Čtvrtek 20. února 2020svátek má Oldřich -1 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Filip vládě se sociálními demokraty nevěří. Ale...

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 16.5.2010 19:57
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
B. Hampl 16.5.2010 19:57

Špatně jsme to udělali ! Velká chyba !

Tu stranu jsme měli po roce 89 zakázat,  pár těch hlavních darebáků zavřít na doživotí a zbytku vzít důchody.... 

M. Dubanová 16.5.2010 13:14

Lidovky odtranily, nejen diskusní příspěvky, ale nyní už i v

Skandál na plzeňské právnické fakultě se táhne už řadu týdnů. Přinášíme vám rekapitulaci hlavních okamžiků.

Haldy popsaného papíru, stovky minut natočených příspěvků, miliony slov. A přesto události na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni neberou konce. Podívejte se, jak šel čas:

19. září - Lidové noviny upozornily na to, že proděkan Fakulty právnické Západočeské univerzity (ZČU) v Plzni Ivan Tomažič údajně opsal desítky stran ve své dizertační práci, kterou obhájil v roce 2006. Jeho školitelem byl druhý proděkan právnické fakulty Milan Kindl a oponentem práce děkan fakulty Jaroslav Zachariáš. Textová analýza ukázala, že i Zachariášův oponentský posudek je plagiát.

M. Dubanová 16.5.2010 3:19

proč jste zavřeli

všechny diskuse kolem podvodů na právnické plzeňské fakultě, Domníváte se, že to časem VYŠUMÍ? jako všechny podvody tady?

J. Václavíková 14.5.2010 11:19

Včera mě zase nadzvedlo,

jak v předvolební debatě na R1 začal představitel tohoto zločineckého spolku vyskakovat, že předali v roce 1989 republiku bez dluhů.

Z. Pátek 14.5.2010 12:12

Re: Včera mě zase nadzvedlo,

Taky mu hned za to Kalousek pěkně vypral trenky. :-)

J. Cerny 14.5.2010 10:27

Kladeni podminek?

Strana, ktera je primym nasledovnikem strany, ktera pucem uchopila moc ve state, ktera autokraticky 40 let vladla, strana, ktera ma na svedomi stovky politickych poprav a dalsi tisice ve veznicich a na nucenych pracich(napr. Jachymov) k smrti utrapenych a umucenych politickych odpurcu, strana, ktera systematicky 40 let lidi okradala a dvakrat hospodarsky zkrachovala (1953 - menova reforma , a bez hospodarskeho krachu by ani nebyl 1989), strana, ktera si privolala 1968 na pomoc ruskou soldatesku, strana, ktera mela v programu potlacovani zakladnich lidskych prav a sama se v ustave ustanovila za jedinou vedouci silu ve state, strana, ktera zpusobila ekonomicky  propad statu a dovedla nas na uroven rozvojovych zemi, strana, ktera se v Moskve ucila, jak politickym odpurcum podrezavat krky, tak takova strana si opravdu nemuze klast zadne podminky a muze byt rada, ze se nas lid nemstil, ze neoplacel stejnym (= politicke procesy a likvidace jinak myslicich, ze nepostavil tuto stranu mimo zakon).

Z. Pátek 14.5.2010 10:43

Re: Kladeni podminek?

Dnešní KSČ(M) má zajištěno pohodlné živobytí napořád v podobě slušného procenta hloupých lidí v populaci, kteří jim na jejich ráj na zemi budou stále věřit a vzpomínat na staré časy krásných podnikových večírků a rekreací ROH. Těchto skalních 10 - 12 procent, imbecilové bez osobní statečnosti, ambicí, vůle a schopnosti na sobě pracovat, vždycky povede jen závist a vlastní pocit méněcennosti (v nejlepším případě jen nemohoucnost ve stáří a pohodlnost se krom vzpomínek zabývat současností). Povede je do davu křiklounů s fanglemi, což je voda na mlýn rudých darmoživků, kteří mají všechny šablony, co těm blbečkům slíbit, za ta léta dobře zmáknuty. A takhle si tu budou spokojeně žít - pijavice a jejich natvrdlí hostitelé. A když získají nějaký ten politický holport a dostanou se k nějakému vlivu? Tím silnější budou propříště, až to na nás budou moct zmáčknout natvrdo tak, jak to už mají vyzkoušené.

V. Novák 14.5.2010 10:47

Re: Kladeni podminek?

Jejejeje - to je silných slov.

Silná slova bývají důsledkem slabosti argumentační, zkušenostní, vlastně slabosti jako takové.

Z. Pátek 14.5.2010 10:50

Re: Kladeni podminek?

Anebo naopak - silné zkušenosti na vlastní kůži, milý pane.

J. Cerny 14.5.2010 11:38

Re: Kladeni podminek?

Vazeny pane, silna slova, nedostatek argumentu? Co slobvo, to argument! Nedostatek zkusenosti? Asi vice nez vy, je mne bez par dni 75 let! Ja zazil jejich radeni a mam s nimi velmi mnoho, bohuzel jen negativnich, zkusenosti! Vyvlastneni, nasilna smrt otce 1948, ukradeny duchod prarodicum, menova reforma, znemozneni studia. Je to snad malo? Mam je snad pro to obdivovat? A to nepisi o takovych malickostech, jako fronty na banany, prazdna reznictvi, nedostatkove zbozi jako toaletni papir, baterie, vlozky... ono vlastne porad neco chybelo a pokud to bylo, tak jen pod pultem! A platilo se za to 2x. Jednou statu, jednou zkorumpovanemu prodavaci! A ta korupce, ta nam po nich zustala!

M. Komárek 14.5.2010 11:43

máte pravdu.

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Jak se falšuje maso. Šunku bez „éček“ by nikdo nekoupil, říká odborník

Maso se nejčastěji prodává ve vakuově balených plastových obalech na miskách z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Podvody s potravinami jsou staré jako lidstvo samo. Jen se postupně změnily metody. „Za záměnu hovězího masa za koňské...

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Karlův most v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...