Sobota 17. dubna 2021svátek má Rudolf 1 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

Oslava na Hluboké u kmotra? Stovky hostů, nikomu však do řeči nebylo

Ačkoli politici oslovení serverem Lidovky.cz tvrdili, že oslava 60. narozenin "knížete z Hluboké" Pavla Dlouhého (ODS) není žádnou schůzkou vlivných ani megalomanskou akcí, komentovat jména hostů, ani její průběh nikdo nechtěl. "Považuji váš zájem za pražskou obsesi Dlouhým," řekl serveru Lidovky.cz Hlubocký starosta Tomáš Jirsa (ODS).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Čížek 8.7.2013 7:58

Re: Kníže Pavel, ten má vliv a moc, ten

Zaspal jste dobu, soudruhu. VH z úřadu předsedy státu odešel před více než deseti lety a z tohoto světa před rokem a půl. Tak si udělejte v hlavě pořádek. Máte v tom pořádný "hokej".

J. Sládeček 7.7.2013 10:39

Re: ODS byla založena na lži, podvodu

Přesně tak.

J. Sládeček 7.7.2013 10:38

Kníže Pavel, ten má vliv a moc, ten

vládne v havlostánu.

J. Vozábalová 6.7.2013 23:08

Možná se jedná o pražskou obsesi,

ale my v jižních Čechách víme své, že pane senátore.

T. Czernin 6.7.2013 21:30

Jsou také

pětitisícovky. Ale ty Vy neznáte...

D. Stirský 6.7.2013 17:39

Orchestr, který má sto a více členu,

nikdo nepovažuje za komorní. Já být tím pánem, udělám oslavu pro rodinu a konec. Bohužel, našinci to ještě neumějí: neprovokovat. A tak organizují mega akce v nóbl podnicích, ukazují se s nabobskými SPZ, vytahují peněženky nadité dvoutisícovkami... Je to takové hodně ruské či postsovětské. V Egyptě nám průvodce říkal, že islám ctí chudobu. A tak lze vidět zvenku barabiznu, která je uvnitř zařízena milionářsky.

K. Holub 6.7.2013 13:10

Milé LIHOVKY, to vás úkoluje Babiš?

koho chleba jíš, toho píseň zpívej ...

J. Čížek 6.7.2013 7:48

Re: ODS i ČSSD si nemají co vyčítat!

Částečně bych i mohl souhlasit, ale na ty ekonomické "zákony" neměla určitě vliv pouze ODS, ale všechny strany tzv. parlamentní. Když jsou tak špatné (ty zákony) a ony opravdu dobré nejsou, proč je ta vaše oranžová parta(j) nezměnila? Však se na vládních posicích také vyhřívala dostatečně dlouho ...

J. Farmačka 6.7.2013 7:28

Polistopadové poměry jsou daní za nezkušenost

Hned po revoluci se vynořila úzká skupina prorežimních patolízalů, tvorů s nehoráznou drzostí a ničím nepodloženým sebevědomím, v čele s do té doby zcela neznámým Klausem. Všichni strávili revoluci doma na gaučích a čekali jak to dopadne. Poté nabrousili lokty a při vědomí, že se revoluce neopakují každý den, zahájili velice drzým způsobem honbu za posty. Tato partička také založila pozdější ODS a do současnosti stačila zdokonalit všechna svinstva, s nimiž se občané setkávali za vlády komunistů. Utvrzuje mne to v domnění, že o takový vývoj státu nestojí nějakých 95% občanů. Jen nám vždy trvá poněkud déle, než je třeba.

T. Czernin 6.7.2013 6:57

Ať Ti nepraskne cévka, Franto

Prostě mají prachy a Ty máš houfno. Oni slaví a Ty pískáš kudlu...

F. Skupík 6.7.2013 3:53

ODS byla založena na lži, podvodu

odkloňování , mamonu , mafii a kmotrovství. Ta už se nikdy nezmění. ODS je naprosto nereformovatelnou stranou. To samé je TOP 658, pod vedením největšího grázla (po Klausovi) od r. 89.

M. Dubanová 6.7.2013 1:04

jen slavte

pokud to ještě jde...

Š. Apolen 5.7.2013 23:50

Re: Atom na ně

Pane Grúbře,nezesměšňujte se.

P. Ruzicka 5.7.2013 23:36

Re: ODS i ČSSD si nemají co vyčítat!

Každý chce prožít svůj život v co největším luxusu a budoucnost nikoho nezajímá, pokud se jí on sám nemůže zůčastnit. Naši předkové na nás musejí být patřičně hrdý, klobouk dolů!

P. Ruzicka 5.7.2013 23:35

Re: ODS i ČSSD si nemají co vyčítat!

Právě proto byla sametová, ono od toho předání bylo jasné, jakým směrem to bude pokračovat a kdo komu je zavázán. Dnes už nemá cenu to řešit, nemá cenu se ohlížet zpět, protože majetky tehdy nabité nikdo zpět nevrátí. A za tehdy (ne)vytvořené zákony nikdo nenese odpovědnost, až tak kouzelná je naše legislativa. Chtělo by to koukat dopředu a pokusit se zachránit to málo, co ještě máme. Měla by se tu zavést nějaká politická odpovědnost, nikoliv však stranická, ale jednotlivců. Pak také prosazovat naše zájmy ve světě a nelézt světu jen do pr**le jen pro to, že někomu za to něco kápne. Jenže kdo ze současných s tím přijde? Všichni o tom jenom žvaní. Jsou tu sice strany, které mají sympatický program, ale nemají prostředky na propagaci.  A kdo by také měl zájem propagovat poctivost a spravedlnost ve státě, kde okrádají všichni. Banky, operátoři, policie, magistrát, zdravotnictví ... atd. Vyhrabat se z toho je na několik desítek, možná sta let. Ovšem zájem o takovou věc je naprosto nulový.

J. Vozábalová 5.7.2013 23:22

Pane autore,

dvůr se jmenuje už docela hodně dlouho Vondrov. Nezdá se Vám, že byste si měl zjistit aspoň základní reálie? A trochu se naučit pravopis by také neškodilo - velká písmena Vám fakt nejdou!

J. Vozábalová 5.7.2013 23:18

Pane autore,

M. Stuchlik 5.7.2013 22:45

Re: Takový nadpis může dát jen levičácké prase z Lidovek... Dzp.

A tak nakradený může mít jen mafián.

P. Min 5.7.2013 21:49

Re: ODS i ČSSD si nemají co vyčítat!

V Cesku ziji pouze jedni lide. Stala se ale chyba, ze po sametove ODS protahovala a nakonec nezaridila potrebne ekonomicke zakony, naopak, vyrabela je pro potreby kmotru.

Ted kdyz nekdo obdivuje bohate zlodeje, jako ze jsou shcopni lide, no neuveritelne.

K. Janyška 5.7.2013 21:22

Takový nadpis může dát jen levičácké prase z Lidovek... Dzp.

P. Ruzicka 5.7.2013 19:29

Re: ODS i ČSSD si nemají co vyčítat!

Nicméně není to jen u nás, je to celosvětové. Jen se mohou předhánět, kdo je větší lump. Ti čeští snad nestojí ani za řeč.

P. Ruzicka 5.7.2013 19:26

Re: ODS i ČSSD si nemají co vyčítat!

Nejdříve musí političtí dinosauři vy**chcí**pat, pak možná přijde změna, ale k lepšímu? To ne, vychovávají si své nástupce, kteří jsou horší, mnohem horší. Na pár let to srovná válka a může se začít znova. Lidstvo je neponaučitelné. Snad to nebude tak hrozné a i moderním zbraním planeta odolá, no nechme se překvapit.

J. Kalina 5.7.2013 18:50

blažek přines báječný dobrý koš

J. Z rokycan 5.7.2013 18:24

Trošinku jednoduchého humoru:-)

http://www.youtube.com/watch?v=Epyzw329r7c

J. Vargulič 5.7.2013 18:12

A do čeho..

jim bylo?

H. Grúbr 5.7.2013 18:00

Atom na ně

a rozmetat to hnízdo vyžírků a mafiánů!

V. Prokeš 5.7.2013 17:17

ODS i ČSSD si nemají co vyčítat!

Bylo velkou chybou, že ODS si nechala ve svých řadách přerůst přes hlavu tyto sice asi velmi schopné lidi, ale postupem času se z nich stali i ti všehoschopní, kteří začali úřadovat a kout pikle ve svůj prospěch pod příkrovem vlivné politické strany ODS. Jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne a to ucho se trhá právě nyní a pokud s tím něco ODS neudělá, jestli ještě dělat něco jde, bude výsledek u nejbližších voleb velmi žalostný.

Stejně na tom je i další vlivná strana, ale na levici ČSSD, která má také ve svých řadách všehoschopné šíbry, takže ti kdo se těší, že se vše v české politice vyřeší, až to zde ovládne levice, tak se nemají těšit na co, neboť už dávno zde platí, že všichni tito všehoschopní se vždy lepí na tu politickou stranu, která je zrovna u moci.

J. Tolman 5.7.2013 16:46

Tady vládne Omerta

P. Slepička 5.7.2013 16:36

zmr.i

pozavirat tu sebranku


Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...