11. prosince 2018 11:37 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Další lupič s pistolí. Jen šest kilometrů od místa, kde byla před týdnem zavražděna pumpařka

PROSINEC: První prosincové pondělí otřásla republikou vražda pumpařky na... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy PROSINEC: První prosincové pondělí otřásla republikou vražda pumpařky na... | foto: Lidovky.cz

PRAHA Pouhých šest kilometrů vzdušnou čarou od obce Nelahozeves, kde byla minulý týden zastřelena pumpařka, byla přepadena další čerpací stanice. K ozbrojené loupeži došlo již počátkem listopadu, najevo ovšem vyšla až nyní. Policisté po pachatelích obou činů zatím bezvýsledně pátrají.

Podle serveru Novinky.cz, který o události informoval jako první, mělo k přepadení dojít na čerpací stanici v Červené Lhotě nedaleko Úžic na Mělnicku. Dopustit se jej měl nejméně jeden maskovaný lupič se zbraní. Stejně jako v případu loupeže v Nelahozevsi není zřejmé, jestli na místo přijel autem, či nikoliv. Po činu totiž odešel směrem do pole.

Červená značka: loupež v Nelahozevsi, modrá značka: přepadení v Červené Lhotě.

Červená značka: loupež v Nelahozevsi, modrá značka: přepadení v Červené Lhotě.

Mapy poskytuje freytag & berndt. Společnost také vytváří mobilní aplikaci PhoneMaps, která obsahuje turistické a cykloturistické mapy celé Evropy, aplikace je ke stažení zdarma na Apple Store a Google Play Store © freytag & berndtSHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap

„Loupežné přepadení se odehrálo 9. listopadu a bylo se zbraní, po pachatelích pátráme. Lupiči z pumpy odnesli nějaké věci, ale nebudeme je blíže specifikovat,“ řekla serveru středočeská policejní mluvčí Markéta Johnová. Spojitost s týden starou tragickou událostí odmítla komentovat. „Žádné další bližší informace nebudeme poskytovat,“ dodala.

Nespočet hořících svíček, položené růže a věnce. Lidé uctívají památku...
Čerpací stanice Radius nedaleko Nelahozevse,

Po dvojici, která je podezřelá z vraždy osmapadesátileté čerpadlářky Jany na okraji obce Nelahozeves, policisté zatím neúspěšně pátrají od minulé pondělí. Kriminalisté pracují s dvěma verzemi. Může jít o muže a ženu, ale i o dva muže. Pachatelé mimo jiné z místa činu odnesli pokladnu s přibližně deseti tisícemi korun a cigarety.

Policisté nadále apelují na svědky incidentu, kteří se ještě neozvali, aby tak neprodleně učinili, a pomohli jim podezřelé vypátrat.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz