18. července 2019 13:40, aktualizováno  18:08 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D6 na Kladensku. Zranilo se šest lidí, dva z toho těžce

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D6 na Kladensku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hromadná nehoda uzavřela dálnici D6 na Kladensku. | foto: twitter.com/policiecz

Braškov (Kladensko) Dálnici D6 ve čtvrtek zhruba na 4,5 hodiny uzavřela na 15. kilometru ve směru na Prahu u Braškova na Kladensku nehoda šesti aut - dvou kamionů a čtyři osobních. Při nehodě se zranilo šest lidí, dva z toho těžce.

Na místě nehody zasahoval i vrtulník. Těžce zraněné museli vyprošťovat hasiči, řekla mluvčí středočeských policistů Michaela Nováková. Provoz byl v místě nehody obnoven před 17:45.

Těžce zraněné museli vyprošťovat hasiči.
Těžce zraněné museli vyprošťovat hasiči, řekla mluvčí středočeských policistů...
18.července 2019 v 14:50, příspěvek archivován: 18.července 2019 v 17:56

STŘ ČECHY: Na dvou úsecích D6 ve směru z K.Varů na Prahu řeší policisté nehodu na 12km, kde odpadlé kolo z NA narazilo do osobniho auta v protisměru, na 15km dálnice hromadnou nehodu 4 osobních a 2 nakladnich vozidel. Na místě jsou zraněné osoby, zasahují složky IZS i vrtulnik. https://t.co/qSOPjLebJZ

Nehoda se podle Novákové stala v koloně před jinou nehodou na 12. kilometru, kdy se v zúžení srazilo osobní a nákladní auto. Tato nehoda se obešla bez zranění.

Policie dopravu odkláněla na 16. kilometru směrem na Velkou Dobrou, zpět se mohli řidiči vracet na 12. kilometru u Unhoště.

ČTK