Čtvrtek 23. září 2021, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Dopravní kampaň? Vyhozené peníze

Krev na předním skle, rozlámaná těla. Měla to být dopravní kampaň, která na řidiče „zaútočí“ svou brutalitou. Jenže záměr spotů Nemyslíš, zaplatíš! nevyšel. Právě proto, že jsou příliš brutální.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

dr.QQ

Vyhozené peníze aneb jak si někdo nacpal kapsy...

Za ty prachy mohlo bejt vidět na silnících nejmíňv o jednoho poldu víc a účinek by byl lepší. Určitě by to byly účelněji vynaložené peníze.

0/0
23.11.2008 18:52

Novák

Takto získavají strany peníze na svou činnost.

Hlavně si nemyslete, že těch 150 milionů zůstane Renčovi.

0/0
23.11.2008 15:01

Franta z Ostravy

hodnocení účinosti spotů

Hodnocení účinosti spotů určitě nepatří do posouzení laikům. Jsou to subjektivní názory, které se nemusí shodovat s realitou jednotlivce-občana a jeho psychického stavu po shlédnutí spotů.

Naopak si ale myslím, že kdyby se na monisterstvu vnitra normálně zamysleli a invesovali tyto peníze k úpravě problematických míst, kde nejčastěji dochází k dopravním smrtelným nehodám a zabránili tak nehodám, že by to přispělo mnohem více občanům této země.

0/0
23.11.2008 9:30

dodo

jéééééchechecheche

no jo ale kdyby se pánové zeptali tak by nevydělali .... mimochodem žádný klip ještě na cestě nikoho nezachránil, ale stepující policajt před nebezpečným úsekem je zárukou že každý dá nohu z plynu..... za tuhle radu nechci od ministerstva ani korunu ....

0/0
23.11.2008 8:21

Znechucený

Doufám, že lidé konečně prozřou

Tak nám pánové z ODS opět předvedli, jak lze krást za bílého dne bez sebemenšího nebezpečí možnosti potrestání. Vždyť p. Renč se ne nadarmo bratříčkuje s touto stranou, proč ne , za těch patnáct melounů to stojí a mohou se podělit pěkně všichni z vedení. Jsou to křiváci, že by člověk blil. To samé bylo v případě vypracování studie o možnosti uspořádání OH v Praze. Také pěkná příhra, pěkná malá domů. Doufám, že už většina normálních lidí prozře a nebude napříště volit tyto křiváky, kterým jde  pouze o koryta .Ve skutečnosti jsou pro nás větším zlem, než komunisti, kterými neustále straší národ.

0/0
23.11.2008 0:54

efos

Vše z našich daní...

Pokud někdo jezdí jak dobytek,tak mu kampaň nic neřekne,jen má pocit,že jsou větší blbci jak on.Ty peníze by mohly být dány na větší kontroly na silnicích,či jako dotace drahám,aby se snížil počet kamionů. Také nechápu,proč jsou řidiči varováni před kontrolami v rádiu,pokud jezdím podle předpisů, tak mi to snad může být jedno,ne?!

0/0
22.11.2008 23:12

seul

příznivec ODS Renč si přišel na pár korun

jánabráchizmus  v praxi.

0/0
22.11.2008 20:28

jouda

to byl úlet už

na samém počátku,tak se někdo nakapsoval:-DRv

0/0
22.11.2008 19:03

mmf

Pilotním klipem ODSS je právně ošetřená zlodějna - VŽDY !

150 milionů vyhozených za zcela nesmyslné a navíc latexové krvavé koupele - jde o jeden z nápadů buď tlustého vepře Hřebýčka , nebo Dalíka , konec konců konečník , může být iniciátorem i Topol . Renč je politická prostituka , podobně fungující jako zanyaková , ale za trochu větší penys e .

Za ty propadáky dostal renč 15 melounů , o zbytek se rozdělili soudruzi z vedení odss , tak jako vždy a všude , kde se tento úřednicko zločinecký xindl usídlí. Vůbec nešlo o nějaké mrtvolky na silnicích , prevenci a pdobně - kdyby totiž toto někde pomohlo , snad by už nebyla jedna havarie , natož s mrtvolkami . Životní styl , který ssebou nese odporná globalizace ( kraďte všichni , dokud je co a kde krást ...) je hlavní příčinou jatek na silnicích a nakonec i střelci ve školách a universitách , osmiletí popravčí svých rodičů ,  to je pořád jedna strana téže mince . 

Zlodějští vypatlanci česka vymysleli další menší tunýlek , bude na vánoce pro všechny zainteresované bastardy ( co to je 150 melounů ;-D ), takže si to jen zapamatujte , KDO TOTO DĚLÁ PRŮBĚŽNĚ VŠUDE , KAM VLEZE , JIŽ 20 ROKŮ - JE TO NAŠE MILÁ , ROZMILÁ ODSS RvRv(Y)RvRv a její řadové členstvo až po dedecka, ne čestného předsedu , otce zakladetele nejodpornější partaje , která tady po hadráku vznikla . Už aby propadla i v dalších parlamentních volbách , a může sebou vzít svou rodnou matku - KSČm .

0/0
22.11.2008 18:37

seul

Re: Pilotním klipem ODSS je právně ošetřená zlodějna - VŽDY !

je to podobné,jako studie k uspořádání OH pro Béma....

0/0
22.11.2008 20:29

jiří

Mně to nevadí...

..kdyby tekly potoky krve, lidi se vraždit budou na dálnicích a silnicích dále.A to nejsem sám.Stále jezdím svižně a rychle - protože to umím a nemám dřevěné nohy, jak třeba někteří takyovladači aut.;-D

0/0
22.11.2008 18:20

takajirka

Re: Mně to nevadí...

a o tom to je, jiricku. Jses dobrej, sviznej a mas na. Toto jsou nejnebezpecnejsi ridici, bez pokory a ucty k ostatnim, bez jakekoliv obavy a s presvedcenimm, ze kazdou situaci zvladnou. Jednu ne......

0/0
23.11.2008 9:08

Hans

Proč?

Naprosto souhlasím s rozhodnutím RRTV.Jak vůbec tenhle hnus mohl někdo povolit vysílat v televizi?O vyhozených penězích za tohle veledílo je asi zcela zbytečný se bavit.Tady se dělají všelijaké sbírky na postižené v řádech několika milionů a tady se klidně vyhodí 150 milionů,nebo kolik ta sranda stála.

0/0
22.11.2008 17:42

jarda

AŤ ŽIJE RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ !

AŤ ŽIJE RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ !

AŤ ŽIJE RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ !

AŤ ŽIJE RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ !

AŤ ŽIJE RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ !

AŤ ŽIJE RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ !

0/0
22.11.2008 13:19

až na věky

Re: AŤ ŽIJE RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ !

0/0
22.11.2008 15:21

Absudistán

Kdyby byla kampaň jen dokumentem, byla by daleko tvrdší.

Je to neuvěřitelné, každá i hloupá hlava ví, že kdyby byla kampaň jen dokumentem byla by přeci daleko tvrdší ! Mrtví, jejichž tělesné ostatky jsou po kusech rozesety po silnici, křičící, masivně krvácející lidé bez končentin, těžce popálení a seškvaření plazící se bezmocně po zemi ... to je jen krátký výčet realit, které můžete vidět denně na silnici a nějaký úředník nám ze své vůle a z vyhřáté kanceláře bude ZASE zavírat oči, jako že to neexistuje ? Možná jen do té doby, až se on nebo jeho blízký stane obdobně postiženou obětí. Pak se možná ten samý úředník stane bijcem za podobné kampaně...to už ale bude hodně pozdě..Rv

0/0
22.11.2008 13:12

Martin

existence

Samozřejmě, že to existuje a každý rozumný člověk si to dokáže představit sám a chovat se podle toho, takže se ho to nemusí za celý život dotknout, takže nechápu proč by měl být tím obtěžován v televizi. Kampaň by měla být pozitivní, tedy ukazovat, jak se řídit má, což ale nikdo udělat nedokáže, protože nikdo z těch autorů takhle jezdit neumí.

0/0
22.11.2008 13:24

Brusinka

Re: existence

Martine, tohle si v reálu nikdo představit nedokáže, kdyby uměl, lidé nejezdí tak jak jezdí. Ani brutální kampaň nepřinese úspěch, je to přeci jen v televizi a tu šílenost reality tam nikdy nedostanete, ta je prostě nepředstavitelná.

0/0
22.11.2008 17:14

už nejsem divák

Kampaň je dobrá - realita je ještě tvrdší!

A RRTV patří poslat už konečně do p.r.d.e.l.e.

0/0
22.11.2008 11:46

Ronaldo

Absurdní

RRTV je opravdu tlupa nekompetentních moralistních bigotů. Mně nadzvedly už pokuty za Big Brothera či VV. Údajně za vulgární mluvu, popíjení alkoholu či erotiku (proboha jakou???). Přitom bylo slyšet jen to, co běžně slyšíte na ulici a alkohol a gigarety jsou naprosto běžnou součástí života naší společnosti. Nalít panáka a zapálit si třeba doutník dnes můžete i v té nejvybranější společnosti. Teď tohle... Je neuvěřitelné, že dokonce přiznají, že jim nejde o tzv. veřejný zájem... Tak o co tedy? Ta kampaň je právě proto drsná, aby lidi šokovala a její poselství je jasné. Krev a hrůza nejsou samoúčelné, ale mají jasný cíl. RRTV by měla být rozpuštěna. Cenzuru dnes fakt nepotřebujeme, nehledě k tomu, že na co se dívají děti jsou zodpovědni snad rodiče...

0/0
22.11.2008 11:34

Šťoura

Re: Absurdní

Jed zajímavé.že radě nevadí potoky krve a cáry těl ve filmech našeho nynějšího vzoru USA.Tyto filmy se promítají v různých verzích pomalu 24 hodin denně.Doporučoval bych členům rady postát někde před školou a poslouchat naší zlatou mládež.Mluva dlaždičů je proti tomu jemná společenská konverzace.To,že se někde použije vulgárnější výraz v nějakém pořadu,no proč ne,když je může použít premier v parlamentu.Rada-opět jedna ze zbytečných institucí v tomto přeúředníkovaném státě.

0/0
22.11.2008 16:39

válka policajtů

Jiná možnost

je natočit realisticky kolektivní autonehodu RRTV.

0/0
22.11.2008 11:05

ainsel

katarína Vaculíková při nehodě bude dětem zakrývat oči

místo toho aby jim zastavila krvácení.

Členové RRTV budou odhánět z místa nehody nezeletilé kteří budou poskytova první pomoc ( jsou jedni z mála kteří to umí protože to berou ve škole).

Přes raněné při dopravní nehodě se bude muset přehodit normalizovaná neprůhledná plachta, kterou RRTV bude požadovat v povinné výbavě.

PRVNÍ POMOC SE NESMI PROVÁDĚT PŘED 22 TOU HODINOU A NIKDY  V PŘÍTOMNOSTI NEZLETILÝCH OSOB !

POVINOSTÍ KAŽDÉHO SVĚDKA NEBO ÚČASTNÍKA NEHODY BUDE V PRVNÍ ŘADĚ ODVÉST VŠECHNY NEZLETILÉ A ŘÍCI JIM , ŽE SE NIC NESTALO A ŽE JE TO VŠECHNO DOBRÉ. PAK SE PŘESVĚDČIT JESTLI NĚKDO NEPOŘIZUJE NĚJAKÉ ZÁBĚRY ZRANĚNÝCH A ZRANĚNÉ PŘIKRÝT TAK ABA JE NÁHODOU NĚKDO NEVIDĚL ! KDO TAK NEUČINÍ BUDE SOUZEN ZA OHROŽENÍ NEZLETILÝCH!

0/0
22.11.2008 10:43

Jovo Miks

Realita je tvrda,ale my nebudeme pripraveni na stretnuti

Krev bude tedy zakazana.Nikdo ji nesmi videt.V pcitacovych hrach zastrelim dene 500 lidi ale humanne,neni krev.Nikdo nebude pripraveny poskytnout prvni pomoc krvacejcimu,posranemu nebo pozvracenemu zranenemu,coz jsou bezne priznaky pri tezkych urazech, nedokazeme umyt a ustrojit zemrelou babicku do rakve, kazdy bude volat 122.Stydme se.Narcisismus a jemne mravy....

0/0
22.11.2008 10:22

ainsel

RRTV je parta zapšklých moralistických puristů

pokud RRTV bude trvat na svém tak musí zakázat veškeré televizní zpravodajství, většinu detektivek a část filmů pro děti např z řady Harry Potter nebo Pán Prstenů.

RRTV v tomto případu škodí národu stejně jako mladý nevyježděný idiot se silným vozem

RRTV ZABÍJÍ DĚTI!

0/0
22.11.2008 10:14

Míra

Hloupé a nekvalifikované rozhodnutí

členů RRTV je příčinou neúspěchu této nikoli brutální, ale skutečně názorné kampaně. Pohled na lidi podceňující nebezpečí, pak zcela normální děj až do kritického okamžiku a obrázek pravděpodobného důsledku musí člověkem otřást - lépe na obrazovce TV než ve skutečném vlastním životě!

Všimněte si prosím, že každý spot dává na svém konci poučení - hranice mezi odhadnutým rizikem a hazardem je tenčí než vlas a nikdo předem neví, kudy vede.

A pro ctěnou soudružku z RRTV mám jedno doporučení: podívejte se na ty spoty pořádně a dobře sledujte chování jejich protagonistů. Až se jednou ocitnete Vy nebo Vaši blízcí v situaci těch pozůstalých, budete tuto kampaň považovat za nedostatečnou.

0/0
22.11.2008 10:09

franta

Z ktereho min.ty prachy

jsou? Od Langra nebo Hrebejcka?  Za volby dostal Renc cirka melounu a 140 putovalo dle scenare Dalika na Janskej vrsek do modreho strusoku. Mozna az pujdou od valu tak si budou mezi sebou modri straky porcovat sveho modreho medvedaRvRv:-P 

0/0
22.11.2008 10:05

Mirek

Ten, kdo se v této branži pohybuje,

tak ví své. Tady vůbec nejde o to, jestli se to bude vysílat, nebo ne. To je vedlejší, navíc cena za vysílací čas v zajímavých časech (ne po půlnoci) je velmi vysoká. Hlavní účel byl, aby Renč dostal zaplaceno za služby, které dělal pro ODS "zadarmo" - volební spoty, reklama a propagace při různých veřejných aktivitách. Pokud jste to nepochopili, tak je potřeba to říci polopatě.

0/0
22.11.2008 9:34

prezident

Re: Ten, kdo se v této branži pohybuje,

R^R^R^R^R^R^R^Přesně tak, Dávám Ti bod.R^R^R^R^R^R^R^R^

0/0
22.11.2008 10:03

to známe

Re: Ten, kdo se v této branži pohybuje,

ještě by nám polopatě mohl vysvětlit, proč prodělávají technicky zastaralé mýtné brány, místo aby tekly miliardy do státní kasy a bu spokojenýR^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^ - zde ještě dva řádky palce nahoru

0/0
22.11.2008 10:07

Talent funguje, když se nastartuje v mozku. Odemkněte ho, radí Jan Mühlfeit

Premium Dvaadvacet let pracoval ve firmě Microsoft po boku Billa Gatese. V byznysu se dostal na vrchol, ale také zažil strmý...

„Očkovat sa nechcu, je v tom sajrajt.“ Reportáž z obce, kde odmítají vakcínu

Premium Vyškovec je obec, kde se nejméně lidí z celé země nechalo očkovat proti koronaviru – jen necelých sedmnáct procent. V...

Když dva jsou málo. 5 pravd o sexu ve třech, které vám zatím nikdo neřekl

Premium Sex ve třech. Někdy o něm snil kdekdo z nás. Pojďme ovšem pohlédnout pravdě do očí. Pokud do své ložnice přizvete další...