Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

iDNES Premium představuje Zdraví: Články a exkluzivní zdravotní péče pro členy

Česko

  6:00
Složitá doba, ve které žijeme, staví nad jiné životní hodnoty péči o zdraví. Proto přinášíme novinku iDNES Premium Zdraví, díky které získáte exkluzivní přístup ke zdravotní péči. V nabídce jsou vyšetření výhodněji, testy na covid dříve a levněji, magnetická rezonance do 5 dní či ultrazvuk a Prenascan za méně peněz.

iDNES Premium Zdraví přináší exkluzivní články i výhody foto: iDNES.cz

iDNES Premium se zase o něco rozrůstá. Ke všemu, co za pouhých 39 Kč měsíčně nabízí, přibude jako novinka celá sekce iDNES Premium Zdraví.

Co nový speciál nabízí? Spoustu prémiových článků s důležitými rozhovory s lékaři a nejrůznějšími odborníky, rady a tipy, ale i zdravotní výhody, které mohou být důležité právě pro vás.

Testy na covid-19 do 24 hodin, magnetická rezonance do pár dnů nebo rychlejší přístup k ortopedické operaci

V první várce výhod, které získají členové iDNES Premium v rámci projektu Zdraví, je například možnost objednat se na nejpřesnější RT-PCR testy na covid-19. Členský benefit zahrnuje výhodnou cenu, možnost objednávky hned na následující den a dodání výsledků, včetně mezinárodního certifikátu, do 24 hodin od odebrání vzorků.

Objednání do pěti dní můžete získat také na magnetickou rezonanci nebo získat první volné termíny z navýšené kapacity na onkogynekologickou prevenci, kterou by měly pravidelně podstupovat všechny ženy. Totéž platí na ortopedické operace velkých kloubů, například kyčlí nebo kolen. Operace se po prvotní konzultaci dočkáte nejpozději do dvou měsíců.

iDNES Premium Zdraví přináší exkluzivní články i výhody

Výjimečné výhody čekají také na nastávající maminky. Exkluzivní slevu 25 procent mohou získat na ultrazvukový balíček pro první a druhý trimestr těhotenství nebo si za speciální cenu nechat udělat Prenascan, vyšetření DNA z krve. Může odhalit vady plodu. Na vyšetření s iDNES Premium Zdraví ušetříte několik tisíc korun.

Trápí vás křečové žíly? I na vás iDNES Premium Zdraví myslí. Zajistili jsme pro vás zcela zdarma nezávaznou konzultaci s odborníkem, který vám poradí, co s nimi.

iDNES Premium Zdraví přináší exkluzivní články i výhody

Všechna vyšetření jsou domluvena v nejšpičkovějších zařízeních, jako je Iscare, Vidia Diagnostika, Ifcor, Gennet, GynCentrum nebo Pro Diagnostika.

iDNES Premium Zdraví je k dispozici všem členům iDNES Premium s ročním členstvím. Jeho cena je 390 Kč za rok, předplatitelé tedy budou mít celé dva měsíce zdarma. Pokud už členy iDNES Premium jste a máte měsíční předplatné, můžete si roční členství dokoupit a bude vám o dříve zaplacenou dobu prodlouženo.

Darujte Zdraví k Vánocům

Výhody v rámci iDNES Premium Zdraví jsou na jméno konkrétního uživatele, pokud chcete výhody někomu ze svých blízkých darovat, třeba pod stromeček, darujte mu roční členství iDNES Premium a obdarovaný tak získá kromě jiného i všechny zdravotní výhody. Darovat někomu zdraví je přeci dárek nad dárky. Pokračujte na tento odkaz, kde vše vyřídíte.

Chraňte to nejdůležitější, co máte.

Autor:

SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné poukazy od Astratexu
SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné poukazy od Astratexu

Zapojite se do soutěže o 3 hodnotné vouchery a vybrte si správné spodní prádlo, které vám bude dělat radost. Jak na to?

Mohlo by vás zajímat