1.2018 10:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Pulpytel 27.1.2018 10:44

Vyžraný Chovanec něco chce??????

J. Vyskočil 26.1.2018 13:52

Voliči ANO POZOR! Podle jasného sdělení Miloše Zemana ZVOLENÍM J. Drahoše zajistíte jmenování pana Babiše PŘEDSEDOU VLÁDY ještě příští týden, bez jakýchkoliv dalších podmínek. Zeman řekl, že v případě svého zvolení bude požadovat po panu Babišovi 101 podpisů a kdoví jaké další podmínky.

J. Balcar 26.1.2018 15:50

Straka do Strakovy akademie!

M. Zhoubný 26.1.2018 13:32

Nebyla tu náhodou už někde řeč o tom, že dodatky eliminují možné šprajcy z toho přímého zrušení, které sněmovna n e z á v a z n ě odhlasovala?

Myslím, že trubci s oranžovou dýní na hlavě to vědí. A dělají svalnaté pózy proto, aby a) posílili svoji pozici u koryt v sekretariátu a b) následně vylepšili z titulu té své stranické síly svoje vyjednávací postavení (& budoucí prebendy) v dohadování se o vládě s tím nenáviděným vítězným Ing. Babišem.

R. Markvart 26.1.2018 13:26

To že causu lithium "hnutí" ANO prachsprostě nafouklo, jako causu vyrobilo a následně zneužilo bylo jasné hned. Stačilo si zjistit, a šlo to udělat z naprosto běžně dostupných zdrojů, pár základních údajů, a to jak zcela obecných o těžbě surovin, tak i o lithiu samotném.

Je ale, bohužel především vinou ČSSD to, že se nechala vmanipulovat do situace, kdy se z normálního memoranda stal bič, který je zatloukl do země. Bylo na ní aby si svůj postoj ubránila.

M. Zhoubný 26.1.2018 13:36

Víte.. na každé prase se někde vaří voda.

MŽP pokud nemá odborný důvod k opaku, musí ze zákona prolongovat platnost patřičného povolovacího lejstra. To je vina ANO. Podpis memoranda ve vachrlaté době okolo voleb byl krok nadbytečný a proto souhlasím.. oranžové tykve se někam vmanévrovaly.

J. Pražák 26.1.2018 11:19

Ty socani mají hroší kůži. Neuvěřitelná drzost. Skoro žádní voliči, i když je podplácejí "sociálními výhodami", dluhy neplatí OKD (pro)dali skoro zdarma a když je někdo klepne přes prsty, tak kvičí.

J. Bejšovec 26.1.2018 11:18

Tak co nejdřív vysvětlit, proč jste uzavírali nějaké memorandum, když nikoho k ničemu, dle Vašich slov, nezavazovalo????

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...