Čtvrtek 25. února 2021svátek má Liliana 15 °C jasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Vyslali premiéra do jámy lvové, nikdy jsem nic takového neviděl, říká Špaček o schůzce na Hradě

Zatímco premiér Bohuslav Sobotka zamířil na Hrad s očekáváním diskuze nad vládní krizí, prezident Miloš Zeman nechal přichystat ceremonii k převzetí demise vlády. Celé nedorozumění vyvrcholilo tím, že se Zeman otočil ke stále ještě mluvícímu Sobotkovi zády a odešel ze sálu. „Nikdy jsem něco srovnatelného nezažil,“ řekl serveru Lidovky.cz odborník na etiketu a bývalý prezidentský mluvčí Ladislav Špaček.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Orlík 8.5.2017 10:34

Jednání Zemana bylo krajně nedůstojné. Je to starý, zapšklý chlap, léčící si své komplexy. I kdyby to hned Sobotka podělal, jakože nepodělal, tak sluišně by se Zeman chovat mohl. Choval jsem jako imbecil. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem to viděl. Nejsem voličem ani jednoho, aby bylo jasno. Ale co je moc, to je moc.

K. Loskot 7.5.2017 17:54

Bývalý komunista Špaček to tak vidí. Ale ať si soudruh Špaček napíše kolikrát Sobotka odvolával co odvolal a kolikrát dával demisi nedemisi. Je to chaot, takový člověk nemůže být ve vládě.

V. Klíma 7.5.2017 18:29

Napsal tragikomik místních diskusí pan Loskot?

Šmankote, jeho bych si ho nechtěl představit nejen ve vládě, ani ve funkci asistenta náměsta vnitřních věcí ve věci kancelářských potřeb.

J. Orlík 8.5.2017 10:35

Sobotka jen reagoval na neústavní přístup Zemana k demisi, která by přišla. Přece není Sobotka hlupák, aby to tak nechal.

P. Kmoníček 8.5.2017 16:23

Mluvíme o chování inženýra z Hradu,Loskote. Sobotku si necháme na potom. Mimochodem, Vy jste také takový buran,abyste si vzal k šatům a kravatě prošívané boty?

M. Gablech 18.5.2017 18:28

Loskote, očividně vám soustavně dělá problém pochopit psané slovo a adekvátně, v rozmezí napsaného, reagovat. A vzhledem k tomu, že vaše reakce jsou soustavně mimo mísu a nikoli právě "comme il faut", nebylo by pro všechny lepší, abyste se přesunul na Novinky.cz? Tam jistě najdete mnoho spřízněných duší.

D. Habina 7.5.2017 10:49

@DanielDherman Vy ujišťujete ? Tak sem s těmi jmény, ještě jsem o žádném slušném politikovi neslyšel ani z vyprávění babičky a dědečka a ani v pohádkách na ně člověk nenarazí. Jako třeba byl jednou jeden hodný a dobrý král ...

S. Stardust 6.5.2017 13:02

Níže uvedenýodkaz je dost důležitý před volbami a také pokud si chcete doplnit sbírkumagazlodějů a rozkradačů státu těmi největšími polistopadovými komunistickými aSTBáckými tuneláři. Tak tady je máte – duo Z & B:

http://zlutybaron.cz/novinky_a_zpravy/podil-v-agrofertu-v-hodnote-368-milionu-koupil-babis-za-25-milionu-za-vlady-zemana/

K. Loskot 7.5.2017 17:56

Je tam Rittig, který v komunistické kriminálu trpěl za naši svobodu a demokracii. Rozkládal socialistické hospodářství a podařilo se mu udělat v sámošce manko 10 milionů :-))

P. Minařík 5.5.2017 20:01

Byla to oboustranná hnusoba. Jenom se tady nezmiňuje to jak Sobotka vypekl Zemana. Neřekl mu o tom, že demisi odvolal a navíc Zemana ukončil tu frašku a odcházel a do toho Sobotka začal mluvit.

Je to totiž oboustranný nevkusný politický tyátr.

J. Šach 6.5.2017 20:58

Jak neřekl? sám Zeman v tom svém žvanění říká, že o změně formátu byl Hrad informován a ten den v sedm hodin ráno. Dobře tedy věděl, že žádná demise nebude a věděl ,co dělá. A jakkoli nemám rád Slávka a jeho socanskou bandu, tak Zeman předvedl něco, tak ubohého, že myslícímu slušnému člověku z toho musí být na blití..

J. Čížek 5.5.2017 16:40

http://forum24.cz/protiustavni-kroky-milose-zemana-vyvolavaji-nutnost-uzakonit-moznost-prezkoumat-jeho-ciny/

P. Minařík 5.5.2017 20:02

A o jakých protiústavních krocích to mluvíte?

J. Čížek 6.5.2017 6:42

Já ne, forum 24! Ale pro vás jistě platí: "komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí!" Takže se tím netrapte ...

P. Minařík 6.5.2017 13:48

Vy tady tapetujete odkazy a ne fórum 24. Jak vidno opravdu Vám z hůry nedali.

F. Rudl 5.5.2017 11:25

Co by kdo chtěl od člověka, kterého nikdo, mimo českých "volů-čů.." a východních diktatur, neuznává, nikam nezve a o návštěvě Bílého domu jen blafá. Je to prostě bolševik a soudem uznaný hář.

J. Čížek 5.5.2017 12:18

Je i přímo "dojemné", jak si jde súdruh eštébák se soudruhem kágébákem na ruku. Taková stoka na Hradě snad netekla ani za nacistické okupace ... :-(

M. Smidova 5.5.2017 10:46

Pane Špaček, buďte trpělivý, určitě ještě uvidíte a mnohem víc, pokud na Hradě bude sedět Zeman a ve vládě bude agent Babiš. Zatím je to jen začátek všeho oč si občané zvolením Zemana řekli.

J. Rojšl 5.5.2017 9:31

Nó takhle krásně "srychtovaný aranšmá" - Míla si koupil nový boty s bílým proužkem, nechal si ušít frckatý kvádro, Lilipuťkin mu dokonce půjčil na závěrečný ceremoniál zelenou ušanku, Jirka Kecáček dokonce 2x přeluxoval demisní cimru - no co mohli ještě víc pro předsedu vlády české republiky udělat, no řekněte co ?!?

Takovou starost o předsedu vlády české republiky neměl dokonce ani Pepík Háchů....

J. Škodák 5.5.2017 9:16

Takové jednání, které prezident Zeman předvedl, převádí a předvádět bude, protože takový je, má fatální dopad na způsoby komunikace v naši společnosti. Když k tomu přidáme zhovadilé jednání dalšího výtečníka Babiše, tak získáme velmi tristní stav v naši společnosti. Mnozí by to rádi bagatelizovali, ale to kterak se lidé ve společnosti chovají je velmi důležité! Jak může být nastupující generace lepší, když je neustále svědkem takového špatného jednání? Proto se právem domnívám, že to v tom našem Česku nebude lepší, ba právě naopak! Jinak by totiž nemohli být Zeman a Babiš nejpopulárnějšími politiky.

P. Čech 5.5.2017 9:34

Pane Škodáku, prezident Zeman a Babiš se chovají tak, jak si to žádá většina občanů. Jinak by nebyli na výsluní oblíbenosti. Domnívat se můžete cokoliv, nicméně to, jak hodnotí společnost prezidenta či Babiše neovlivníte. A hodnotit, co je pro českou společnost lepší Vám, myslím, nepřísluší. Společnost si to totiž dokáže vyhodnotit sama.

J. Škodák 5.5.2017 10:00

Pane Čech, společnost se skládá pokud to nevíte z jednotlivých občanů, keteří mají nebo nemají názor na to, co se ve společnosti dějě! Sama společnost jako množina občanů si nedokáže nic vyhodnotit sama. Jestliže většina občanů si něco žádá, tak to neznamená, že to musí být správné, to je blbost. Když většina křičela, popravme Horákovou..., to bylo správné zachování se? Každý z nás neseme odpovědnost sami za sebe a proto mně přísluší vyjádřit se k tomu, co se u nás děje, neb jsem občanem tohoto absurdistánu-Česko. Nemyslíte? pokud ovšem myslíte!

J. Čížek 5.5.2017 12:21

Většina svého času chtěla i Hitlera nebo Gottwalda. Budeme jim proto tleskat, s. Čechu?

D. Nowodny 5.5.2017 14:39

Výslun oblíbenosti _? U většiny občanů _? Dorazil jste právě z Marsu _?

J. Škodák 5.5.2017 14:49

Jak se tak dívám na to Vaše přijmení, tak asi nežijete v absurdistánu Česko, ale někde jinde, možná někde za mořem. Podívejte se na poslední průzkumy agentur o oblíbenosti politiků a prezidenta v Česku. Až to shlédnete, tak Vám bude konečně jasno, že absurdistán Česko je asi na Marzu!

J. Vyskočil 5.5.2017 8:56

Pan Špaček v tomto případě provedl naprosto korektní, nezaujaté a profesionální zhodnocení situace. A já si jako laik mohu dovolit přidat spekulaci, velmi pravděpodobnou, že Zeman nebyl vystaven žádnému překvapení, protože on celou situaci ve spolupráci se svým týmem sám takto záměrně zinscenoval, a to ve snaze znemožnit předsedu vlády. Premiér se však zachoval nad očekávání duchaplně a celou situaci vyřešil velmi pohotově, dalo by se říci, že brilantně zaimprovizoval. Zatímco Zeman se v průběhu schůzky choval v řeči těla nekultivovaně a nedůstojně. Říkám to přesto, že politicky ani lidsky nemám k panu Sobotkovi blízko. Sobotka : Zeman 1:0. Bohužel ale nejde o fotbalové utkání, ale o osud naší země, kdy na MF sedí osoba vyšetřovaná za daňové podvody a kdoví jaké další machinace.

P. Balcar 5.5.2017 8:19

Zemanova porucha osobnosti s ubývajícím intelektem začíná získávat navrch.

R. Gramblička 5.5.2017 7:38

Herman: "Vážení spoluobčané, stydím se za to, co nyní někteří politici ukazují.Přesto Vás ujišťuji, že je i řada slušných politiků, kterým lze věřit." (třeba já, co se paktuju se sudetskými Němci a lezu jim do análu)

J. Nový 5.5.2017 8:35

Toto mne také velmi rozesmálo. Jen sleduji,že občanům tohoto státu už se vysmívají všichni naši politici. A možná i oprávněně. Určitě se směje i strýček Brady.

J. Škodák 5.5.2017 8:58

Stydím se za všechny ty české Gram-bličky, kteří lezou do východních análů. Příště se prosím laskavě podívejte o čem ten článek je a pište k tomu adekvátně svoje reakce a ne takové blitky zcela mimo mísu. Když už blijete, tak blijte do mísy a ne mimo mísu, jinak jste....a tam si dosaďte to slovo, kterým takové zhovadilé jednání ve Vašem nekulturním okruhu nazýváte!


Dvaadvacet znaků, že s tímhle mužem vás místo pohádky čeká jen utrpení

Jedovaté vztahy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Některé ženy jako by se zhlédly v popelce. Věří, že oříšky přinášejí prince. Jenže nakonec jsou z nich spíš veverky –...

Inflace požírá uložené peníze. Kam s nimi, aby jich zmizelo co nejméně?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Naspořili jste 200 000 korun, uložili je na účet, těšili se na úroky a po roce zjistili, že jste zbohatli o celých 340...

Biolog Zrzavý: Covid se postará, abychom umírali i na něco jiného než rakovinu

Evoluční biolog prof. Jan Zrzavý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Podle amerického psychologa a genetika Roberta Plomina mají zděděné geny daleko větší význam při utváření naší...