Divadlo Milenium se znovu otevře

DIVADLO

PRAHA Čtyři roky po ukončení provozu znovu otevře své brány veřejnosti pražské divadlo Milenium. Novým nájemcem divadla je společnost Bohemia Records, ředitelem Milan Levý a uměleckým ředitelem Pavel Holý. Slavnostní otevření divadla se plánuje na 17. března, prvním představením má být 30. dubna muzikál Kladivo na čarodějnice. Management nechce, aby se divadlo zapsalo jako čistě muzikálové. Pravděpodobně se poučil z předchozích nezdarů, které Milenium v minulosti provázely, a tak se rozhodl upřít svou pozornost především na školní představení.

Vstoupit do diskuse
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.