Čtvrtek 27. února 2020svátek má Alexandr 0 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku: Filip vládě se sociálními demokraty nevěří. Ale...

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 16.5.2010 19:57
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
B. Hampl 16.5.2010 19:57

Špatně jsme to udělali ! Velká chyba !

Tu stranu jsme měli po roce 89 zakázat,  pár těch hlavních darebáků zavřít na doživotí a zbytku vzít důchody.... 

M. Dubanová 16.5.2010 13:14

Lidovky odtranily, nejen diskusní příspěvky, ale nyní už i v

Skandál na plzeňské právnické fakultě se táhne už řadu týdnů. Přinášíme vám rekapitulaci hlavních okamžiků.

Haldy popsaného papíru, stovky minut natočených příspěvků, miliony slov. A přesto události na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni neberou konce. Podívejte se, jak šel čas:

19. září - Lidové noviny upozornily na to, že proděkan Fakulty právnické Západočeské univerzity (ZČU) v Plzni Ivan Tomažič údajně opsal desítky stran ve své dizertační práci, kterou obhájil v roce 2006. Jeho školitelem byl druhý proděkan právnické fakulty Milan Kindl a oponentem práce děkan fakulty Jaroslav Zachariáš. Textová analýza ukázala, že i Zachariášův oponentský posudek je plagiát.

M. Dubanová 16.5.2010 3:19

proč jste zavřeli

všechny diskuse kolem podvodů na právnické plzeňské fakultě, Domníváte se, že to časem VYŠUMÍ? jako všechny podvody tady?

J. Václavíková 14.5.2010 11:19

Včera mě zase nadzvedlo,

jak v předvolební debatě na R1 začal představitel tohoto zločineckého spolku vyskakovat, že předali v roce 1989 republiku bez dluhů.

Z. Pátek 14.5.2010 12:12

Re: Včera mě zase nadzvedlo,

Taky mu hned za to Kalousek pěkně vypral trenky. :-)

J. Cerny 14.5.2010 10:27

Kladeni podminek?

Strana, ktera je primym nasledovnikem strany, ktera pucem uchopila moc ve state, ktera autokraticky 40 let vladla, strana, ktera ma na svedomi stovky politickych poprav a dalsi tisice ve veznicich a na nucenych pracich(napr. Jachymov) k smrti utrapenych a umucenych politickych odpurcu, strana, ktera systematicky 40 let lidi okradala a dvakrat hospodarsky zkrachovala (1953 - menova reforma , a bez hospodarskeho krachu by ani nebyl 1989), strana, ktera si privolala 1968 na pomoc ruskou soldatesku, strana, ktera mela v programu potlacovani zakladnich lidskych prav a sama se v ustave ustanovila za jedinou vedouci silu ve state, strana, ktera zpusobila ekonomicky  propad statu a dovedla nas na uroven rozvojovych zemi, strana, ktera se v Moskve ucila, jak politickym odpurcum podrezavat krky, tak takova strana si opravdu nemuze klast zadne podminky a muze byt rada, ze se nas lid nemstil, ze neoplacel stejnym (= politicke procesy a likvidace jinak myslicich, ze nepostavil tuto stranu mimo zakon).

Z. Pátek 14.5.2010 10:43

Re: Kladeni podminek?

Dnešní KSČ(M) má zajištěno pohodlné živobytí napořád v podobě slušného procenta hloupých lidí v populaci, kteří jim na jejich ráj na zemi budou stále věřit a vzpomínat na staré časy krásných podnikových večírků a rekreací ROH. Těchto skalních 10 - 12 procent, imbecilové bez osobní statečnosti, ambicí, vůle a schopnosti na sobě pracovat, vždycky povede jen závist a vlastní pocit méněcennosti (v nejlepším případě jen nemohoucnost ve stáří a pohodlnost se krom vzpomínek zabývat současností). Povede je do davu křiklounů s fanglemi, což je voda na mlýn rudých darmoživků, kteří mají všechny šablony, co těm blbečkům slíbit, za ta léta dobře zmáknuty. A takhle si tu budou spokojeně žít - pijavice a jejich natvrdlí hostitelé. A když získají nějaký ten politický holport a dostanou se k nějakému vlivu? Tím silnější budou propříště, až to na nás budou moct zmáčknout natvrdo tak, jak to už mají vyzkoušené.

V. Novák 14.5.2010 10:47

Re: Kladeni podminek?

Jejejeje - to je silných slov.

Silná slova bývají důsledkem slabosti argumentační, zkušenostní, vlastně slabosti jako takové.

Z. Pátek 14.5.2010 10:50

Re: Kladeni podminek?

Anebo naopak - silné zkušenosti na vlastní kůži, milý pane.

J. Cerny 14.5.2010 11:38

Re: Kladeni podminek?

Vazeny pane, silna slova, nedostatek argumentu? Co slobvo, to argument! Nedostatek zkusenosti? Asi vice nez vy, je mne bez par dni 75 let! Ja zazil jejich radeni a mam s nimi velmi mnoho, bohuzel jen negativnich, zkusenosti! Vyvlastneni, nasilna smrt otce 1948, ukradeny duchod prarodicum, menova reforma, znemozneni studia. Je to snad malo? Mam je snad pro to obdivovat? A to nepisi o takovych malickostech, jako fronty na banany, prazdna reznictvi, nedostatkove zbozi jako toaletni papir, baterie, vlozky... ono vlastne porad neco chybelo a pokud to bylo, tak jen pod pultem! A platilo se za to 2x. Jednou statu, jednou zkorumpovanemu prodavaci! A ta korupce, ta nam po nich zustala!

M. Komárek 14.5.2010 11:43

máte pravdu.

Premium

Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

Folksam je na trhu od roku 1908 a patří k největším švédským pojišťovnám. Od... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

Filip Dolenský, profesionální hráč počítačových her | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...