Sobota 18. ledna 2020svátek má Vladislav 0 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku: Drogoví dealeři mají nový vzor: Salačovou z kauzy Rath

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 15
  • Poslední: 5.8.2015 8:14
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Pastorov 4.8.2015 22:34

co dělal pan  "BÝVALÝ" KOVANÝ KOMUNISTA  Jirát v letech totality? 80-89?Neudával a nestíhal náhodou učástníky protikomunistických demonstrací?dnes vzor místní pravicové svazácké mládeže....ACH BOŽE....

P. Pastorov 4.8.2015 21:38

slušný a poctivý člověk má pro podobné typy jen slova absolutního pohrdání..platí pro všechny lidi,všechny národy,bez rozdílu .....udavač je vždy jen udavač  a absolutní špína

P. Pastorov 4.8.2015 21:35

Na tuto zlodějku a udavačku se hodí jeden kreslený prastarý vtip pana Kantorka:Tak vám nevoní práce?!A co takhle spolupráce!

E. Klein 4.8.2015 0:47

Snad dostanou za své zločiny také podmínku. A to se vyplatí.................

P. Bubeníček 29.7.2015 18:02

Divím se, že tento institut v ČR nezavedli už dávno. Pro národ udavačů a konfidentů úžasný vynález.

Š. Apolen 4.8.2015 0:57

Tento institut existuje už velmi dávno pane Bubeníčku. Možná ještě dřív, než za císaře pána. Jenom za komunistů si takového spolupracujícího hned zanesli do seznamů.

P. Bubeníček 4.8.2015 10:18

Tento institut pane Apolene, je zakotven v našem trestním právu od 1.1.2010. Tedy až 20 let po pseudorevoluci.

J. Krátký 29.7.2015 16:30

Spolupracující obviněný je práskač, je to takový typ zločince, kterému se v době protektorátu Čechy a Morava říkalo kolaborant.

Po roce 1945 šli před tzv. Lidový soud a mnoho skončilo na oprátce...!

K dotazu dole se J. Václav dotazuje, zda si nakradené peníze také ulila. Samozřejmě, že nevím kam a kolik, ale stačí si kliknout na www.justice.cz, a dovíte se přes její firmy a bydliště, jaké rezidence obývá. Údajně se synem... Desítky milionů!

Š. Apolen 4.8.2015 1:06

Sčítáte hrušky a jablka pane Krátký. Něco jiného bylo konfidentství za války a něco jiného je svědectví podnikatelky, která aby měla zakázky, se podvolila zavedené praxi. Na to si už stěžovalo mnoho poctivých podnikatelů. Že totiž bez úplatků se mohou jít klouzat. Zakázku by dostal ten, který "maže klepeto ". O Lidových soudech bych být vámi pomlčel. To velmi zavánělo lynčováním.

P. Bubeníček 4.8.2015 10:41

Možná sčítá hrušky a jablka, ale možná to můžeme považovat za příměr. Pak by to docela sedělo. Přesně v duchu článku nad kterým polemizujeme. Pan X.Y. bude páchat trestnou činnost a když bude hrozit, že ho zavřou, začne udávat anelze vyloučit, že také smyšleně, jiné pachatele a v tom vidím zásadní problém. Obzvláště pak u zmiňovaných drogových dealerů, které osobně považuji za jedny z nejvíce společensky nebezpečných pachatelů trestné činnosti.

J. Venc 29.7.2015 14:18

i pan Rath je svým způsobem drogový dealer, mistrně prodává tomu svému všeholidu co ho stále obhajuje iluzi, že snad v té politice byl kvůli nim ... mnozí jsou sjetí dodnes :)

P. Ritter 5.8.2015 8:11

Rath má sjížděče v obou táborech voličstva i mezi lékaři - byl v ODS, ČSSD a šéfoval i lékařům.

Bude asi problém najít někoho, kdo nebyl a není Rathme sjetý,

J. Václav 29.7.2015 11:45

Hodně by mně zajímalo, jestli s výhodou mírného trestu si také Salačová ulila všchny nakradené peníze z veřejných zakázek. Myslím, že na to by se statut spolupracujícího obviněného vztahovat neměl. Ti dealeři by v tom měli hodně špatný vzor, napráskali by dodavatele a drogy za miliony by jim zůstali.

Š. Apolen 4.8.2015 1:12

Jistě se dá rozsudek nad Salačovou vyhledat. Aby jste nebyl na pochybách. Jistě musí neoprávněný zisk vrátit.

P. Ritter 5.8.2015 8:14

Moc upřímně to ale netvrdíte, jistě si to jen "myslíte". Asi jste zapomněl na případ senátora Nováka z ODS, který sice část kořisti vrátil, ale pořád mu ještě zbylo pár desítek milionů - vždyť mu zbylo například 28 milionů i na nákup pozemků a nemovitostí.

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...