Diskuse k článku: ‚Cítím nekonečnou lásku.‘ Čeští lékaři po 40 letech experimentují s houbičkami

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 15.10.2016 17:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Mrázek 15.10.2016 17:51

TAK DLOUHO BUDEME IGNOROVAT PŘÍRODNÍ LÁTKY, dokud farmaceutický průmysl nezdecimuje zdravotnické systémy zemí. Proč volit látky , upravující Ph, když chemoterapie vydělá stovky tisíc! Proč nepovolit(kromě zdaněného alkoholu a tabáku, z něhož je obrovský zisk) nějaké houbičky a nebo přesně dávkovaný durman, trávu, včelí žihadla na vyléčení artritidy.... hnusný kšeft s lidským utrpením.

A. Alda 7.10.2016 11:19

Zastavení výzkumu z ideologických důvodů byla prostě blbost na entou.

J. Zima 7.10.2016 9:57

Kouzlem nechtěného je níže na této stránce článek, kde Brian Wilson z kapely Beach Boys říká, jak mu LSD zničilo mozek. Že by psylocibin byl neškodný o tom si dovolím pochybovat.

Obecně ať si každý cpe do hlavy co chce, ale měl by znát všechna rizika a požívání drog by nemělo být propagováno. To se týká i reklamy na chlast, kterou vidíme denně v TV.

P. Nápravník 7.10.2016 15:05

Rozdíl v tom rozhodně bude. LSD je lidově řečeno pěknej bordel a nikomu bych to nedoporučil ani zkoušet. Naproti tomu houby jsou relativně neškodný, rozhodně nezvyšují tlak tak brutálně jako LSD. V obou případech by to taky neměl zkoušet někdo kdo má jakékoli duševní problémy, což je rozhodně případ toho panáčka z BB.

J. Novák 7.10.2016 9:55

Kurňa, ti lékaři-výzkumníci musí mít docela veselou práci. Věčně jsou pod vlivem a ještě tomu říkají výzkum. Nu, kdo si to v dnešní době může v práci dovolit, že? Když bude zubař či obvoďák ordinovat poté, co požil, tak má velký problém. Jo, co je dovoleno pánovi, není dovoleno volovi.

J. Škodák 7.10.2016 9:27

Zajímavé je, že lidstvo s těmito funkčními stavy mozku pracovalo odnepaměti v průběhu starodávných rituálů různých kultur. Existují stavy mozku, které jsou svým způsobem evolučně hodně významné, ale nejsou prozkoumané a přesně charakterizované a byly poměrně dlouho západní vědou ignorovány.Tato věda„osvícené" společnosti zahodila také do starého harampádí hodnoty anticko-křesťansko-židovské tradice v oblasti duchovní. Víra v Boha-Stvořitele,náboženství a s tím spojené rituály atd. Bez tohoto duchovního rozměru se společnost odcizuje a tam,kde víra pomáhala zvládat psychické problémy, nahradily je drogy všeho druhu. Po požití drogy zvolá zdrogovaný:„Cítím nekonečnou lásku." Věřící křesťané při liturgických obřadech vyznávají:„Bůh je nekonečná láska."

K. Konavi 7.10.2016 7:48

američtí feťáci to tady berou hákem, doufám, že i léčba rýmy a nachlazení bude probíhat přes zdravotní pojišťovnu pomocí LSD - Vašku, děkujeme, tys to tady do*ebal. ..

J. Denemark 7.10.2016 10:36

Ty máš fakt dost.)

J. Čížek 8.10.2016 1:01

Co chcete po někom, kdo ani nemá "koule" se podepsat ...

J. Nový 7.10.2016 6:27

Jednou z lidí dostaneme i to, co si opravdu myslí a pak, pokud to budou "špatné" myšlenky, potrestáme je! Velký bratr se nikdy nevzdá boje za lepší lidstvo!

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

POCTA BRATROVI. Číslo 23, které nosil jeho bratr Josef, si Jakub Šural vzal na... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Prof. Vladimír Tesař, zakladatel a přednosta Kliniky nefrologie 1. Lékařské... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...