Pátek 3. prosince 2021, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Duševní orgasmus na Bazalech

Česko

Jak vidí ligu BANÍKOVEC

Enormní nasazení Baníku, kousavý soupeř, ideální počasí, a navrch krásný gól.

Tak bezvadný pocit při cestě z Bazalů jsem už dlouho neměl. Na stadionu jsem prožil několik rychle po sobě jdoucích duševních orgasmů. Modrobílí dřeli doslova na doraz. Nikdo neuhýbal při souboji, každý si plnil to, co má. Upřímně, z Plzně jsem měl obavy. Osobně tipuji Viktorku na poháry.

Koho z Chacharů pochválit? Určitě Zehera za gól měsíce, dále Lukeše, Marka a Maria za kombinaci a pak celou obranu včetně Neuwirtha. Tentokrát mne synek příjemně překvapil. Minulou sezonu byl doslova tragický, ovšem svůj první zápas v novém ročníku zvládl perfektně.

Myslím, že trenér Koubek bude mít co dělat, aby se rozhodl, kdo bude v dalším mači na stoperech. Bolf je v pohodě, po stopce za červenou se vrací Neves a o základ si řekl zmiňovaný Neuwirth.

Na závěr osobní pozdrav panu Kubíčkovi do Olomouce. Diskriminovat někoho kvůli tomu, že má trvalý pobyt v Ostravě, a nepovolit mu vstup na stadion, to může udělat jen cyp jak lampa.

Oni výboři na novém svazu asi dobře věděli, co jste za týpka, mistře Kubíčku, a raději vás s předstihem kopli do němé tváře.

Víte co, narvěte si ten svůj stadion do špic. Olé. Chachaři, včil je třeba přežít Jablonec a potym hrrr na Brno!

O autorovi| DANIEL ROJAN, Autor (40) je zatvrzelý konzervatista a hrdý Chachar, který si vždy paličatě stojí za svým, že Baník Ostrava je king a patří do Slezska, a nikdy ne na Moravu.

Autor:

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!