Úterý 20. dubna 2021svátek má Marcela 5 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Revizor mu ze msty vypsal falešnou pokutu. Spravedlnosti se domohl až u soudu

Začalo to dobrým skutkem a skončilo exekucí ve výši 24 tisíc korun. Nyní se ale Ondřej P. dočkal nápravy. Vyhrál soudní spor s pražským revizorem, který mu před pěti lety vypsal falešnou pokutu. Revizorovi uložil Obvodní soud pro Prahu 8 podmíněný trest a povinnost uhradit soudní náklady a exekuci spojenou s pokutou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Stejskal 30.11.2013 17:16

Re: dřív byl ten nevětší odpad povl a žumpa

Ne, to opravdu nejsem. Ale znám jednoho, ještě z té staré školy, co u nich byl. Tahle nová krev jsou prý agresívní pitomci z venkova, co přijeli nadělat do Prahy peníze. Jsou prý více procentuálně zainteresovaní, než byli ti dříve. Před tím to bylo tak, že revizoři také měli provize z pokut, ale až potom, co byly zaplaceny. Takže také mockrát nedostali nic. Ale v podstatě ani teď revizoři pravomoci nemají žádné. Ke všemu si musí volat policii a ta na ně ve většině případů kašle. Takže pouštějí hrůzu.

P. Boublíková 30.11.2013 19:09

Re: dřív byl ten nevětší odpad povl a žumpa

Prosím vás, a kdo pošlen exekutora do baráku, když ne soud? Věřitel ho tam poslat nemůže. To si asi pletete exekutora s nějakým vymahačem dluhů.

j. kříž 30.11.2013 22:32

Re: dřív byl ten nevětší odpad povl a žumpa

soud řekne na základě nějakých podkladů jo dluží exekutor pak vleze k vám k vašim příbuznejm a i kamarádům proč ?? no protože může a proč může, to nechám na vás

J. Šrámek 30.11.2013 9:35

Měl štěstí.

Jinak se to nazvat nedá.Přitom stačí docela málo,aby takové věci byly kontrolovatelné a zbaveny pochybností o podvodu.Každý provinilý má zaplatit náklady řízení.Tak o kolik se prodraží kauza zasláním dopisu s upozorněním,že jste ve dni x jel bez jízdenky a máte zaplatit pokutu?S možnostmi podání vysvětlení atd.,jak praví zákon např.o dopravních přestupcích.Navíc DP jsou většinou také v majetku magistrátů měst.Vyjádříme-li to matem.vztahem 100000 x 1000,tak se vyplatí mít i dva zaměstnance navíc.

j. kříž 30.11.2013 9:53

Re: Měl štěstí.

hlavně si to všechno sám oběhal a zjistil že ale kdo má na to dneska čas shánět důkaz na kdejakýho hajzla

P. Veselý 30.11.2013 9:19

My komunisti

by jsme ho zavřeli, až by zčernal!

M. Komárek 30.11.2013 9:36

Re: My komunisti

koho?

j. kříž 30.11.2013 10:02

Re: My komunisti

všechny

R. Langer 3.12.2013 11:08

Re: My komunisti

Tak to vám opravdu upřímně věřím, soudruzi!

M. Brejcha 30.11.2013 11:30

Re: My komunisti

Rudí b l b c i !!!!!!!

L. Wellner 30.11.2013 11:44

Re: My komunisti

Nauč se česky, primitive! Říká se BYCHOM !!!

M. Vápeník 30.11.2013 9:12

Blahopřeji aktérovi

Nelehký a spravedlivý boj vyhrál. A to je velmi povzbudivé.

L. Orlita 30.11.2013 8:47

revizory někdo dělat musí, ale

když se podívám na ty ksichty, tak mám pocit, že se často jedná o lidi, kteří sami mají ke kriminálu hodně blízko. Takže poctivost bych u nich dvakrát nehledal neboť jsou to lidé povahově dost problematičtí. Je to asi podobné jako s bachaři. Pozitivně naladěný slušný člověk žádnou z těchto prací dělat nebude, takže to zbyde na podivná individua. Jo, a tyhle individua by se neměly vymlouvat na to, že se setkávají se s problematickými lidmi, a že je to ovlivňuje negativně. Když je člověk v pohodě bude se pokoušet řešit každou situaci pohodově a když je to lump, tak si najde jakoukoliv záminku k průchodu svého neoprávněného vzteku.

P. Pruner 30.11.2013 7:29

mírně

Překvapuje mě, že byl revizor za své kriminální jednání potrestán tak mírně. Vždyť kdyby poškozený neměl  náhodou důkazy tak mohla ta lumpárna projít.

J. Kodeš 30.11.2013 7:01

sviňka

"S" revizor-u pražáků s Bémem a Dvořákem to byla běžná věc-jurvy v čele Prahy nenechali nikoho na pochybách ,že to táhnou do průšvihu.

Exprimátor Svoboda dostal obsilku k soudu.Exprimátor BÉM odstupné z parlamentu.Soudní a justiční moc v Praze je ještě pod vlivem Václava kradače chilských tužek.


Války budoucnosti mohou probíhat v lidské mysli, říká bezpečnostní analytička

Kristina Soukupová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Její znalosti sice využívají vojáci a jeden kolega ji prý s nadsázkou navrhl jmenovat čestnou generálkou britské...

Otevřeme školy, vše ostatní počká, říká ministr zdravotnictví Arenberger

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (16. dubna 2021) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ministr zdravotnictví Petr Arenberger po týdnu ve funkci poodhaluje další vývoj boje s pandemií, prioritou zůstává...

Bojím se, že papírové peníze v Česku skončí do pěti let, říká ekonom

ekonom Tomáš Havránek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mezinárodní měnový fond již před pár lety poukázal na to, že by papírové bankovky či kovové mince mohly z ekonomiky...