Neděle 1. srpna 2021, svátek má Oskar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Dva muži umrzli přímo před svými domy

Česko

  13:04aktualizováno  13:39
ZLÍN - Dvě oběti si v noci vyžádalo mrazivé počasí. Dva muži, jeden na Zlínsku a druhý na Klatovsku, byli nalezeni mrtví. Shodou okolností oba před svými domy.

Česko už dva týdny trápí mráz. foto: ČTK

První případ se odehrál v obci Doubravy na Zlínsku, kde byl nalezen mrtvý pětačtyřicetiletý muž. Podle prvotních předpokladů zřejmě zemřel na podchlazení. Kriminalisté míří na místo, policisté zatím nemají bližší informace, řekla krajská policejní mluvčí Jana Bartíková. Podle ní byl muž nalezen před rodinným domem, v němž žil.

K podobně tragické události došlo v Jetenovicích na Klatovsku. Záchranka tam vyjížděla v mrtvému muži, který umrzl před svým domem. Okolnosti úmrtí ale bude prověřovat policie.

"Jednalo se čtyřiašedesátiletého muže. Okolnosti úmrtí ale určí až soudní pitva," řekla krajská policejní mluvčí Hana Jehlíková. Teploty v noci na dnešek v Plzeňském kraji klesly pod minus 20 stupňů.Podobný případ zaměstnává dnes i policii na Zlínsku, kde byl rovněž před svým domem v obci Doubravy nalezen mrtvý pětačtyřicetiletý muž. I on pravděpodobně umrznul

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!