Středa 19. února 2020svátek má Patrik 2 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku: Drábek: Druhý pilíř zavedeme i bez schválení zákona

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 29.10.2012 13:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Dubanová 29.10.2012 13:05

když čtu či poslouchám co řekl, či napsal

ten člověk, který je doposud ministrem,a SLEDUJI jak RESPEKTUJE ZÁKONY - tak si dovoluji položit otázku - : platí ještě Ústava ČR, kde se v Čl.1), odst.1) píše, že: " ČR je svrchovaný, jednotný a demokratický PRÁVNÍ STÁT ZALOŽENÝ NA ÚCTĚ K PRÁVŮM A SVOBODÁM ČLOVĚKA A OBČANA!! a porovnám to s tím co řekl ministr :" že druhý pilíř zavedeme BEZ SCHVÁLENÍ ZÁKONA!! CO SI MÁM MYSLET, JÁ JAKO OBČAN?? JESTLI - ŽE NECTÍ MINISTR VLÁDY ZÁKONY - proč by měl zákony CTÍT, nebo respektovat řadový občan, proč by nekradl ČI nevraždil LIDI OTRÁVENÝM ALKOHOLEM - vždyť tady v zemi kde zákony nerespektuje ani člen vlády, se de facto může vše a NIC NENÍ TRESTNÉ!!

M. Dubanová 29.10.2012 12:54

Tady to VYPADÁ, co bychom CTILI nějaké zákony

vždyť by nás to jen ZDRŽOVALO OD PRÁCE!!

J. Denemark 9.10.2012 15:23

Pouze nechápu, proč Klaus vetoval až prováděcí zákon...

..to mi hlava nebere.)

M. Dubanová 9.10.2012 15:03

Výběrové řízení VYHRÁLA SPOŘITELNA!!

pane Drábek, "zavedl jste" TU VAŠI PITOMOU S - KARTU, a to aniž by byla ošetřena zákonem či vyhláškou - A TOUTO NEZÁKONNOU S - KARTOU jste OZNAČIL VŠECHNY postižené CHUDINKY - jako Hitler OZNAČIL Židy - Davidovou hvězdou!!A co s tím míníte udělat, nemůžete tady jen tak MACHROVAT a vyhrožovat postiženým a bezbranným chudákům, že když si tu pitomou S_KARTU nevyzvednou, že nedostanou peníze na péči!! VYHROŽUJETE , PAK SE TAKÉ jedná O PODVOD, PROTOŽE TA S-KARTA NENÍ OPATŘENÁ ZÁKONEM a dále se jedná ZŘEJMĚ I O korupci.. Řekl jste TOTIŽ  pro Parlamentní listy, že :"DÍKY s-kartám , PROTEČE SPOŘITELNOU 80 MILIARD.. ČILI JSTE SLÍBIL SPOŘITELNĚ -  ŽE TY POSTIŽENÉ CHUDÁKY NAŽENETE PRO TY peníze na péči PROSTŘEDNICTVÍM TÉ - S KARTY - DO SPOŘITELNY, protože když ne do SPOŘITELNY, TAK NEDOSTANOU ŽÁDNÉ PENÍZE NA PÉČI - NO A TÍM ZPŮSOBEM  jste DAROVAL TÉ SPOŘITELNĚ TĚCH 80 MILIARD - a to úplně ZADARMO - ?Měli by se Vaším podezřelým chováním - zabývat policisté : CHTĚLA BYCH VIDĚT TO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ, KTERÉ bezpečně VYHRÁLA TA SPOŘITELNA!!

P. Pruner 9.10.2012 7:27

pohrdání právem

O důchodové reformě by v každém státě měla být dohoda všech velkých politických stran. Jedná se o opatření na desetiletí dopředu. Postup vládní koalice lidi jen znejistí, každému je jasné, že ČSSD jakožto pravděpodobný vítěz  příštích voleb, provede v systému podstatné změny.

Obejít schválení zákona způsobem popisovaným panem Drábkem je navíc pohrdáním zákonem. Nejvyšší čas, aby tato neseriózní vláda skončila.

Obdobně dryáčnicky teď vystoupil pan Heger, když tvrdil, že nebudou peníze na zdravotnictví bez schválení úsporného balíčku se zvýšením DPH.

L. Bulvová 9.10.2012 6:27

ksindl

je to slušné slovo??? Doufám, že na toho dotyčného je přichystána zasloužilá odměna.... ,nebylo horšího asociála..... a jeho příjmení je velmi výstižné...jak ve středověku... jen moc velká zdrobnělina

R. Pecho 9.10.2012 9:29

Re: Paní Bulvová,

v této nešťastné zemi nejde o žádné reformy, natož o důchodové. Jde o to, vyvést z rozpočtu další peníze, soukromým subjektům, formou "státního příspěvku = peněz daňových poplatníků". Druhé pilíře se neosvědčily nikde, viz: Slovensko, Maďarsko, Litva, před 10-15 lety Holandsko, Belgie. Česko opět ukáže, kudy cesta nevede, k potěšení bank, investičních fondů a mnoha jiných, soukromých, bezedných kapes. 

J. Kottas 9.10.2012 4:59

Spějme k světlým zítřkům důchodců....

A pozor ! Už se šušká v kuloárech, že je obíhá nápad se zdaněním důchodů jako s příjmem....to by bylo něco! 2 mil důchodců a každému sundáme řekněme 500.- měsíčně. 2 000 000 x 6 000 = 12 mld ročně. Kalousek by jásal....a zase by bylo do kapsičky...do školství určitě ne.

J. Novák 9.10.2012 3:42

Drzost

toho kuního ksichtu je skutečně do nebe volající. Teď je jasné, že hlasy, které tvrdí, že Drábek odejde až koncem měsíce, má jen jeden důvod: Zametá na ministerstvu stopy svých lumpáren a snaží se uvést do praxe lumpárny, které už jsou připraveny ke spuštění. No, co by člověk mohl čekat od člena černozádelnické TOP09, že? Kníže pán je tam jen jako maňásek, kterého vodí Kraďousek a spol. tak, jak oni potřebují. Tahle strana je skutečně výlupek toho nejhoršího, co mohlo od lidovců vzejít. 

M. Dubanová 8.10.2012 21:44

a když jste se takhle rozjel

co kdybyste nechal pár penzistů rovnou postřílet a měl byste to vyřešené! Nechtěl byste laskavě vysvětlit lidem -  kteří volili TOP 09, proč tu stranu likvidujete? Lituji Jeho Jasnost. Volili jsme  TOP 09, ale že se tam ocitne něco podobně hnusného -  jako jste Vy to jsme opravdu netušili?

J. Novák 9.10.2012 3:43

Re: a když jste se takhle rozjel

To jste volili vy, já bych tu bandu lumpů nevolil nikdy.

R. Pecho 9.10.2012 9:34

Re: a když jste se takhle rozjel

A které lumpy, jste volil vy, není-li to tajemství?

Přiznávám se, a omlouvám občanům, daňovým poplatníkům, že jsem volil TOP,  přítomnost zkorumpovaného Kalouska mi měla býti dostatečným varováním.

No, člověk se pořád učí, že?

M. Dubanová 9.10.2012 13:50

Re: a když jste se takhle rozjel

i já se omlouvám, volila jsem TOP 09 k vůli Jeho Jasnosti a domnívala jsem se, že právě on trochu změní českou politiku, ale bohužel, jeden člověk nezmůže nic, jen se tím ČESKÝM SAJRAJTEM UŠPINÍ!!!

M. Dubanová 8.10.2012 21:24

máte recht, pane Drábek

už jste ZAVEDL Vaši "pitomou" S-Kartu -  aniž by byla ošetřena zákonem či vyhláškou  - a kterou jste OZNAČIL VŠECHNY postižené, jako Hitler Židy - Davidovou hvězdou - tak co byste NEZAVEDL nějaký PILÍŘ, bez schválení zákona. Doufám že Vás za ty NESTYDATOSTI, co děláte s postiženými lidmi, dříve ZAVŘOU!!! nežli stihnete ještě ublížit dalším lidem!!

P. Skřivan 8.10.2012 21:16

Budeme krást, ať to stojí co chce.

Zde je názorně vidět, co ti parchanti tím druhým pilířem sledovali. Raději budou riskovat peníze všech občanů jenom aby nepřišli o to, nač mají chuť ... .

M. Dubanová 9.10.2012 14:43

Re: Budeme krást, ať to stojí co chce.

Ten Drábek tam bude sedět ještě do konce října, s jeho přístupem k zákonům, může klidně "zakázat" příkladně vyplácení penzí!

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Jak se falšuje maso. Šunku bez „éček“ by nikdo nekoupil, říká odborník

Maso se nejčastěji prodává ve vakuově balených plastových obalech na miskách z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Podvody s potravinami jsou staré jako lidstvo samo. Jen se postupně změnily metody. „Za záměnu hovězího masa za koňské...

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Karlův most v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...