10. května 2015 18:53 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Jak to to vidí aTeo: Colombo Zeman i noční vlk Putin s patkou a knírkem

Téma hledání Peroutkova textu bylo za poslední dobu pro aTea zvlášť... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Téma hledání Peroutkova textu bylo za poslední dobu pro aTea zvlášť... | foto: aTeo

PRAHA „A když ten článek nenajdeš, napíšeš ho sám,“ radí prezident Miloš Zeman coby detektiv Colombo s doutníkem v ruce svému mluvčímu. Takovým způsobem glosoval autor politických karikatur aTeo kauzu hledání údajného Peroutkova textu s titulkem Hitler je gentleman. Na paškál si vzal i „sólistu“ Tomia Okamuru či „nočního vlka“ Vladimira Putina.

„Soudruha Jiřího Ovčáčka přivedlo jeho selhání na Hrad, zatímco Ferdinanda...

„Soudruha Jiřího Ovčáčka přivedlo jeho selhání na Hrad, zatímco Ferdinanda Peroutku jeho údajné selhání do koncentráku,“ glosuje aTeo dění kolem hledání sporného textu s názvem Hitler je gentleman.

„Kdyby měl Peroutka charakter, byl by býval napsal, že Hitler je gentleman,“...

„Kdyby měl Peroutka charakter, byl by býval napsal, že Hitler je gentleman,“ říká prezident Miloš Zeman Jiřímu Ovčáčkovi, který v současnosti hledá sporný text.

Také Noční vlci se stali oblíbeným tématem výtvarníka aTea. Tentokrát si vzal...

Také Noční vlci se stali oblíbeným tématem výtvarníka aTea. Tentokrát si vzal na paškál ruského prezidenta Vladimira Putina.

Poslanci Tomio Okamura odešel z hnutí Úsvit. Oznámili a zakládá nové politické...

Poslanec Tomio Okamura odešel z hnutí Úsvit. Před nedávnem oznámil, že zakládá nové politické seskupení s názvem Svoboda a přímá demokracie. Od aTea vysloužil označení „sólista“.

„Ti Noční vlci, to jsou takoví Pussy Riot na motorkách. S tím rozdílem, že...

„Ti Noční vlci, to jsou takoví Pussy Riot na motorkách. S tím rozdílem, že velebí Putina,“ komentoval svůj výtvor aTeo.

Autor uměleckých koláží aTeo vyobrazil ministryni pro místní rozvoj Karlu...

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová o očích autora politických karikatur? Čarodějnice na koštěti, která letí „směr sabat“.

„Zvířátka jsou zmatená...,“napsal aTeo k fotografiii prezidenta Miloše Zemana a...

„Zvířátka jsou zmatená...,“napsal aTeo ke koláži prezidenta Miloše Zemana a papeže. Vysvětlení je prý nasnadě: nevědí totiž, koho obdivovat dřív.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz