FK Příbram 2:0 FK Jablonec

Branky: 49. a 70. Huňa. Rozhodčí: Kovařík - Pospíšil, Štěrba. ŽK: Huňa -Loučka, Huber, Valenta. Diváci: 2952. Poločas: 0:0.

Příbram: Slavík - Tshiabola, Müller, Nohýnek, Mišun - Klesa, Tarczal, Borek, Pleško - De Oliveira (87. Fantiš), Huňa (90+2. J. Štochl).

Jablonec: Špit - Zábojník, Pavlík, Huber, Hamouz - Michálek (64. Hloušek), Loučka, Klapka (75. Hesek), Eliáš (82. Valenta), Žofčák - Lafata.

Strůjcem příbramského úspěchu proti Jablonci byl opět kapitán Daniel Huňa. Po poločase se postaral o obě branky svého týmu a s deseti trefami v tabulce kanonýrů už předstihl i slávistického reprezentanta Necida. Nejdřív se krátce po přestávce po akci Borka v pádu položil do střely a překonal Špita poprvé. Další lahůdku si schoval na 70. minutu, kdy si obhodil stopera Hubera, a pak se k němu přiklonilo i štěstí, když jeho střelu ještě lehce tečoval Pavlík.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ Massimo Morales (Příbram): „Všechny úkoly hráči plnili brilantně, celý tým pracoval bez chyby až do konce a jeho úsilí korunoval náš superstřelec Huňa.“ František Komňacký (Jablonec): „Huňa se před naší brankou procházel jako kolem kolíků na vinohradu. I kdybychom dnes hráli týden, tak ten gól nedáme.“