Pátek 31. března 2023, svátek má Kvido
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Hallydayova operace byla prý „masakr“

Česko

LOS ANGELES Rodina francouzského zpěváka Johnnyho Hallydaye, který musel být narychlo operován v Los Angeles, zahájila soudní proceduru s cílem zjistit, zda jeho předchozí operace v Paříži byla provedena správně. Oznámil to ve středu zpěvákův producent Jean-Claude Camus.

Hallyday byl ve Francii operován kvůli vyhřezlé ploténce. Po příletu do Los Angeles, kde se chtěl zotavovat, ale začal cítit silné bolesti a musil se podrobit nové operaci. Američtí chirurgové označili předchozí zákrok svého francouzského kolegy Stéphana Delajouxe za masakr. Camus řekl, že cílem rodiny je dosáhnout toho, aby lékařští experti určili, zda v Paříži šlo „o velmi, velmi špatnou operaci, jak se to říká“.

Zrušený závěr turné Hallyday je v nemocnici v Los Angeles od 7. prosince. Čeká ho dlouhá rekonvalescence, kvůli které musel zrušit závěrečnou část svého posledního turné s názvem Tour 66 (číslo vyjadřuje zpěvákův věk). Turné zpěvák koncipoval jako rozloučku se svým veřejným uměleckým vystupováním. Hallyday turné přerušil koncem listopadu a měl je obnovit 8. ledna v Amiensu na severu Francie. Před závěrečným pařížským koncertem bylo plánováno ještě 24 vystoupení.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!