Diskuse k článku: ‚Cítím nekonečnou lásku.‘ Čeští lékaři po 40 letech experimentují s houbičkami

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 15.10.2016 17:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Mrázek 15.10.2016 17:51

TAK DLOUHO BUDEME IGNOROVAT PŘÍRODNÍ LÁTKY, dokud farmaceutický průmysl nezdecimuje zdravotnické systémy zemí. Proč volit látky , upravující Ph, když chemoterapie vydělá stovky tisíc! Proč nepovolit(kromě zdaněného alkoholu a tabáku, z něhož je obrovský zisk) nějaké houbičky a nebo přesně dávkovaný durman, trávu, včelí žihadla na vyléčení artritidy.... hnusný kšeft s lidským utrpením.

A. Alda 7.10.2016 11:19

Zastavení výzkumu z ideologických důvodů byla prostě blbost na entou.

J. Zima 7.10.2016 9:57

Kouzlem nechtěného je níže na této stránce článek, kde Brian Wilson z kapely Beach Boys říká, jak mu LSD zničilo mozek. Že by psylocibin byl neškodný o tom si dovolím pochybovat.

Obecně ať si každý cpe do hlavy co chce, ale měl by znát všechna rizika a požívání drog by nemělo být propagováno. To se týká i reklamy na chlast, kterou vidíme denně v TV.

P. Nápravník 7.10.2016 15:05

Rozdíl v tom rozhodně bude. LSD je lidově řečeno pěknej bordel a nikomu bych to nedoporučil ani zkoušet. Naproti tomu houby jsou relativně neškodný, rozhodně nezvyšují tlak tak brutálně jako LSD. V obou případech by to taky neměl zkoušet někdo kdo má jakékoli duševní problémy, což je rozhodně případ toho panáčka z BB.

J. Novák 7.10.2016 9:55

Kurňa, ti lékaři-výzkumníci musí mít docela veselou práci. Věčně jsou pod vlivem a ještě tomu říkají výzkum. Nu, kdo si to v dnešní době může v práci dovolit, že? Když bude zubař či obvoďák ordinovat poté, co požil, tak má velký problém. Jo, co je dovoleno pánovi, není dovoleno volovi.

J. Škodák 7.10.2016 9:27

Zajímavé je, že lidstvo s těmito funkčními stavy mozku pracovalo odnepaměti v průběhu starodávných rituálů různých kultur. Existují stavy mozku, které jsou svým způsobem evolučně hodně významné, ale nejsou prozkoumané a přesně charakterizované a byly poměrně dlouho západní vědou ignorovány.Tato věda„osvícené" společnosti zahodila také do starého harampádí hodnoty anticko-křesťansko-židovské tradice v oblasti duchovní. Víra v Boha-Stvořitele,náboženství a s tím spojené rituály atd. Bez tohoto duchovního rozměru se společnost odcizuje a tam,kde víra pomáhala zvládat psychické problémy, nahradily je drogy všeho druhu. Po požití drogy zvolá zdrogovaný:„Cítím nekonečnou lásku." Věřící křesťané při liturgických obřadech vyznávají:„Bůh je nekonečná láska."

K. Konavi 7.10.2016 7:48

američtí feťáci to tady berou hákem, doufám, že i léčba rýmy a nachlazení bude probíhat přes zdravotní pojišťovnu pomocí LSD - Vašku, děkujeme, tys to tady do*ebal. ..

J. Denemark 7.10.2016 10:36

Ty máš fakt dost.)

J. Čížek 8.10.2016 1:01

Co chcete po někom, kdo ani nemá "koule" se podepsat ...

J. Nový 7.10.2016 6:27

Jednou z lidí dostaneme i to, co si opravdu myslí a pak, pokud to budou "špatné" myšlenky, potrestáme je! Velký bratr se nikdy nevzdá boje za lepší lidstvo!

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

„Když se něco naučíte rychle, váš mozek bude mít tendenci pamatovat si to... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...