Neděle 29. května 2022, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Hanba panu sudímu Fraňkovi

Česko

Jak vidí ligu BANÍKOVEC

Žurnalisti krapet ujeli, ne? Jako že si to pražští cajzlové před derby domluvili, že by ligové body brala Sparta a postup v poháru Slávie? Jsem od přírody podezřívavý a skoro za vším vidím spiknutí, ale tohle by už opravdu bylo moc. Já třeba vím, že můj soused je Klingon a zrovna si na leasing koupil kosmickou loď značky Ikarie XB1, ale že by si to pepíci odehráli dle svých not, to už by bylo silné kafe i pro mne.

Na druhou stranu jsem bytostně přesvědčen, že nejeden rozhodčí je fandou toho kterého klubu a to pak ovlivňuje jeho úsudek. Franěk zcela evidentně preferuje Spartu. Beztak až do vojny měl svůj pokojík polepený plakáty Tomíka Skuhravého v jeho upnutých trenýrečkách. Budoucí sudí ale tehdy zřejmě netušil, že jeden titul za druhým mířil na Letnou jen díky tomu, že to poručil soudruh Kapek. O cosi později od něj otěže převzal starý satanáš Košťál společně s démony Horníkem, Peltou a podobnými.

No a v současnosti pomůže pán s píšťalkou. Všichni víme, že Sparta letos udělá COKOLI, aby titul urvala, a Franěk se ukázal být dobrým pomocníkem, když rudým komsomolcům v derby nevyloučil Řepku, jenž opět jako smyslů zbavený sestřelil Kyselu. Kam se na to hrabe ducnutí Neuwirtha do Trappa, nebo Mičolův souboj tělo na tělo s Jandou, v utkání FCB v. Slavia.

Pane Fraňku, hanba! Cholerik měl být už v páté minutě ve sprše. Nechejme ale rudochy jejich osudu a zůstaňme věrni našim hochům, které v pondělí čeká těžký mač v Liberci. Mysleme proto pozitivně a věřme hlavně sami sobě.

O autorovi| DANIEL ROJAN, Autor (41) je zatvrzelý konzervativista a hrdý Chachar, který ví, co znamená milovat svůj klub.

Autor:

V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!