Pondělí 4. prosince 2023, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Forsberg už trénuje, na LG Games ale nebude

Česko

STOCKHOLM/PRAHA Ikona švédského hokeje forvard Peter Forsberg od minulého týdne znovu trénuje v rodném Örnsköldsviku. V nominaci na LG Hockey Games ve Stockholmu ale není.

Čtyřiatřicetiletý Forsberg kvůli dlouhodobým problémům s nohou nehrál od konce minulé sezony. Původně měl startovat již v listopadu na turnaji Karjala, ale zranění se mu obnovilo.

Na jeho návrat netrpělivě čekají hlavně v NHL, kam by se měl po vyléčení vrátit. „NHL je stále moje priorita,“ ujistil hráč. Jenže Forsberg po loňském fiasku v Nashvillu, kde měl být hlavní hvězdou a místo toho ho sužovala zranění a jeho cesta na vrchol se nezdařila, je obezřetný. Možná právě návrat finského veterána Teemu Selänneho do NHL Forsberga povzbudí a ještě v tomto ročníku se do slavné soutěže vrátí.

Zájemců o Forsbergovy služby je hodně. Jenže slavný hokejista bude mít i vyšší finanční požadavky, které kvůli platovým stropům už tolik mužstev nabídnout nemůže. Jedním z hlavních kandidátů je Dallas, zájem ale má i Colorado nebo Philadelphie.

Autor:

Vyhrajte profesionální kosmetický přístroj od značky GESKE!
Vyhrajte profesionální kosmetický přístroj od značky GESKE!

S přístrojem Facial Hydration Refresher 4v1 nebude mít matná a unavená pleť žádnou šanci. O tento zázrak dnes soutěžíme. Jak se můžete zapojit?