Tyto písemnosti vycházely souhrnně především v samizdatovém periodiku Informace o Chartě 77, který vstoupil do dějin pod zkratkou Infoch.
V letech 1978–1989 bylo zveřejněno úctyhodných 189 čísel Infochu s celkovým počtem 4120 různě dlouhých textů. Jeho vznik souvisel s potřebou vytvořit fungující informační síť v konspiračních podmínkách. Jenže o způsobu vydávání a šíření se vedly spory. Návrh Petra Uhla vydávat periodikum jako informační orgán mluvčích Charty 77 právě u mluvčích neuspěl, Uhl se proto rozhodl uskutečnit svůj záměr nezávisle na nich.
Na tvorbě Infochu se kromě Petra Uhla podíleli jeho manželka Anna Šabatová, Václav Benda, Otta Bednářová, Jiří Ruml, Petr Krejčí, Pavla Paloušová a Heřman Chromý. Shromažďovali nebo psali texty a prováděli jazykové i obsahové korektury pro jednotlivá vydání. Přednostně zveřejňovali dokumenty Charty 77 a sdělení VONS a připojovali k nim krátké zprávy, součástí Infochu ale byly také anotace nových samizdatových publikací a někdy kratší úvahy o hospodářských a dalších problémech Československa.
Každý přepisoval jiný kus
Kompletní čísla byla přepisována na psacích strojích a doručována dalším lidem. V distribuční síti bylo 75 měst a obcí v Československu, Polsku, Maďarsku a Německé demokratické republice a figurovalo v ní kolem pěti set konspiračně evidovaných odběratelů, kteří Infochy šířili k dalším čtenářům.