Čtvrtek 13. května 2021svátek má Servác 11 °C občasný déšť Předplatné LN

Diskuse k článku

ČSSD: Za řádění rowdies může Langer

Za výtržnosti chorvatských fanoušků prý může ministr vnitra Ivan Langer (ODS), myslí si to alespoň bezpečnostní expert ČSSD Jaroným Tejc. Tvrdí, že ministr by měl za řádění rowdies převzít zodpovědnost. Je nepochybné, že v bylo v silách policie výtržnostem zabránit, dodává Tejc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jmmb 6.10.2008 20:27

Re: to je divné...

Kefaso, měl bys se možná napřed zamyslet, co prýští z modrých tlam tvých idolů, ale obávám se, že ti to může dělat potíže, protože negramota, který není schopen se naučit vyjadřovat česky, jen ztěží může taky používat šedou koru k myšlení.

jmmb 6.10.2008 20:17

Re: je sice pravda ze

Ve věci zametání kauz vám dávám částečně za pravdu. Ale to byste se měl obrátit také na Topolánka, aby nezametal kauzu vydírání a korupce ve vlastní straně pod stůl, aby Langer nezametal pod stůl kauzu Krakatice, aby ODs nezametala pod stůl kauzu korupce a vydírání při prezidentských volbách a ani kauzu přeběhlíků Melčáka, Pohanky, Snítilého, Wolfa, kauzu 28T 6/2006 (kde olomoucká ODS dostala Langrovým prostřednictvím 66mil. kč za desetistránkovou studii, okopírovanou z výroční zprávy Českých drah, kauzu Kutal atd. atd.

jmmb 6.10.2008 20:02

Re: je sice pravda ze

Hogofogsi, dělají-li tvoje děti bordel na technopárty, zasloužil bys i ty sám nakládačku za to, žes nedovedl svoje děti vychovat na slušné občany. Budou-li takoví zmetci, co dělají bordel volit jen proto, aby mohli dělat bordel, máme se na co těšit. A taky to něco vypovídá o té partaji. Doufám, že ty děti nebudou takoví omezení fanatici jako ty.

jmmb 6.10.2008 19:51

Re: ČSSD z nás dělá blbce...

hamare, to je hluboký, ale opravdu hluboký omyl! Z vás nikdo, ani ČSSD, blbce dělat nemusí. Vy je ze sebe víc než dostatečně děláte sami. Začalo to už Klausem, za mrtvé sponzorory také nemohl, nic nevěděl, za nic nezodpovídal. Je jen s podivem, že takový zapomnětlivý a nezodpovědný bl. beček mohl být ministerským předsedou a dokonce prezidentem!

hamar 6.10.2008 5:05

ČSSD z nás dělá blbce...

Předseda vlády Paroubek před CzechTechem požadoval tvrdý zásah policie a ministr vnitra Bublan to zařídil ... Co to má společného s řáděním kriminálních živlů v centru Prahy? P.S. ČSSD má dodnes máslo na hlavě, a dokonce na něj ještě ukazuje!!!

Havíř Vodka 5.10.2008 15:00

golf

dnes jsem si zahrál s kuním ksichtem golf, dostal čtyři jamky fóra a já seděl hodinu v klubu a popíjel skotskou a kza hodinu přišel kuní ksicht celý utáhaný, to ministrování ho nějak zmáhá, myslím, že má žloutenku, popelavě šedé, žluty bělmo, však je doktor na baterky.   

ICHoCH 5.10.2008 13:09

Kuní ksicht Langer neustále vyhrožoval demisemi předchozích

ministrů vnitra, ovšem ani jeden z nich nebyl Íčkem či jako jeho spolustraník Téčkem. To tupé úplatné hovado z ODS lže jako když tiskne, ostatně má Topoldalíkovskou školu podrazů, korupce, vyhrožování. Inu kuní ksicht Langer splňuje podmínky svý k svému, Topolánkovi. (Y)

Haviř Vodka 5.10.2008 11:55

Re: Kdyby Langr nařídil ostře proti fanoškum zakročit,

a s tebou bílé myšky.:-D;-D

Haviř Vodka 5.10.2008 11:54

to teda

kuní ksicht i s Červíčkem pěkně zorali, ti chlapci měli dostat zato co prováděli takovou nakádačku, že by se Česku měli vyhnout velikým obloukem, dobytek když se neumí chovat ať zůstane doma. ;-D!!;-O

z.cerny 4.10.2008 20:29

rozložená neakceschopná policie

Hurvínku, Hurvínku....tys tomu zase dal....(Y)(Y)(Y)

111 4.10.2008 19:15

Je pravda když byl kuní ksicht Langer v opozici kníkal na

každého ministra vnitra za cokoliv okamžitě o demisi. Dnes je Íčko velký boss, má moc, policii si upravil k vlastnímu obrazu a potřebám ODS a Topoldalíka, takže je to demogracyje ptákostrany.(Y)

tosek 4.10.2008 17:38

Re: Proč tady do všeho taháte politiku?

No protože současná podoba a práce české policie je výsledkem jednání politiků. Zlangerovaná policie přece už jasně řekla, že na fotbalových zápasech zasahovat nehodlá, neboť nebude zyšovat zisk klubů, které pořádají fotbalové zápasy a mají si zajistit bezpečnost na stadionech samy. No a tohle je další fáze v "myšlení" a jednání našich popletených liberálních politiků. Policie se vůbec nebude vměšovat do soukromých záležitostí. Máte obchod a nějací magoři vám rozbijí výlohu, někdo vás na ulici zmlátí, někdo vám v parku znásilní a zabije manželku? Policii to nezajímá. To je vaše soukromá věc a vy si máte sám zajistit svou bezpečnost. Proč by se daňoví oplatníci měli svými penězi podílet na vaší bezpečnosti? Každý se má starat sám o sebe a ne obtěžovat policii. Ta má jiné úkoly. Nikdo sice neřekl jaké, ale prostě s vašimi problémy na ni nechoďte.

Zlatka 4.10.2008 17:05

Proč tady do všeho taháte politiku?

Zkuste si zajet dělat takový bordel do Chorvatska, uvidíme kdy se vrátíte a v jakém stavu !  A s jakou pokutou.

občan 4.10.2008 15:05

česká policie

jen sledovala řádění chorvatských fašistů  jak močí na staroměstskou radnici a ubíjejí ruského turistu. Pan Doležal tleská a řadě diskutujícím to nevadí.

Bože, co jste to za lidi.

hr 4.10.2008 14:29

Re: Re: Kdo za to bere KRALOVSKY PLAT??!

Mas problem pochopit psany text? Nebo to je spis o Tvem nevalnem IQ? Tak, ci onak, nepis verejne!!

Delirium Tremens 4.10.2008 14:10

Kdyby Langr nařídil ostře proti fanoškum zakročit,

tak socani pro změnu chtějí Langerovu demisi za nepřiměřený zásah ...

soudruzi, soudruzi ... Gott Wald s vámi ...

Marek 4.10.2008 13:45

Policie v rozkladu

To si myslí víc lidí , že Langr tam nemá co dělat..

Haviř Vodka 4.10.2008 13:33

Re: je sice pravda ze

ten dobytek, narkomani, ochlasti potřebovali tu nakládačku jak sůl, aby se vzpamatovali, škoda rany, která mimo padne, to ty zvířata se chovají lépe jak ti pomatenci na Czechtecu, to ti hogofogosi povím, je možné, že jsi jedním z nich, takové dobytekRv 

Haviř Vodka 4.10.2008 13:30

Re: Re: potomek

neopisuje z ničeho pomatené Kecale, jen co bude trochu lepší počasí půjdu si zahrát do Vésky s tím potomkem Bobligovým golf, jsem tam členem za 50.000,-Kč a sem tam ho tou golfovou holí přetáhnu a když tam budeš ty tak tě přetáhnu taky.Na co tam strkáme peníze z rozpčtu v milionech, do našeho klubu, abychom si protáhli znavené hýždě od sezení v Praze v kachlíkarně.:-D;-D 

Petr Pokorný 4.10.2008 13:26

Re: Kdo za to bere KRALOVSKY PLAT??!

Přesně takto se vyjadřují příznivci sovětských pořádků a příznivci otevřeného nebe pro Stalinisty. Z toho se pozná, jaká chátra chce, abychom si náš stát nehlídali a nechali ho napospas jako Henlajnovci, když žádali volný průchod pro německou armádu!

erzj 4.10.2008 12:11

Kdo za to bere KRALOVSKY PLAT??!

Je jasne, ze Langer u toho nebyl. ALE: Kdo nese odpovednost za klid a poradek v ulicich? Kdo za to bere KRALOVSKY PLAT??! Kdyz jsme demonstrovali proti radaru, bylo tam kolem Kundy Raisove tezkoodencu jak nasratych... Kde byli ted?

Petr Pokorný 4.10.2008 12:00

To je kretén

a za vpád Sovětských vojsk může generál, který nás neubránil! Nechápu,

že tomu kriminálníkovi Tejcovi ještě někdo nešáhl poctivě českou

zednickou fackou do úsměvu! Kdyby ty stupidity říkali mezi sebou v

parlamentu, tak je to jejich problém. Ale oni tupost rozšiřují i ven!!

Frankie 4.10.2008 11:41

Odpovednost cizinecke policie

Kazdy policista Cizinecke policie CR na vstupu do nasi zeme a Schengenskeho prostoru musi mit osobni odpovednost za vstup cizincu na nase uzemi. Meli by projit skolenim Immigration Officers v Americe. Na razitku v pase musi byt original podpis policisty. Pri zadrzeni cizince by poradkova policie podle pasu cizince identifikovala odpovednou osobu cizinecke policie, ktera umoznila cizinci porusovat zakony na nasem uzemi a na uzemi Schengenu. Ministr Langer a poslanci by meli vytvorit zakonne podminky pro cizineckou policii se sankcnim radem odpovednosti za neodpovednost.  

Kecal. 4.10.2008 10:57

Re: potomek

Zase opisuješ ze svého chorobopisu z alkoholické léčebny?;-D

Emi 4.10.2008 10:55

Destrukční komando.

to je ta sekce kefaso. Pane Tejc, řádění rowdies je celosvětový problém. Nevěříte? Máte asi pravdu, že soudruzi v KLDR, Číně a na Kubě by si s nimi uměli poradit. A co soudruh Chavez, ten určitě. Denně to trenují na svých odpůrcích. Padlí se naloží, krev ostříká hadicí a je klid. Božský klid, který bych přál lidovému domu.

hogofogs.; 4.10.2008 10:43

je sice pravda ze

Langer je ted nic moc, chtel to tak a vy proc, ale Tejcovy bych poradil aby se staral vo  ty veci vo ktery ma take zajem Siroka Verejnost! to znamena aby prestal zametat pod stul kauzu HUCIN !! a aby si obcas vzpomel na CZechtec, kde nechali zmlatit a terorizovat v souladu se svou bratrskou stranou KSCM po domluve mezi sebou NASE DETI !!! ktere si na to jiste vzpomenou kluci uz se nemohopu dockat az poprve pujdou k volbam :-P!!

kefaso 4.10.2008 10:37

to je divné...

nepamatuji že cokoliv kde si narušení představitelé socdemo mohou kopnout do svých politických protivníků by nebylo plně využito...pro tento účel byla v lidovém domě zřízena zvláštní sekce zřejmě...soudruzi socialisté buďte alespoň trochu objektivní neb už mi nebaví číst další hlouposti a prohlášení požadující okamžité odstoupení zvláštěpak prýštících  z narudlých tlam páně paroubka,ratha,tejce,haška..apod...8-o

f-prag 4.10.2008 10:15

jo to je ten rozdil ........... CSSD srovnava radeni ROWD

nooooooooooo  nazorna ukazka  mysleni  n o spise nemysleni CSSD

jak muze nekdo srovnavat rowdies  s technoparty ?!?!?!

noooooooooooo  muze , muzou to prave pratele-soudruzi z CSSD

prece soudruzsky-pratelsky obcan je pouze ten , ktery haji barvy orenzove CSSD, zdravi se soudruzsky-pratelsky, do vseho keca , ale prace zadna........ max. zabava je POLKA,VALCIK............. v sokolovnach a pod dohledem soudruha-pritele CSSD ...........................................to je vzor   ten pravy vzor.......

Ford 4.10.2008 9:48

Re: Re: zas.aní socani tu pletou hrušky s jablky.

Možná ale kvůli fotbalovým chuligánům, kteří to dělají v podstatě každý týden je to čirá zoufalost před volbama. 

vvvolič 4.10.2008 9:28

Re: Re: v ČSSD jsou paka!!!

Ta to asi malovali  na psychiatrii a pouštěli domů pacienty,když se objevují takové rady. Raději prase než zloděje-tp příjde laciněji.Na co sájli to podělali -policii, zdravotnictví,spravedlnost ,tak co mají jeětš ,,vylepšit,,?


Lékařské špičky v kauze obřích pojistných podvodů. Hrozí jim až 10 let

Pojistky před soudem. Případem rozsáhlých pojistných podvodů se škodou zhruba... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Uznávaní doktoři „léčili“ neexistující zranění. V kauze tří stovek pojistných podvodů za 50 milionů korun je obžalováno...

Procházku vypnu, slibuje Rakić. Uznávaný sudí analyzuje: Dokázal by to, ale...

Rakušan Aleksandar Rakic si už Jiřího Procházky všiml. A chce mu v UFC srazit... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Z Jiřího Procházky se mezi konkurenty polotěžké váhy UFC (93 kg) stává žádané zboží. O novou dvojku divize si hlasitě...

Nejproočkovanější země světa zavádí tvrdá opatření. Covid mají i očkovaní

Ruská vakcína Sputnik V. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na Seychelách vyskočil součet všech případů za více než rok pandemie v posledních třech dnech o třináctinu. Problém je...