Pondělí 24. ledna 2022, svátek má Milena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Děkujeme, a nyní už odejděte

Česko

Jak vidí ligu BOHEMÁK

Šest mega v řiti, dvacet bodů v řiti, pan Kapr aspoň na dva roky ve fotbalové řiti. A pak že Haškův fotbalový svaz nekoná. Koná, a to docela rázně. Přesto se přikláním k názoru, že na zkažený víkend několika tisíc lidí je to jen slabá náplast.

Proč? Například proto, že nás (klokany) pan Kapr okradl o zřejmě jeden z historicky posledních zápasů zelenobílého baletu v Ďolíčku. Proto, že nás všechny (koho zajímá česká liga) okradl o možnost zjistit, který ze znepřátelených mančaftů je lepší na hřišti.

Sobotní derby mohlo být pěkné. Mohli jsme vyhrát – i docela vysokým rozdílem. Děkuji tedy klubu dříve známému jako Střížkov za snadné tři body. Jen to skóre opravdu mohlo být lepší. Děkuji a... nyní už můžete odejít. Klub do druhé ligy, pan podnikatel ještě dál.

Přeji tomu klubu a především jeho hráčům, aby se do elitní společnosti vrátili. Se staronovým názvem a bez mnohatunové přítěže nikoliv ve tvaru koule, ale ryby. Byli by mi sympatičtí.

A na konec něco úplně jiného, protože, jak se říká, jeden kapr Vánoce nedělá. Klokany čeká dnes důležitý souboj v Uherském Hradišti. Vítězství je důležité, neboť nám nechá naději na dohnání a předehnání sešívaných. Našim vršovickým sousedům se pod novým trenérem celkem daří, což je z velké části dáno tím, že v základní sestavě začal konečně stabilně nastupovat nejlepší brankář v klubu.

Nicméně naše šestibodová ztráta není nepřekonatelná. Když tedy letos nevyjdou ty evropské poháry, snad alespoň tu Slavii kousnem.

O autorovi| DANIEL CHALOUPKA, Autor (36) zažil mistrovskou a pohárovou sezonu jako malý chlapec a od té doby mu není pomoci.

Autor:

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!