Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

VH

Normálně bych volil ODS i to Spolu.

Ale kvůli osobě Niedermayera na kandidátce se pro mě stali nevolitelnými.

Takže Turek.

Neplačte, sami jste si to zavinili.

JN
Foto

No, které politiky obsahuje "demoliční četa" jež nastupuje do Bruselu o tom bychom se mohli dlouho bavit. Vy myslíte že Konečnou a Turka, já se domnívám že je složené úplně z jiných stran. A ano, politici z těch stran jež mám na mysli sice hlásí že to s Evropskou unií a s Evropou myslí dobře, ale reálný výsledek jejich snažení bude zcela opačný.

AJ

A14l71o34i84s 11J85a45r64o22š

10. 6. 2024 10:05

"Je otázkou, jak Přísaha a Motoristé ustojí Turkovy aféry" Tak na toho Turka vytáhli téměř všechno co se dalo a ono to nezabralo, proto si myslím, že na něho časem vytáhnou něco co spolehlivě zabere u voličstva a to je nějaká aféra (nejlépe několik) s nezletilými děvčaty (v duchu D.Feriho) z období kdy byl mladý Turek možná trochu nevázaný až odvázaný, ale byl už plnoletý a jeho vztah k něžnému pohlaví asi bral příliš sportovně.

EH

Myslím, že Filipa Turka prokouknou časem lidé i bez toho. I když český volič má často podivný vkus.

JL

J49i22ř18í 84L76i70n40d82a

10. 6. 2024 17:38

Myslím, že se autor v řadě věcí mýlí, například pro v tom, že do Bruselu míří spíše demoliční četa. Dále zklamaně komentuje to, že voliči nereagovali na aférky pana Turka. A proč by měli ? Vždyť to byla normální stará špína a klukoviny, nemělo to nic společného s volbami. Kuliočko Prostě dodal kompro. Prostě tendenční komentář ve prospěch 5 demolice. Fakt skvělý politolog, asi z Fialové školy. Smutný obraz dneška.

PL

P86e16t95r 82L22a68b52a62j

13. 6. 2024 1:39

S Motoristy to do budoucna zas tak nadějně nevidím. V těchto volbách nešlo o nějaké Motoristy nebo Přísahu, ale o osobu Turka. A ten teď bude zaparkovaný v Bruselu. Takže v krajských volbách nepomůže vůbec, a v parlamentních jen velice omezeně.

PP

Kyselý obličej pana Okamury je vypovídající. Ono je těžké vést stranu kritickou k Bruselu a současně přesvědčit své voliče k účasti ve volbách - i když někteří asi Turka "zkusili". Třeba bude pan Okamura i přes dřívější špatné zkušenosti ochoten k nějaké koalici. Trikolóra má problém rozšířit křídlo svých věrných voličů. Chápu, že třeba PRO by mohlo některým voličům SPD připadat příliš intelektuální.

Foto

Hehe, Okamura vs Turek. Tak teď nevím, kdo z nich je větší prevít :-)

PP

To lidé posuzují podle toho komu sami fandí.

Škoda, že jsou oba alfa-samci. Mohla by to být silná koaliční dvojka, která by provětrala českou politiku.