FK Teplice 3:0 Viktoria Plzeň

Branky: 30. a 73. Mahmutovič, 4. Ljevakovič. Rozhodčí: Hrubeš – Handlíř, Čecháček. ŽK: Ljevakovič, Mahmutovič – Jiráček, Ševinský. Diváci: 3127. Poločas: 2:0.

Teplice: Grigar – Vidlička, Klein, Lukáš, Rosa – Ljevakovič (48. Doležal), Matula, Vachoušek (79. Mareš), Stožický – Mahmutovič, Vondrášek (69. Elsamni).

Plzeň: Ticháček – Ševinský, Halama (33. Rezek), Navrátil, Limberský – Petržela (56. Mlika), Rada, Horváth, Jiráček – Kolář – Krbeček (72. Varadi).

Sázka na cizince se Teplicím vyplatila. Při vítězství nad Plzní se dvěma góly blýskl Bosňan Mahmutovič, branku a asistenci přidal jeho krajan Ljevakovič. Západočeši naopak prohráli po zimní přestávce i potřetí. Výsledek se začal rodit už po 200 sekundách, kdy si ze druhé vlny naběhl Ljevakovič a jeho rána zapadla do růžku branky. Definitivní konec nadějí pak pro bezradnou Plzeň znamenala 73. minuta a třetí teplický gól z kopačky Mahmutoviče.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ Jiří Plíšek (Teplice): „Je den žen a my jsme chtěli tímhle výsledkem dát podobný dárek všem ženám, které pracují v našem klubu.“ Pavel Vrba (Plzeň): „Musíme se snažit udržet si odstup od boje o záchranu. Buďme realisté, možnost honit mužstva nad námi je minimální.“