Diskuse k článku: Hromadná policejní nehoda před zápasem Sparty? Policista měl epileptický záchvat

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 2.2.2018 19:14
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Šimonová 2.2.2018 9:01

To jedna z příčin, proč důvěra občanů v Policii a GIBS klesá. No, ten zázračný operativní zásah, po kterém je epileptik rázem fit a schopen nejen řídit auto, ale i pracovat tam, kde se vyžaduje fyzická a psychická odolnost a kondice, ten by mnoho epileptiků zajímal.

J. Stejskal 2.2.2018 8:31

Hoši, hoši. Čím to asi je, že nálezu GIBSu nevěřím?

S. Hammer 2.2.2018 7:25

Od roku 1996 se k policii začali z důvodu naprostého nezájmu kohokoliv o tu práci brát lidi slepí, roztržití, neschopní stvořit rozvinutou větu, různé líné svině jimž se dnes říká dyslektici, z pracáků, psychotesty procházeli maníci jen proto, že psycholožky měli z vedení nařízeno z deseti uchazečů pouštět třeba tři, dva, pět... podle toho jak moc chyběli lidi. Připomínám, že za komančů prošel psychotestama, které byly pořád stejné, jeden z třiceti. Pro slabší kusy po rozumové stránce: do roku 1996 taky jeden z třiceti. Vrcholem všeho bylo, když jsem v jednačtyřiceti letech dělal fyzické jako každý rok a po dvou disciplínách jsem měl plný počet bodů a v ten samý rok se uchazečům snížily nároky na polovic toho, co jsem dělal já, jako starý mladík. A pro slabší duchem opět: všichni jsme to dělali.

Když vznikala v 93tím pohranička, proběhl nábor, kdy se zatřáslo stromy a co spadlo, navlekli do uniforem. Ale toto nebylo ani tehdy. Za chvíli budou dělat nábory před blázenicem a kriminály.

J. Pulpytel 2.2.2018 8:26

Hammer to je co? Za bolševika jeden z třiceti?

A potom to mlátilo lidi kde se jim zachtělo!!!No ty budeš filozof,wau.

J. Husařík 2.2.2018 8:49

Jaké asi museli mít psychotesty, když měli mlátit lidi na náměstích? Policajt mi sebral papíry, protože jsem nezastavil na stopce. Jenže já jsem zastavil v místě, kde jsem do křižovatky viděl, ale ještě jsem neomezoval provoz na hlavní. Čára označující místo pro zastavení tam nebyla. Přestupek to tudíž nebyl. Blbec si pravidla vyložil tak, že musím zastavit přesně u značky. Nedal jsem se a samozřejmě jsem měl řidičák bez pokuty, ještě ten den nazpět. A to nebylo zrovna nějaké mladé ucho. Policajti byli většinou banda neschopných a neznalých kreténů, zneužívajících pouze svou úřední moc. Neříkám, že se dnes podobní také nenajdou, ale jejich možnosti jsou omezené a kontrola o něco větší.

K. Keinkopf 2.2.2018 10:27

Policajti dělají psychotesty především pro to, aby bylo zaručeno, že jsou vhodným materiálem pro výplach mozků. To, že se občas podaří vyřadit z výcviku nějákého absolutního psychopata, je pouze takový bonus, nic víc.

Najdete na Lidovky.cz