Sobota 26. září 2020svátek má Andrea 10 °C déšť Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hrzal 16.9.2020 14:22

Když Miloš Zeman onehdy řekl, že někteří politici jsou tak servilní, že kdyby přišli Číňané, nechali by si zešikmit oči, nikdo netušil, jak se touto hláškou střelí do vlastní nohy. ;-D

Ať žijí Čučkaři ! Stávají se jednou z pojistek naší svobody, zatímco se jim prezident a jeho vykutálené okolí snaží podrážet nohy.

Děkuji vám, pane Koudelko a spol., že varujete před čínským komunistickým nebezpečím, které jen čeká na skulinu, aby mohlo jako virus vniknout do organizmu a ovládat jej. O nic menšího tu totiž neběží, přesto že to samozřejmě zpočátku vypadá naprosto nenápadně.

P. Minar 16.9.2020 16:05

Hrzale, vy jste mimo úmyslně, jako placený rozumbrada a nebo tak, z blbosti ? S Čínou by potřebovali obchodovat, jo, po svém, i amíci. A vy tady děláte bouři v decové skleničce. Jednotný boj proti Číně ? ? Tak to je dle přesně dle not od amíků. Pokud vám to nedochází, tak to je váš problém. Jinak všichni snaží dostat dostat ke kšeftům s Čínou, ač jim za to hrozí sankce. Vy tady budete s tím Hřibem blbnout. Uff.

J. Hrzal 16.9.2020 16:33

Asi jste si nevšiml, jak se karta začíná obracet. Díky Vystrčilovi i ostatní země vidí, jak komunisté reagují,pokud nedržíte hubu a krok. Proto v Německu, Francii.. přehodnocují. Už mají nový zákon a Čínu nepouští do strategických odvětví. Nejhorší je totiž vybudovat si závislost na komunistické straně.

M. Panter 16.9.2020 16:54

Pro nás se karta otočila, to je pravda...Dejte vědět, až se karta otočí i pro ostatní. ;-D;-D

P. Minar 16.9.2020 16:56

Kdo má závislost na komunistické straně ? V Číně je superkapitalizmus a ti jejich komunisté nemají s komunizmem nic společného. Je to aparát na udržování stavu. Vy jedete, jako media a dál nehodláte koukat. Amíci radí, že je nebezpečné být závislý na ruské energetice, přes plyn. Ač je to ruské málo, investuje tam celá Evropa. Ale prostě pozor na závislost. Víte proč se tak děje ? Nějak vám uniká povinná závislost, jinak sankce, na USA. Ač žijete, předpokládám, v Evropě. Do Číny poslal ten geniální ekonom Regan vše, podobně západní Evropa a nyní z toho mají bobky a začíná štvaní. Za blbost se prostě platí. Víte. Dnes už se už odvažují i vyšších úrovní psát to, že i ten kapitalizmus přišel právě od židovských amerických bankovních rodin přes Trockého a dorazili to Němci Leninem. Je srandovní, že po smrti Lenina se ten jejich produkt, komunizmus, stal hlavním nepřítelem. A proto ww2. Alespoň tušíte proč ?

K. Kotyzová 16.9.2020 20:37

Komunisti takhle reagovali vždycky. Proč myslíte, že se na Taiwan ofiko normálně nejezdí? Přehodnocuje se, protože to vypadá, že by v USA mohl přeci jen vyhrát Biden. U toho je šance, že by se s ním dalo dohodnout a případně ukončit obchodní válku mezi EU a USA. No a to je obchodní partnerství přeci jen příjemnější bez ohledu na to, že to jsou taky pěkná kvítka.


Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

Ozbrojení podporovatelé hnutí Black Lives Matter při střetu s krajně... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...