Neděle 28. února 2021svátek má Lumír 7 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Chraňte české děti před propagandou a vylučte Arabku, žádají ředitele desítky e-mailů

Ochraňte děti před muslimy s jejich propagandou a vylučte ze školy arabskou studentku, vyzývají ředitele gymnázia v Teplicích Zdeňka Bergmana desítky e-mailů. Eman Ghaleb pochází z Jemenu, vyznává islám, v Česku ale žije od pěti let. Podle Bergmana leží odpůrcům v žaludku především fakt, že ve škole nosí šátek a angažuje se ve společenském životě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Novák 15.4.2016 23:51

Jo, jo, xenofóbní dobytek se s největší pravděpodobností stejně nepodepíše, tudíž jsou to určitě docela obyčejní pdělaní anonymové. Ta žumpa společnosti je tak schopna po nocích házet molotovovy koktejly či stříkat hanlivé nápisy po cizích zdech.

V. Komárek 15.4.2016 23:32

Šátek na hlavě. Odmítnutí podat ruku muži, sedět s chlapcem v lavici. Obstrukce se školními obědy. Obstrukce v tělocviku, na sportovním kurzu, v bazénu. Pauzy na modlení. - Nic z toho do školy nepatří, jakékoli náboženství ať je soukromou záležitostí!!!

Už to začíná i u nás to co začalo na západě před několika léty. Začínáme s muslimy tahat za kratší konec. Necháme si od nich vnucovat jejich zvyky!!! Ne oni nám, ale my se jím budeme muset VE VŠEM přizpůsobovat!!! Kdo to zastaví???

J. Denemark 15.4.2016 23:40

Nechceš si jít už lehnout, trapáku? Nezapomeň se podívat pod postel, jestli tam nemáš muslima.)

V. Komárek 16.4.2016 12:15

A ty už ses díval pod postel, jestli tam na tebe nečíhá Putin???

V. Braun 16.4.2016 19:07

Klasický Kojzar, demagog až na půdu. Vůbec neví jak to na té škole vypadá. Danou studentku nikdy neviděl, ale to mu nebrání tady slintat.

V. Komárek 15.4.2016 19:25

Co si myslí muslimáci v Belgii.

http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/a-sarij-reportaz-z-bruselu-svet-nam-musi-pomahat-titulky-cz.html

V. Komárek 15.4.2016 18:49

Všimli jste si, jak si nás muslimové zase oklešťuji - podobně jako byly Sudety: Koupili pozemky okolo Teplic - lázně. V Klimkovicích - lázně, se jim vyvařuje halal a prý už mají zakoupeny i pozemky v Beskydech. Mají požadavky na stavby nových mešit a modliteben.

DO KDY TO BUDEME TOLEROVAT?????

POKUD JIM TO STAVEBNÍ ÚŘADY DOVOLÍ - JE DALŠÍ GENERACE V HÁJI!!!

K 700. VÝROČÍ KARLA IV. MÁME POSLEDNÍ MOŽNOST SDĚLIT VLÁDĚ SVÉ PŘÁNÍ. Mrkněte na dnešní vysílání ČNTV, po případě i na:

http://petrbystron.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=501786

J. Novák 15.4.2016 23:46

Komárek, co vám bránilo, abyste si ty pozemky koupil vy? Aha, máte nejspíš holou pr.el a jiným závidíte, co? Takže vy nejste jen xenofóbní blb, ale ještě jste navíc závistí se užírající tele.

V. Komárek 16.4.2016 12:18

Už se těšíš až si koupí i tebe a celou ČR??? Už bys měl nosit nějaký hadr omotaný okolo hlavy a hlavně plnovous!!! Abys nevybočoval z řady!!!

V. Braun 16.4.2016 19:09

No a to si představ Kojzare, že Holanďani tady mají koupeny celé vesnice. Hrůza, za chvíli budeme určitě chodit v dřevákách a chrochtat. Škoda, že jsi zaspal s protiholandskou kampaní.

J. Novák 17.4.2016 4:20

Nejsem podělaný blb, jako ty, Komárek, takže se nejenže nemám nač těšit, ale ani čeho bát.

J. Buriánek 15.4.2016 18:46

Hysterie některých imbecilních Čechů dosahuje vrcholu. Většina těch mailů bude určitě podepsaná smyšleným jménem, jak už to u malých českých pokakánků chodí, ale i tak by je měli vypátrat, vyfotit a někde vystavit, aby se normální lidé při setkání s nimi mohli mít na pozoru.

V. Komárek 15.4.2016 18:43

víte, kdo tohle řek? Sokrates.

„Demokratické zřízení doplatí na to že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce, a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.“

J. Hrzal 16.4.2016 12:22

Po chvilce demokracie jsme měli bolševické zločince u vesel dost dlouho. Zvítězili, protože chudým slíbili majetek těch bohatších. Jakou tyranií vládli víme a jaký byl výsledek také. Zločinci chtějí totiž moc bez ohledu na režim. Demokracie není ideální, ale umožňuje nám svobodně se rozhodnout, jestli si zvolíme ty, kteří chtějí moc a bohatství na náš úkor nebo ne. A protože se necháváme ohlupovat řečmi a sliby, za kterými je úplně jiný záměr, zatím se jim to dost daří. Ale to je naše chyba. Nadáváme na svět, jaký je bezohledný, zlý, ... Ten svět tvoříme my. A pokud budeme stále volit mocichtivé zločinče, bude jenom horší.

P. Maleček 15.4.2016 18:15

Držím řediteli palce, byť jsem odpůrce nekontrolované migrace. Hlavně aby to ustál před svými komoušsko-socanskými nadřízenými z kraje. Ti si ze strašení muslimy chystají udělat volební kampaň a zajistit si tak pokračování dojení kraje, nad kterým i ODSák Šulce nasucho závistivě polyká.

J. Novák 15.4.2016 23:49

I já držím panu řediteli palce. Jen by mě zajímalo, jak jste přišel na takovou trapnost, že si jeho komoušsko-socanští nadřízení udělali udělali ze strašení muslimy volební kampaň. Můžete být konkrétní a jmenovat lidi, o kterých píšete, tedy které že jeho nadřízené máte na mysli?

V. Grycz 15.4.2016 18:02

Její země je terorizována americkými bombami. Řediteli vyvěs vlajku Jemenu. Byla přepadena okupanty z Rijádu a volstrítu.

P. Pruner 15.4.2016 18:02

1) Vylučovat "Arabku" ze školy je proti našim kulturním zásadám. Odborník by nám jistě vysvětlil jak je na tom katolická dívka ve školách v různých muslimských zemích....

2)Doporučuji si přečíst na Internetu vyprávění těch lidí kde někdo z rodiny přestoupil na islám. Pak se čtenář nebude divit obavám pisatelů e-mailů z vlivu islámské propagandy na děti ve škole. Nezralé dítě může přimout rozhodnutí, které může negativně ovlivnit celý jeho život.

V. Komárek 15.4.2016 17:46

Když ona může nosit do školy symbol islámu, tak nevím proč by potom někdo nemohl nosit ve škole symboly nacismu, komunismu !!!

M. Kolář 15.4.2016 18:07

Samotný islám je stará náboženská tradice která sama o sobě nic nevypovídá o způsobu jak dotyčný svou víru chápe. Jako je tomu ostatně u jakéhokoliv kultu. Vaše srovnání "šátku" se symboly nacismu nebo komunismu je nesmysl. S tím by se dalo srovnat například nošení symbolů tzv. "islámského státu",nebo jiného radikálního hnutí , apod ..

M. Arnold 15.4.2016 19:01

Šátek muslimky je zhruba totéž co jarmulka nebo sikhský turban. Jiná je otázka, jestli a jak se jejich nositelé z řad studentů např. účastní tělocviku nebo jiných povinných částí výuky. U dívek s šátkem právě toto bývá problém.

A. Reček 15.4.2016 18:12

Vy by jste chtěl, aby vaši potomci nosili teď na sobě symboly zvrhlého nacismu a komunismu? To by byl výraz zneuctění obětí těchto zvrhlých režimů!!

V. Komárek 16.4.2016 12:20

Neboj za chvíli budeš oběť toho zvrhlého islámu!!! Už se těšíš???

J. Hrzal 16.4.2016 12:29

Pořád se nám snažíte vtlouci do hlavy, že islám = fašismus? Je to lež a vy to víte ! Ale u těch jednodušších to zabírá, že? Právě takové primitivní prosazování kolektivní viny je znakem fašistů.

L. Max 15.4.2016 17:43

Pro J. Rysa.

Muslimove se modli petkrat denne a co je v jejich modlitbe vzdy zahrnuto. Petkrat denne je v jejich modlitbach zahrnut i trest pronemuslimy, tim i trest pro Rysa a jemu podobne! Je to v anglictine a titulky vnemcine, tak si to uzijte!

https://www.youtube.com/watch?v=LFPdQRFpaQk

M. Arnold 15.4.2016 18:01

Ten pán lže. Najděte si kteroukoli příručku o islámu (něco jako https://www.youtube.com/watch?v=kScrL8m1qMs). Nic takového v textech modliteb není. Ten šarlatán asi vytáhl nějaký existující text, ale není to denní modlitba. Čímž netvrdím, že islám je ryzí dobro, ale lží ho neporazíme. ;)

L. Max 15.4.2016 18:03

Mam to od muslimcu potvrzene!

M. Arnold 15.4.2016 18:11

Tak jim nevěř, to je takíja. :))) Ne, vážně: jediné standardní texty v denní modlitbě islámu jsouFátiha (https://cs.wikipedia.org/wiki/Al-F%C3%A1tiha_v_r%C5%AFzn%C3%BDch_jazyc%C3%ADch) a tašahhud (https://islamqa.info/en/26889). Zbytek modlitby tvoří krátké větičky typu "Alláhu akbar" apod.

L. Max 16.4.2016 11:45

Mi bylo receno, ze si to tam do modliteb mohou bez problemu zaradit a ze jsou i modlitby, kde to jiz je zarazeno. >trest pro nemuslimy Kuffar - Kaffi<

M. Arnold 16.4.2016 12:32

Pak zbývá jediná možnost: verše z Koránu dle vlastního výběru, ty tvoří vlastně volitelnou část denní modlitby. Ale znovu: to, co ten Warner čte ve videu, zase není z Koránu.


Dvaadvacet znaků, že s tímhle mužem vás místo pohádky čeká jen utrpení

Jedovaté vztahy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Některé ženy jako by se zhlédly v popelce. Věří, že oříšky přinášejí prince. Jenže nakonec jsou z nich spíš veverky –...

Inflace požírá uložené peníze. Kam s nimi, aby jich zmizelo co nejméně?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Naspořili jste 200 000 korun, uložili je na účet, těšili se na úroky a po roce zjistili, že jste zbohatli o celých 340...

Biolog Zrzavý: Covid se postará, abychom umírali i na něco jiného než rakovinu

Evoluční biolog prof. Jan Zrzavý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Podle amerického psychologa a genetika Roberta Plomina mají zděděné geny daleko větší význam při utváření naší...