Pátek 3. dubna 2020svátek má Richard 0 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

‚Hanba!‘ Lidé na Národní třídě vypískali Klause mladšího s dcerou, Babiše i Hamáčka

V den, kdy si Česká republika připomíná 30 let svobody, zamířili již tradičně čelní představitelé vlády a další politici na Národní třídu i pražský Albertov uctít památku listopadu 1989. Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) se po loňském incidentu, kdy jeho kytici u Památníku 17. listopadu vyhodili odpůrci do koše, vydal k pietnímu místu Národní třídě v brzkých ranních hodinách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Novák 17.11.2019 21:18

V demokracii se rozhoduje ve volbách. Při nich se ukáže, kdo je většinou skutečně vypískán.

M. Tichý 17.11.2019 22:30

A Junior už volby vyhrál tolikrát, že snad ani není třeba opřemýšlet o tom, kdo je tady pánem a kdo nulou!

;-D

D. Lučanský 17.11.2019 21:17

Lidi spojme síly aby tady nevznikl majdan jako na Ukrajině.

Združení Milion chvilek se chová úplně stejně jako uderky hitlerjingend nebo lidové milice.Mluví o demokracii a nakonec by to dopadlo kdyby převzali moc tak že by lidi byly vyhazováni ze škol a práce za názor.Třeba že nevěřím že je globální oteplování způsobené člověkem.

P. Olmer 17.11.2019 21:53

Pane Lučanský vy jako demokraticky smýšlející obdivovatel Putina a dalších diktátorů a bojovník proti občanské společnosti (přesto, že tvrdíte, že už máte občanku), pro což jste se narodil, jak jste tvrdil včera, by jste neměl až tak moc lhát....

D. Lučanský 17.11.2019 22:04

P.Olmer: Neřekl jsem zde ani jednu lež.Řekl jsem zde pravdu na hlas ŽE OBČANSKÁ SPOLEČNOST JE ŠPÍNA.

Ještě něco.Vladimir Putin není diktátor.Jinak co ti milý Olmere příjde divný na mém výroku že jsem se narodil pro to abych šlapal po občanské společnosti?

P. Olmer 17.11.2019 22:27

Samozřejmě, že lžeš celkem pravidelně....a moc dobře to víš.

D. Lučanský 18.11.2019 8:05

P.Olmer: Nelžu za tím si stojím.Jasně můžu se v něčem mýlit.Třeba nějaká věc o které jsem přesvědčen může být trochu jinak OK Ale že bych úmyslně říkal nějakou nepravdivou věc to rozhodně né. Třeba je pravda že ty šmejdi z letný SPD považujou za extremisty a osvobození Krymu za okupaci.Tohle si dohledat můžeš.

P. Olmer 18.11.2019 17:29

Davide Lučanský, myslím, že jako demokraticky smýšlející nácek by jsi neměl ostatním nadávat i když jsi v SPD...

D. Lučanský 18.11.2019 17:49

P.Olmer: Nnejsem člen strany SPD jsem jen volič.Má to jednu výhodu že nejsem přímo člen.Že si nemusím dávat v rozhovoru a na diskuzi třeba s tebou pozor na každé slovo aby to nikdo nepoužil proti SPD. Takvže píšu sám za sebe jako David Lučanský. Jinak nácek nejsem jsem vlastenec.

P. Olmer 18.11.2019 17:52

Nechápu, proč nejsi člen, mohl by jsi platit příspěvky a pomoct tak Okamurovi, aby měl ještě víc milionů a nemusel pořád shánět sponzory...i když ti si vlastně tu stranu založili...A které země, Ruska nebo čeho?

D. Lučanský 18.11.2019 18:00

P.Olmer Nebudu vytahovat interní informace z SPD. Také chci zdůraznit že se v některých věcech s tou stranou rozcházím a OPRAVDU SPD NENÍ ZODPOVĚDNÁ ZA NIC CO ZDE NAPÍŠU.

Kdybych oficiální člen byl tak by dřív či později nějaký udavač použil nějaký můj vyhrocený výrok proti straně.

No když jim budu chtít něco poslat tak mají sponzorský účet.Je učet SPD kam může poslat dar kdokoliv.

Je to strana českých vlastenců.Důležité je že jsou pravicový a bojují proti komunizmu a hlavně dbají na svobodu a demokracii.

P. Olmer 18.11.2019 18:04

Aha, a proto se kamarádí s komunisty a volí v parlamentu spolu s nimi....jestli to nemáš trošku pomatlaný. Kolik okamurovi pošleš? Koupil sis už suši?

D. Lučanský 18.11.2019 18:44

P.Olmer: Okamura se nikdy s komunisty nekamarádil.Mám rád SPD protože je to slušná a pravicová strana a jsem proti extremismu a populismu.To jsou důvody pro SPD.Jaké máš argumenty proti? Rád si je poslechnu.

Sory ale vypadá to že máš nepřátelský ton .Důležité je umět se domluvit.Také je mi sympatická Trikolora.

Bojuju za slušnost a vlastenectví sám za sebe.Bez ohledu na to jestli tady Trikolora ,SPD ,DSSS a další je nebo není....

V podstatě proti zelenému neomarxismu,havlojdům a barevným imigrantům jsem bojoval dávno opravdu řadu let před tím než se Okamura do politiky vůbec dal.

P. Olmer 18.11.2019 18:49

To mě mrzí, že si namlouváš nepřátelské tóny, zřejmě jsi špatně vyladěn...obdivuji ynteligentní vlastence a vždy mě naplní blaženým pocitem, když zjistím kolik jich je...

D. Lučanský 18.11.2019 19:23

P.Olmer Tak mi zkus odpovědět na to co máš proti SPD? Já volím SPD protože nemám rád strašení lidí nesnáším populizmus a extremizmus.To jsou mé pevné argumenty.Pokud si myslíš že jsi chytřejší tak jaké máš argumenty ty?

Tak jako tak z EU a NATO jednou vystoupíme.R^ Podporuji každého kdo má stejné cíle.Miluji našeho prezidenta protože jeho reprezentování naší země mi sedí. Než někomu dáš hlas ,tak si to nacit srdíčkem co ti sedí a co ne.

P. Olmer 18.11.2019 19:38

Nechci se dotknout tvojí orientace, ale já soudruha Zemana nemiluji ani náhodou...co Ovčáček, ten je trochu mladší, toho doufám miluješ taky...myslím, že je nezadaný a třeba by jste v sobě našli zalíbení, myslím, že i názory máte hodně podobné...

D. Lučanský 18.11.2019 20:15

P,Olmer: Homosexuál nejsem.Myslel jsem to tak že miluji zemana v tom smyslu že se mi líbí jeho kroky.Třeba ocenění toho kluka v Dubí co se zastal tý ženy jak jí napadli cikáni a DSSS tam měla demonstraci.Tále že je mu vzorem Rusko a že se jezdí učit stabilizovat společnost do Číny kde to umějí.

To jsou mé argumenty a fakta.Miluji jako člověk tohle jednání a tohle chování.Když jsem Zemana volil tak jsem mylsl na to jak hoří tibetské vlajy a jak se bude šlapat po občanské společnosti.Splnilo se mi to.Až nebude Zemana budu se řídit stejnými kriterii.[>-]R^R^R^

P. Olmer 18.11.2019 20:25

Věřím, že stejně miluješ i Ovčáčka a mohli by jste se držet spolu za ruce a jít rázně za zvuku internacionály k rudým zítřkům, by jsi u toho plakal a vzpomínal na tvůj vzor Stalina...jde vidět, že jsi romantik...komsomolci taky nebyli prý homosexuálové a jak se měli rádi, si vem jak se líbal Brežněv a Honeker..ta by sis pak našel nějakýho Číňana a učili se stabilizovat....

D. Lučanský 18.11.2019 21:05

P.Olmer:Sory ale vypadá to že o nějakou rozumnou diskuzi nestojíš.Je hloupý mi předkládat věci s kterýma nemám splečného nic.Homosexualita a komunizmus.

Přitom ve skutečnosti jsou největší komunisté z těch milionu chvilek .Chtějí svrhnout legitimě zvoleného prezidenta a premiera.Hamba jim.

P. Olmer 18.11.2019 21:45

To je věc názoru, já si třeba zase myslím, že společnýho máš...a třeba já bych se do Číny stabilizovat jezdit nechtěl...

J. Zima 17.11.2019 22:47

Putin je skoro diktátor. Sice to bere přes soudy, aby to tak nevypadalo, ale ty skákají jak on píská a zbavují ho nepohodlných lidí. Pravda Stalin by si s nimi vyřídil mnohem hůře, ale princip je stejný. Ale hlavně Putin je bývalý vysoký důstojník KGB a tím je řečeno vše.

D. Lučanský 18.11.2019 18:46

J.Zima: Putin diktátor není.Důležité je že svojí zemi vede dobře. Jsem rád že vypráskal Amnesty Internacional i člověk v tísni. Líbí se mi tento způsob vlády kterou bych chtěl i v České Republice.

J. Krajíček 17.11.2019 21:08

To si to dítě bral, jako živý štít!! Copak není předseda politického hnutí, který musí vědět, že ohlasy na jeho názory jsou veskrze negativní? Přijde mi to, jako vypočítavost, po vzoru jeho tatínka a dededka toho nestastneho děcka!

D. Lučanský 17.11.2019 21:14

Toť otázka jestli je to živý štít.Nemusel s tím vůbec počítat že ho vypískají.Spratci ze združení Milion Chvilek jsou čím dál argesivnější a na nějaké jejich černé listině se můžeš ocitnout ty i já nebo kdokoliv další kdo se soudruhům Minářovi a Rollovi nebudou líbit.

Nejsem volič Václava Klause mladšího ale myslím že má rozumné názory.Mnohem rozumnější než třeba piráti.

Je dobře že ne každý odeesák je havlojd.

J. Nový 17.11.2019 21:43

Proč lžete, pane Lučanský?

D. Lučanský 17.11.2019 21:47

J.Nový V čem přesně lžu? Rozhodně nelžu v tom že Trikolora je slušná strana a že Václav Klaus ml o tom nemusel vědět že ho vypískají.

J. Nový 17.11.2019 21:56

Lžete. Milion chvilek k žádné agresi nevybízí, ani se jako spolek agresivně nechová. Žádné černé listiny nevytváří a nikoho nenavrhuje vyhazovat z práce. Proč tedy lžete, pane Lučanský?

D. Lučanský 17.11.2019 22:02

J.Nový: Nelžu Milion chvilek je extremistická organizace co volá po odvolání našeho demokraticky zvolného prezidenta a premiera.Dále vyzývání k občanské společnosti.FUJRv Ty jejich bláboly o tom že prý jsou klimatické změny způsobené člověkem už mi lezou krkem.

Agresivitu milionchvilkařů jsem si zažil nejednou na vlastní kůži.Hned ukončují rozhovor.Volají po dialogu ale bavit se nechtějí.

S. Nefzer 17.11.2019 22:36

Lžete až se vám od úst práší, ruský trolle.

J. Krajíček 17.11.2019 21:47

No vidíš a v tom je ten rozdíl. Ja bych se vůbec nedal, se svými názory mezi tyto lidi jít se svým vnouckem!!!


Premium

KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Španělští zdravotníci přiváží jednu z madridských seniorek do hotelu, ve kterém... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...