Úterý 24. listopadu 2020svátek má Emílie 4 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku

Dobeš chce rezignovat až v prosinci, Peake to považuje za zbabělé

Ministr dopravy Pavel Dobeš (LIDEM) odstoupí v prosinci bez ohledu na funkčnost registru vozidel, uvedla to Česká televize. K rezignaci ho vyzvalo vedení LIDEM.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Barták 14.11.2012 17:38

Re: Peake

Tak například z ODS by pak například podle vás teoreticky mohlo vzniknout jen tak pro nic zanic deset stran a bylo by to v pořádku? Žádná strana Lidem nebyla v demokratických volbách do parlamentu zvolena tak nevím, proč tam je? :-)

O. Firtl 14.11.2012 15:04

Re: Registr vozidel

Děkuji za reakci na můj příspěvek, pane Prokeši. Chtěl bych upozornit, že slovo sabotáž není výmyslem mým, ale výrokem jednoho z "pisálků". Jinak máte pravdu co se týče kontrol i školení. Přidal bych k tomu ještě nedostatečné PR ze strany ministerstva a firmy, která nový systém instalovala. ( Chabé PR se vztahuje i na zavádění všech dalších vládních změn - reforem). Přeji Vám hezký zbytek dne! 

V. Prokeš 14.11.2012 14:49

Re: Peake

Pane Bartáku a kdo asi paní Peake zvolil jiný než voliči VV. Strany se štěpí, vznikají a zanikají a čtyřletá doba je dlouhá, takže i v těch VV došlo k rozštěpení strany, neboť frakci kolem paní Peake se asi nelíbilo jak stranu VV vede John a Bárta, tak si zregistrovali stranu LIDEM a chtěli tak dostát količním vládním dohodám VV, které John a Bárta plnit odmítli. Vy jste přesvědčen, že všichni voliči VV stojí dnes za Bártou a Johnem? Co jiného je potom to, když Paroubek a jeho věrní opustili ČSSD a založili si Lva, kde je také nikdo nevolil a nyní hlasují proti vládě a LIDEM s vládou a to Vám asi vadí nejvíce, že?

V. Prokeš 14.11.2012 14:41

Re: Registr vozidel

Pane Firtl, mám také takový dojem, ale sabotáž je asi silné slovo. Myslím, že paní Peake nedělá dobře, když jen pro prý nefungujícící registr vozidel vyzývá Dobeše k demisi. Myslím, že se měla vláda více věnovat kontrolám na těch úřadech pověřených obcí a měst, kde s registrem pracují, jak jej umí úředníci obsluhovat a zda byli řádně a s předstihem proškoleni. Možná se měl systém spustit souběžně s tím starým registrem a přitom ten nový odzkoušet, ale po válce je každý generálem.

    Nechci nikomu šahat do svědomí, ani zde nastolovat nějaké konspirace, ale v mnohých těchto obcích a městech jsou radnice ovládany opozicí a vše co se jaksi nepovede vládě je voda na jejich mlýn a jejich kritiku, neboť lidé nenadávají na ministerstvo dopravy a Dobeše jako ministra, ale na vládu jako celek. Byl jsem osobně ve městě kde žiji na tomto úřadě a přesně co píšu jsem i z chování úředníků vycítil, neboť vždy s úsměvem všem oznamovali, už to zase nejde atp.

V. Grycz 14.11.2012 13:27

Hanba mužům,

kterým husa vládne. Chlapečci s LIDEM jsou asi bez kulí.

J. Denemark 14.11.2012 13:21

Dobrá kumpačka, tihle LIDEM...hlavně odpovědnost.))

a co na to Hurvínek Nečas? Nic..........

J. Tachovský 14.11.2012 13:16

Re: Drábek taky odcházel měsíc

ze je zbabelec, ze neodstoupil hned, jak mu prikazali

O. Firtl 14.11.2012 13:10

Registr vozidel

nefunguje 100% jen díky sobotážím a Dobeš se "dobrovolně" stal obětí těchto "pletich". Zprávy o sabotážích se objevily již koncem září. To ale bylo až po Dobešově slibu že odstoupí, když registr nebude fungovat. Někdy je lepší držet "hubu a krok". Vsadím 100 býků proti koženému lasu, že po Dobešově odchodu se systém "zázračně" den ze dne "uzdraví".    

E. Sevrát 14.11.2012 12:21

Re: Peake

Kvalifikace paní Peake : matka z dětského hřiště Na Kampě.

P. Balcar 14.11.2012 11:44

Drábek taky odcházel měsíc

a co na to říkala Peake? Nic jsem neslyšel.

F. Skupík 14.11.2012 11:17

Tak hlavně jak

..udržel stranu a vládu u moci.Pomohl prohlasovat balíčky a c.restituce.Za ty registry měl odstoupit už dávno a sám od sebe.

F. Barták 14.11.2012 11:00

Peake

Peake tam nemá co dělat, nemá mandát od voličů . . je to zas nějaký produkt našeho pana premiera . . a vůbec, ženské do politiky nepatří, dělají tam akorát bordel! :-)

F. Eliáš 14.11.2012 10:54

Dobeš takto lže už měsíce

Stále tvrdí, že odejde, když nebude registr fungovat, registr nefunguje a Dobeš se drží zuby nehty

V. Grycz 14.11.2012 10:49

Na pokyn

premiéra zaprasuje MD modrým ptactvem, až bude úkol splněn tak ho vyrazí.

r. luzar 14.11.2012 10:43

Fčera už bylo pozdě !

J. Tachovský 14.11.2012 10:42

Na nazoru nejake Peakove zase nesejde

Proste odejde az se mu bude chtit. Treba ma novou praci vyjednanou az od ledna, tak proc by odchazel uz ted a sel na pracak.

M. Pokorný 14.11.2012 9:48

Chlapče.

Na co si na té dopravě sáhnul, to jsi zvoral. Ty jsi měl odstoupit už dávno.


Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

Eva Burešová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

F-86 při nastřelování kulometů v noci | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

Stavba, jež načerno vyrostla v CHKO Lužické hory. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...