27. září 2013 20:00 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Co vám uniklo: Pancová je volná i důkladná autorka erotických pomůcek

Designérka Anna Marešová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Designérka Anna Marešová | foto: whoopdedoo.cz

PRAHA Neměli jste čas sledovat zprávy? Vybrali jsme pro vás nejdůležitější události dne.

3 HLAVNÍ UDÁLOSTI

Pancová je volná, vrchní soud ji propustil na svobodu

Bývalá šéfka kladenské nemocnice Kateřina Pancová je po 16 měsících ve vazbě volná. Vrchní soud v Praze zamítl stížnost žalobce Petra Jiráta. Ten s propuštěním na svobodu nesouhlasil, bál se, že by Pancová mohla utéct.

ČTĚTE VÍCE:

Zemanovci vyloučili Drymla, kancléř Mynář stále nemá bezpečnostní prověrku

Hradecký krajský výbor Strany práv občanů - Zemanovci (SPOZ) vyloučil ze strany vedle senátora Vladimíra Drymla i Ottu Salače z Jaroměře a Františka Ludvigha z Náchoda. Předsednictvo strany rozhodnutí výboru schválilo. Ovšem potíže mi zlínský lídr a prezidentský kancléř Vratislav Mynář. Ten stále nemá bezpečnostní prověrku. Prezidentu Zemanovi to nevadí.

ČTĚTE VÍCE:

Hrozí krach dopravního podniku, tvrdí Hudeček. Kvůli tramvajím

Pokud pražský dopravní podnik (DPP) nevyřeší mnohamiliardový kontrakt na tramvaje se Škodou Transportation, hrozí mu krach. Řešení musí najít do půl roku, potom by se zřejmě muselo začít s rozprodáváním majetku.

ČTĚTE VÍCE:

3 ČLÁNKY, KTERÉ JSME PŘINESLI JAKO PRVNÍ

Kauza ŘSD: odchody policistů, podivné dokumenty a planá nařčení

Dozvuky třenic kolem korupční kauzy Ředitelství silnic a dálnic rozvibrovaly protikorupční policii: končí šéf jednoho z klíčových odborů, nadto se objevil dokument o roli Lenky Bradáčové.

ČTĚTE VÍCE:

Lze stíhat exposlance za trafiky? Soud čeká, co mu řekne Nečas

Nejvyšší soud dal Petru Nečasovi možnost, aby se vyjádřil k návrhu olomouckého vrchního státního zastupce Ivo Ištvana týkajícího se stíhání tří exposlanců kvůli trafikám. Expremiér ji chce využít, požádal ale o prodloužení lhůty na odpověď. Soud poté o návrhu rozhodne. Pokud dá zapravdu vrchním žalobcům, Nečas s největší pravděpodobností rozšíří okruh obviněných.

ČTĚTE VÍCE:

Za všechno špatné nemohou poslanci, tvrdí skokan Janda. A kandiduje za ODS

Kandidovat za ODS do Poslanecké sněmovny se rozhodl již před půl rokem. Vítěz Světového poháru ve skoku na lyžích Jakub Janda připouští, že si v politice může zkazit pověst. "Člověk si to musí zažít, aby si na věci udělal názor," říká v dalším ze série předvolebních rozhovorů serveru Lidovky.cz.

ČTĚTE VÍCE:

3 ČLÁNKY PRO VOLNÝ ČAS

Gólmanská kariéra jde stranou. Málem jsem umřel, přiznává Vokoun

V médiích se objevily zprávy, že Tomáš Vokoun skončil s krevní sraženinou v nemocnici. Málokdo si ale uvědomil, že brankáři hokejistů Pittsburghu šlo o život. "Naštěstí mě během hodiny a půl dostali na sál. Utekl jsem hrobníkovi z lopaty," řekl Vokoun.

ČTĚTE VÍCE:

Zkoušela jsem velikosti na sobě, říká designérka erotických pomůcek

Za návrh vibrátoru získala Národní cenu pro studentský design. Navrhla ale také venušiny kuličky a vibrační vajíčko. Své erotické pomůcky dlouho vylepšovala a přemýšlela, jak je dostat k zákaznicím. Založila si vlastní firmu a do měsíce chce zprovoznit e-shop na vlastních stránkách. "Zjistila jsem, že stojím o produkt, který bude naprosto dotažený, bude odpovídat původnímu návrhu a bude se vyrábět v Česku," říká v rozhovoru pro server Lidovky.cz designérka Anna Marešová.

ČTĚTE VÍCE:

SOUTĚŽ: Vyhrajte festivalové menu ve Velkých Karlovicích

Farmářské dobroty, frgálová manufaktura, valašské speciality a špičkoví kuchaři. Příští víkend proběhne tradiční gastronomický festival ve Velkých Karlovicích. Festival proběhne od 4. do 6. října a opět přinese několik novinek a zajímavostí.

ČTĚTE VÍCE:

Lidovky.cz