Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Gardena využívá slev

Česko

Čerpadla pro nejrůznější použití, stejně jako domácí vodárny značky Gardena jsou v západní Evropě už desítky let pojmem. Vynikají totiž příslovečnou německou solidností. „Na jejich výrobu používáme jen velmi kvalitní materiály s dlouhou životností,“ říká Eva Kováčiková, jednatelka českého zastoupení Gardeny.

Zákazníci u této značky oceňují nejen kvalitu, ale také to, že tato zařízení z produkce německého výrobce myslí za ně. „Ano, v našich domácích vodárnách je standardně zabudován filtr proti nečistotám, tlakový spínač, zpětný i odvzdušňovací ventil. Vodní automaty mají navíc pojistku chodu na sucho,“ podotýká Kováčiková.

Gardena je ovšem také proslulá svými unikátními zavlažovacími systémy. Světovou novinkou je například Aquacontour. Ten umí zavlažovat i velmi členitou zahradu přesně podle jejích obrysů. Gardena nabízí také širokou paletou klasického zahradního nářadí. Není proto divu, že tato ve svém oboru světová jednička loni dosáhla v západní Evropě tržeb, přesahujících 25 miliard korun. Daří se jí i na českém trhu. Tady však má zatím tržby ve srovnání s jinými zeměmi, kde působí, přece jen o hodně menší. Se začátkem letošního roku ovšem očekává výrazný nárůst: „Po dlouhých jednáních, která trvala téměř tři roky, se nám totiž konečně podařilo docílit toho, že náš sortiment bude nabízen také ve všech 53 prodejních centrech Mountfieldu,“ vysvětluje Kováčiková.

Podle jejích slov je pro Gardenu velmi důležité, že její produkci začal tento největší prodejce zahradní techniky nabízet hned od začátku ledna. „Můžeme tak naplno využít unikátní marketingové akce Mountfieldu v podobě jeho Kola štěstí. Na něm si zákazníci sami určují výši slevy, která může být až 100%. Už první dny ukázaly, že zájem zákazníků je obrovský a očekáváme proto zcela rekordní tržby,“ zdůrazňuje jednatelka firmy.

Je třeba dodat, že na skutečnosti, kdy produkce Gardeny je nyní k dostání také ve všech prodejních centrech Mountfieldu, vydělají především zákazníci. Díky Kolu štěstí totiž tyto vysoce kvalitní výrobky v těchto dnech pořídí mnohem levněji, než u kteréhokoliv jiného prodejce.

Kategorie| 1,Komerční příloha

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Mohlo by vás zajímat