Středa 28. října 2020Den vzniku samostatného československého státu 3 °C oblačno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Kreisingerová 17.9.2020 11:27

tak to můžeme být klidní,když to řeší BIS:-)

P. Haraším 16.9.2020 21:03

a tímto se nechá zeman dotovat...patří za mříže a všichni kolem něj s ním...

H. Dostálová 16.9.2020 20:59

Nepochybuju o tom, že podobné informace sbírají i jiné roazvědky.

J. Krajíček 16.9.2020 21:12

Od kdy je soukromá firma, i když řízená komunisty, rozvědka, nám povíš Dostálová???

R. Stary 17.9.2020 3:32

Mnohe se dozvite, kdyz si zjistite kdo je pani Dostalova.

R. Stary 17.9.2020 3:27

Jenze Cina nepatri mezi nase pratele. To jen nase ruda pata kolona by nas k nim ctela pritahnout

D. Martin 16.9.2020 18:23

To je ,,šokující,, že čínská firma špehuje a kádruje.Huawei je jenom špička ledovce,včera bylo pozdě zamezit totalitní Číně přístupu k důležitým sítím.Hnuawei nikomu chybět nebude...

L. Kalič 16.9.2020 19:53

Zemanovi, Nejedlému, Mynářovi nebo i Tvrdíkovi určitě ANO.

O. Dvořák 16.9.2020 18:05

Příští volby budou referendum o Číně, svobodě a demokracii.

L. Kalič 16.9.2020 19:54

To určitě ANO.

O. Dvořák 16.9.2020 18:04

Nějaká změna stejně příjde až po volbách, zatím vládne čínská koalice Zeman-Babiš-Hamáček, a v BISce se třesou, aby je nevyměnili, kdyby přišli s nějakým odhalením, např. na Kellnera, neoficiálního ministra hospodářství.

J. Šebek 16.9.2020 18:03

Á zase jednou hora porodila myš.

P. Novák 16.9.2020 17:42

Co je na tom špatného?

Na wikipedii a dalších amerických serverech se najde ještě více jmen Čechů.

B. Skoupý 16.9.2020 17:30

Tak tohle jistě prezident Miloš Zeman a jeho hradní suita "přátel demokratické a jednotné Číny" (Mynář, Ovčáček, Nejedlý..) a také Jaroslav Tvrdík, předseda čínského fotbalového klubu Slavia Praha a prezident Smíšené česko čínské komory vzájemné spolupráce (czechchina.com) rozhodně oceňují. Takový nebývalý zájem...

Už byl Mynář poděkovat J. E. velvyslanci Jianmin Zhanovi?

P. Minar 16.9.2020 17:54

Vy jako že Harašíma nemusíte. No a koukám, vy jste skutečně expert na politiku. Asi Pražák. Že ? To by vše vysvětlovalo.

J. Krajíček 16.9.2020 18:22

Ty ani nemusíš psát, že jsi vidlák, Minar!!!

O. Dvořák 16.9.2020 17:24

aktualizovaný TÝM SVOBODA

M. Frank, T. Kučera, J. Holý, J. Hrzal, T. Novák, P. Netolický, I. Furthner, V. Cibulka, L. Machala, P. Selinger, J. Soch, O. Schnabl, J. Patrick, Z. Smutný, L. Kubeš, J. Fohl, J. Svoboda, D. Martin, J. Krajíček, J. Mičan, V. Vérosta, J. Lehký, J. Škodák, J. Jirka, I. Kanafasik, J. Vintr, M. Veleba, K. Šubrt, R. Válek, J. Urban, J. Koutský, J. Nový, M. Valenta. P. Haraším, J. Hrzal, I. Jouza, V. Oslej, J. Kovaříček, F. Doušek, V. Sellner, J. Hybeš, J. Hovorka, P. Nemec, K. Vávrová

O. Dvořák 16.9.2020 17:41

TÝM SVOBODA abecedně

Cibulka V., Doušek F., Fohl J., Frank M., Furthner I., Haraším P., Holý J., Hovorka J., Hrzal J., Hybeš J., Jirka J., Jouza I., Kanafasik I., Koutský J., Kovaříček J., Krajíček J., Kubeš L., Kučera T., Lehký J., Machala L., Martin D., Mičan J., Nemec P., Netolický P., Novák T., Nový J., Oslej V., Patrick J., Selinger P., Sellner V., Schnabl O., Skoupý B., Smutný Z., Soch J., Svoboda J., Škodák J., Šubrt K., Urban J., Válek R., Valenta M., Vávrová K., Veleba M., Vérosta V., Vintr J.

O. Dvořák 16.9.2020 17:10

V širší perpektivě se asi otáčí vítr, když čínské lidovky publikovaly takový článek. Děkuji a jen houšť a kapky.

M. Panter 16.9.2020 17:27

Ten už se otočil dávno. Před třiceti lety jsme byli oproti Číně techologicky vyspělá země, po třiceti letech jsme oproti Číně technologicky zaostalá země....za pouhých třicet let a takový obrat.

J. Krajíček 16.9.2020 18:26

Myslíš tu Čínu, která tvému pastevci ukradla fabriku na výrobu titanové běloby i se třemi stovkami zaměstnanců, Jakubče?? To nebude tvůj loutkovodič spokojen, že zde adoruješ zloděje. Zamysli se nad sebou, Jakubče!!!

J. Holý 16.9.2020 16:14

Číňanům asi něco vrže, když to vypustili do světa. Jinak mě to vůbec nepřekvapuje.

P. Minar 16.9.2020 16:13

Služby celého světa sbírají informace o kde kom. Mají v seznamu i Merkel ;-D

P. Haraším 16.9.2020 14:52

medvídkovi Pu Si se poslední dobou nějak nevede. poté, co nechal záměrně vypustit do světa vlastní čínský virus, protože se chtěl soudružsky podělit, tak dochází v komančské straně k odporům proti vůdcovsko-nacistickému řízení číny jako firmy. na sporné hranici s Indií dostali chrabří číňané řádně nasekáno, protože, stejně jako zemanův Kreml, umí útočit jen na výrazně slabšího protivníka a když jim indie vrátila úder, tak utekli jak zeman před omluvou za lhaní. EU konečně mění pozici a k číně se již nebude stavět servilně, což hodně ovlivnil i pan Vystrčil a jeho odvážná cesta na suverénní taiwan. rovněž politika jedné číny je totální nesmysl, na který bude muset čína zapomenout.

J. Hrzal 16.9.2020 14:22

Když Miloš Zeman onehdy řekl, že někteří politici jsou tak servilní, že kdyby přišli Číňané, nechali by si zešikmit oči, nikdo netušil, jak se touto hláškou střelí do vlastní nohy. ;-D

Ať žijí Čučkaři ! Stávají se jednou z pojistek naší svobody, zatímco se jim prezident a jeho vykutálené okolí snaží podrážet nohy.

Děkuji vám, pane Koudelko a spol., že varujete před čínským komunistickým nebezpečím, které jen čeká na skulinu, aby mohlo jako virus vniknout do organizmu a ovládat jej. O nic menšího tu totiž neběží, přesto že to samozřejmě zpočátku vypadá naprosto nenápadně.

P. Minar 16.9.2020 16:05

Hrzale, vy jste mimo úmyslně, jako placený rozumbrada a nebo tak, z blbosti ? S Čínou by potřebovali obchodovat, jo, po svém, i amíci. A vy tady děláte bouři v decové skleničce. Jednotný boj proti Číně ? ? Tak to je dle přesně dle not od amíků. Pokud vám to nedochází, tak to je váš problém. Jinak všichni snaží dostat dostat ke kšeftům s Čínou, ač jim za to hrozí sankce. Vy tady budete s tím Hřibem blbnout. Uff.

J. Hrzal 16.9.2020 16:33

Asi jste si nevšiml, jak se karta začíná obracet. Díky Vystrčilovi i ostatní země vidí, jak komunisté reagují,pokud nedržíte hubu a krok. Proto v Německu, Francii.. přehodnocují. Už mají nový zákon a Čínu nepouští do strategických odvětví. Nejhorší je totiž vybudovat si závislost na komunistické straně.

M. Panter 16.9.2020 16:54

Pro nás se karta otočila, to je pravda...Dejte vědět, až se karta otočí i pro ostatní. ;-D;-D

P. Minar 16.9.2020 16:56

Kdo má závislost na komunistické straně ? V Číně je superkapitalizmus a ti jejich komunisté nemají s komunizmem nic společného. Je to aparát na udržování stavu. Vy jedete, jako media a dál nehodláte koukat. Amíci radí, že je nebezpečné být závislý na ruské energetice, přes plyn. Ač je to ruské málo, investuje tam celá Evropa. Ale prostě pozor na závislost. Víte proč se tak děje ? Nějak vám uniká povinná závislost, jinak sankce, na USA. Ač žijete, předpokládám, v Evropě. Do Číny poslal ten geniální ekonom Regan vše, podobně západní Evropa a nyní z toho mají bobky a začíná štvaní. Za blbost se prostě platí. Víte. Dnes už se už odvažují i vyšších úrovní psát to, že i ten kapitalizmus přišel právě od židovských amerických bankovních rodin přes Trockého a dorazili to Němci Leninem. Je srandovní, že po smrti Lenina se ten jejich produkt, komunizmus, stal hlavním nepřítelem. A proto ww2. Alespoň tušíte proč ?

K. Kotyzová 16.9.2020 20:37

Komunisti takhle reagovali vždycky. Proč myslíte, že se na Taiwan ofiko normálně nejezdí? Přehodnocuje se, protože to vypadá, že by v USA mohl přeci jen vyhrát Biden. U toho je šance, že by se s ním dalo dohodnout a případně ukončit obchodní válku mezi EU a USA. No a to je obchodní partnerství přeci jen příjemnější bez ohledu na to, že to jsou taky pěkná kvítka.


ANALÝZA: Proč Čína v boji s covidem uspěla a Západ se zmítá v chaosu

Turisté se fotí na Velké čínské zdi. V Číně probíhají oslavy Zlatého týdne. (6.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zatímco Západ se potýká s druhou vlnou koronaviru, východoasijské země dokázaly virus porazit. Proč tomu tak je? Nejde...

Jsme rozvedení. Ještě nevím, zda se vrátím k dívčímu jménu, říká Koukalová

Gabriela Koukalová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nepochopení, odsouzení. Konec vrcholové sportovní kariéry. Hledání práce. A ještě rozvod. Gabriela Koukalová (30) má za...

Dlouhodobý test Mazdy: karoserie se nám rozpadala před očima

Mazda 6 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Historie provozu této Mazdy sice dokládá, že prevence se vyplatí, ale některé chyby výrobce se napravit nedají....