Pondělí 17. května 2021svátek má Aneta 14 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Důchodce ’terorista’, který podle policie stojí za srážkami vlaků se stromy, je velkým příznivcem SPD

Minulý týden policie zadržela muže, který podle ní stál za dvěma loňskými srážkami vlaků se stromem. Svými činy podle policie burcoval proti muslimským migrantům. Sedmdesátiletý J.B. z Bakova nad Jizerou sympatizoval s Okamurovým hnutím SPD, které veřejně propagoval.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Balcar 5.3.2018 6:54

Demen Novák nemá problém s tím že neudrží myšlenku. Copak se ještě dozvíme?

J. Novák 5.3.2018 6:41

Já s tím problém nemám. Na rozdíl od tebe, Balcar.

P. Balcar 5.3.2018 6:29

Zase jste neudržel myšlenku, hlupák Novák.

J. Novák 5.3.2018 3:31

A která že to citát jsi nepochopil, Balcar?

P. Balcar 4.3.2018 23:17

Dement nepochopil klasický citát.

J. Novák 4.3.2018 22:32

Balcar, s tím tykáním jsi začal ty, takže se nevztekej. A, Balcar, co jsi stále ještě nepochopil na tom, co jsem se ti snažil opakovaně vysvětlit ohledně vokativu a nominativu? Jinak koukám, že zvláštní škola a taťka alkoholik tě do života vybavili poměrně bohatou škálou nadávek. Nu, když ti to nadávání dělá dobře, tak si to užij. Koneckonců, od gaunerů, kriminálníků a jiné lůzy jsem v životě slyšel leccos...

M. Mikulec 4.3.2018 11:26

Němče, pátým pádem voláme "Fajte". :-)

M. Mikulec 4.3.2018 11:24

Já i kdokoliv jiný může být přiznivcem SPD. Nikoho kromě tohoto důchodce ale nenapadne podřezávat stromy, aby spadly na trať. Příznivec SPD nerovná se terorista.

To je totéž, jako když se někdo v hospodě opije, a pak jde ven a rozkopává popelnice a kope do aut: to nenapadne každého, není to běžná opilecká reakce: většina opilých se prostě nějak v klidu dostane domů.

Plivat na SPD a Okamuru se prostě dnes stalo šeredným zvykem.

P. Balcar 4.3.2018 9:57

Netykat, soudruh vypatlaný dementní penrekář!

Je kouzelné, že na spisovnou češtinu tu samozvaně dohlíží dement, co nedokáže ani spisovně oslovovat, protože se to u zelených gumových mozků s rudými výložkami neučilo :-)))

J. Novák 4.3.2018 3:51

"Že důchodci a příznivci SPD jsou téměř teroristické."? Ta věta se mi tak nějak nelíbí. Můžete ji, Nováček, přeložit do češtiny, muhehe?

J. Novák 4.3.2018 3:49

Co myslíte tím "vzaly", Balcar? Jako strany "vzaly", ženy "vzaly", děti "vzaly"...? Můžete svoji otázku upřesnit, chlapče? Na druhou otázku vám ale mohu odpovědět hned: K tomu, aby někdo někoho mohl někam vzít, tak je třeba, aby ten, koho ten někdo chce někam vzít, chtěl, aby ho ten, co ho chce někam vzít, někam vzal. Já vím, je to zcela jistě na vás moc složité, takže to pro vás, Balcar, zjednoduším: K tomu, aby byl někdo někam vzat, jsou třeba dva - jeden, který někoho někam bere, druhý, který chce, aby ho ten první někam vzal. V případě, že ten druhý nemá zájem, aby ho ten první někam vzal, a přesto ho ten první někam vzít chce, tak pak už za to ten druhý nemůže a dokonce může ze strany toho prvního jít i o protiprávní jednání, na které pamatuje trestní zákona. Tak, Balcar, a teď se ukaž, hochu :))

P. Balcar 4.3.2018 3:17

A kam vzaly vás? Nebo takové jako vy už vůbec neberou?

P. Balcar 4.3.2018 3:13

Tento důchodce a příznivce SPD je terorista.

J. Nováček 3.3.2018 12:33

Co z nadpisu vyplývá? Že důchodci a příznivci SPD jsou téměř teroristické.

J. Holič 3.3.2018 10:52

To bylo jasne hned

J. Holič 3.3.2018 10:51

V lidovkach se psalo i o zahranicnich teroristech.

R. Folwarczna 3.3.2018 10:39

Tak v domácí rubrice je logicky článek o domácím teroristovi...

P. Aron 3.3.2018 9:05

Taková Marine Le Pen, je trestně stíhána za zveřejnění fotek zvěrstva páchaného islámským státem. Prý zobrazení fotek s násilím je trestný čin. Bože kam to spěje Evropa !

P. Aron 3.3.2018 9:01

To vůbec není manipulace milé Lidovky že ne ? Ten titulek důchodce terorista je příznivcem SPD ? Že byste stejně "objektivně" informovali o násilí a kriminalitě muslimů v Evropě to ani náhodou. A pak se budou všichni divit, že lidé sledují "alternativní" weby.

J. Novák 3.3.2018 8:53

Samozřejmě, že jedná! Ze seriózního zdroje "koluje po internetu, zdroj nelze dohledat" si mohou všichni slušní češi zjistit, že policie zákeřně čekala za vzrostlým dubem a přesně v okamžiku, kdy chrabrý fanoušek SPD procházel kolem s nastartovanou motorovou pilou, příslušníci vyskočili a strčili do něj tak, že nebožák v pádu omylem pokácel strom, který se následně zřítil před právě projíždějící vlak. Podobnou boudu na něj navíc ušili dvakrát!

J. Novák 3.3.2018 8:45

Taky si myslím. Vyvolává to mylný dojem, že mentální kapacita jeho voličů stačí na poražení stromu, což rozhodně není pravidlo.

J. Novák 3.3.2018 8:43

To je ale překvapení! :-P

K. Charalambidis 3.3.2018 8:19

poslanci dejte raději tomu zmetkovi,ten zákaz islámu a ty referenda nebo do.lbne celej národ

J. Denemark 3.3.2018 8:18

Jsem překvapen a zděšen.)

M. Veselý 3.3.2018 7:17

Ještě větší Fajt, než bychom čekali...

L. Němec 3.3.2018 6:34

Tak , pane Fajt, až si vezmete čistý spodky a nasadíte si zuby, hurá do boje za pitomisty. To vzalo u vás obrat - od komančů přes socany k nácíčkům. Bravo

J. Nováček 3.3.2018 6:02

Nejedná se zase o nějakou provokaci ze strany policie jako posledně?

J. Novák 3.3.2018 1:29

A které demokratické strany a "jejich rozumné části" máte na mysli? Když se tak kouknu po PS, tak tak nějak marně hledám... Když jsem třeba včera poslouchal bláboly Stanjury, tak jsem se opět přesvědčil o tom, že mohu být na sebe hrdý, že jsem nikdy nevolil ODS, protože to, co tam v té straně je dnes, je snad to nejhorší, co tam kdy bylo. No, zřejmě už není kde lovit, tak berou kdejakou chamraď. Ale pozor, to je jen příklad! Tak tomu je v současné době v podstatě ve všech tradičních stranách, které by se rády podílely na moci!

J. Novák 3.3.2018 1:24

No, co? Může se stát, že za pár let bude oslavován jako disident, že? A že přívrženec nějaké strany je ma.or? Nu, to bych až zas tak neřešil. Jen se podívejte na mnohé členy zavedených stran, kteří dokonce sedí v Parlamentu ČR, co je to za exoty. A může snad za to jejich strana?

J. Červený 3.3.2018 0:01

SPD a tenhle pomatený důchodce stejně ničeho nedosáhnou. O ochranu našeho státu před islámskou migrací se musí postarat demokratické strany (aspoň jejich rozumná část). S Pitomiem je to cesta do pekel.


Zapomenutý Čech třikrát přelstil gestapo. Francouzi mu dali válečný kříž

Vratislav Štůla po druhé světové válce nastoupil do služeb OSN. Dvacet let... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Za války byl jedním z nejaktivnějších členů československého odboje ve Francii. Převáděl lidi přes hranici, z ilegality...

Nejsme Slované ani Germáni. Češi mají unikátní mix genetických profilů

Mnohé dávné pohanské zvyklosti přežívají dodnes, byť mají spíš kouzlo zábavného... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Čemu vlastně Slované věřili? Byli skutečně beránci? Či si libovali v krvavých rituálech a bojích jako Germáni? Čeho se...

Tisknu se k zemi. A rakety se blíží! Reportérka pod sprchou raket Hamasu

Izraelský protiraketový systém Iron Dome ničí rakety odpálené z Gazy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ležím na trávníku, příjemně teplý večer. Byla by to pohoda, ale je to peklo, místo hvězd totiž počítám na nebi zásahy...