Sobota 18. ledna 2020svátek má Vladislav -1 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Janoušek mě nesrazil úmyslně, vypověděla oběť na policii

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 92
  • Poslední: 18.5.2012 14:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
E. Hagara 10.5.2012 20:24

Zajímavá výpověď

Jistě ji v nemocnici navštívil p. Bem a slíbil jí výšlap na Čomolumgmu, nebo návrat do Vietnamu podle toho co vypoví.

E. Hagara 10.5.2012 20:23

Zajímavá výpověď

Jistě ji v nemocnici navštívil p. Bem a slíbil jí výšlap na Čomoluṃgmu nebo návrat do Vietnamu podle toho co vypoví.

M. Henrik 10.5.2012 15:10

VERZE NEHODY dle nezávislého vyšetřování

Pan Janoušek jede střízlivý po Praze sužován starostmi o své milované město a jeho obyvatele. Protože je nastydlý, požil před jízdou silnou dávku kapek na kašel, které, jak ví každý blbec, obsahují líh. Vtom před ním zbrklá Vietnamka zabrzdí a on do ní nechtěně vrazí ( zde se bohužel příčina a následek nedají otočit více ve prospěch pana J). Pan Janoušek má dobrou vůli drobnou nehodu řešit, aby však nepřekážel ostatním účastníkům provozu, chce auto odstavit opodál. Rozčilená Vietnamka a všichni svědci si to mylně vykládají jako pokus o ujetí. Proto se za ním paní rozběhne a naprosto neočekávaně vběhne panu Janouškovi před auto v místě, kde ani není přechod pro chodce. Pan Janoušek opouští vůz v úmyslu najít pomoc, ale vtom diletantsky zasahuje PČR a zadržuje ho. Zbytek příběhu známe. Vidím v tom jasnou kriminalizaci úspěšného pražského podnikatele. Pane Janoušku držím vám palce. Lidi - styďte se.

J. Feřtková 10.5.2012 15:16

Re: VERZE NEHODY dle nezávislého vyšetřování

Švejk se nezapře.

R. Langer 10.5.2012 15:01

Nezapomeňte

na to při volbách... :-P

J. Vargulič 10.5.2012 14:18

Srazila..

Janouška..

J. Tínek 10.5.2012 11:32

Dopadlo to přesně podle

obvyklého scénáře. Pan Janoušek ji nesrazil úmyslně.Když jsem četl podobné názory několik dnů po nehodě,že to nakonec dopadne takhle, nevěřil jsem.A ono to tak dopadlo.

J. Kadeřábek 10.5.2012 11:50

Re: Dopadlo to přesně podle

A ještě se pokocháme rekonstrukcí v přímém přenosu. Tam uvidíme jak to bylo neúmyslné a národ bude uspokojen.

J. Záhumenský 10.5.2012 9:57

nic se neděje

O.K.

stále to na věci nic nemění - ten člověk ožratý jako prase zrazil autem neúmyslně jiného člověka - což je trestný čin těžkého ublížení na zdraví pod vlyvem návykové látky.

Pokus o vraždu se díky této výpovědi nekoná, stále je to však trestný čin.

J. Kadeřábek 10.5.2012 11:47

Ale děje.

Neúmyslné zranění při dopravní nehodě otvírá možnost mimosoudního vyrovnání a zrušení trestního stíhání řidiče. Dost dobře nám to na školení řidičů - referentů vysvětlili. Směřuje to přesně tam, jak jsem očekával. Osobně by mě zajímalo jen jestli ta výpověď cizinky byla motivována penězy nebo výhrůžkami popř. obojím.

J. Feřtková 10.5.2012 14:29

Re: nic se neděje

Kvalifikace na pokus o vraždu, to snad bylo přání otcem myšlenky už v době bezprostředně po události.

J. Veselý 10.5.2012 9:29

HM

Tak proto ty průtahy, teď se stihli domluvit na ceně a najednou je ten člověk nevinný. Určitě si nikdo nedovolí mu sebrat papíry za řízení pod vlivem a nakonec ještě dostane odškodné. Tento stát spěje do záhuby.

j. pesta 10.5.2012 8:47

Janoušek mě nesrazil úmyslně

tak nějak nevím, ale tomuto tvrzení nevěřím. Vůbec naší policii a soudům nemohu věřit. Zastrašování a nátlak byl jistě veliký, také vidina mezisoudního vyrovnání.Toto je demokracie po česku.Budeme zavírat za nakresléná tykadla politikům, za výměny panáčků na semaforech,také ten kdo chránil svůj majetek a postřelil člověka, který bohužel později zemřel, tak toho dokážeme zavřít.Nesouhlasím ani s chováním Smetany,Týce ani toho z Chotěbuzi, ale už vůbec nesouhlasím s vedením vyšetřování proti Janouškovi.To je ale asi všechno, co já mohu udělat.nevěřím právnímu státu, nevěřím ani tomu, že jsme demokracie- jen tak po česku. Jinde by se to nemohlo stát ani náhodou.

J. Kadeřábek 10.5.2012 11:42

Re: Janoušek mě nesrazil úmyslně

Věřím, že to ta žena policistům sama dobrovolně řekla. Proč, to si musíme jen domyslet. Janoušek měl dostatek času učinit vše potřebné aby takto vypověděla.

V. Kubica 10.5.2012 8:18

Sami si sereme do kalhot

... 10 milionu tě stálo ta "neúmyslnost"? Nebo jsi paní vyhrožoval? Já bych taky řekl, že mě srazil v dobré víře, že mi chce pomoci, když všechny ty policejní gorily, co jsou s ním, by určitě nasadily všechny páky včetně vyhrožování rodině, aby Janouch neseděl - jděte všichni do ... zasra nej stát.

Z. Novák 10.5.2012 8:02

Jenom pitomec si mohl myslet,

že bude snaha policie něco rychle a objektivně vyšetřit. Advokátům obou stran dala dostatek času, aby se mohli domluvit na finančním vyrovnání, stejně jako očitým svědkům, aby mohli přehodnotit, co viděli.

J. Vargulič 10.5.2012 7:53

Taky je možnost,

že soud přijde na to, že si vyhlídla skoromiliardáře s úmyslem skočit mu pod auto, aby pak cáloval..Třeba ji zavřou..

A. Novák 10.5.2012 7:35

od začátku bylo jasné

že nakonec bude zranění kvalifikováno jako pokus o sebevraždu. 

V. Grycz 10.5.2012 7:26

Jak

to může vědět, vidí mu do hlavy?  Jinak co by z toho měla kdyby skončil v base, nic. Tak ji ztuční konto a může dětem či vnukům třeba financovat vzdělání.

J. Vargulič 10.5.2012 7:02

Nakonec..

to bude kvalifikováno jako dobrý skutek a pan Janoušek vyvázne s medailí a diplomem za šlechetnost a dobrý poměr k menšinám..Na místě činu bude jeho pamětní deska...Časem sem školní výpravy..Článeček v čítance...

E. Došlík 10.5.2012 6:47

A když máš peníze . . .

a patřičné známosti, což je toho dokladem, můžeš zastřelit i Kalouska, a nic se neděje! Zraněné zalepil charakter asi částkou, o které se nám ani nesní. A za to ona bude tvrdit, že mu tam naběhla sama! Dovolená Janouška v Chorvatsku, a další jeho výhody by normální občan 100% prožíval v base  . . ., taková je spravedlnost tady v tomto marasu!!!!

M. Brejcha 10.5.2012 6:33

Janoušek je vlastně bůh !!

On přejede ženu s 2,2% akoholu, není zadržen, může si volat kam chce a nakonec postižená vydá prohlášení, že ji nesrazil úmyslně ?? No to je tedy mazec !! Co k tomu dodat ?? Prostě Janoušek je bůh a veškerý zákony jsou na něj krátké !! On ženě zaplatí bolestné a pohádka skončila a naše právo bylo pouze poskvrněno !!

R. Pecho 10.5.2012 6:32

Tak za kolik se z toho velezloděj vyvlíkne?

Tipoval bych tak 100 milionků, 60 pro Lžičaře, 40 pro tu paní. Také je ale možné, že rodině postižené bude nabídnut nějaký "generální pardon", třeba od cizinecké policie, nebo od finančního úřadu. Jistě se Janoušek a jeho klaka zasloužili, aby za ten čas, který získali, shromáždili nějaké relevantní informace.

Lžičař to udělal velmi mazaně. ženu držel v nemocnici, tvrdil, že vypovídat není možno a jednal o velmi tvrdých, finančních podmínkách. Kecy, že se s rodinou přátelí odedávna, mne nedojmou. Všichni dobře víme, že asijská komunita mezi sebe cizince nepřijímá, i kdyby to byl renomovaný právník. To jen manžel poškozené reagoval velmi pohotově, když zjistil, kdo chtěl jeho manželku zabít. Našel rychle toho nejlepšího, kdo měl na prachy nejlepší čuch.

Celý národ teď bude sledovat, co na to justice. Mohla by to být, už i ta poslední kapka.

T. Gahler 10.5.2012 3:36

Prachy dělaj svoje

No tady není o čem mluvit. Dostala dobře zaplaceno. Je pravda Vietnamci jsou dobří obchodníci.Proč si dělat problémy, když mě to hodí dobrou sumu.S tím bych neměl problém, kdyby se nejednalo právě o Janouška. Doufám, že ůřady a policie budou tuto kauzu dál vyšetřovat a padne trestní oznámení nejen na Janouška ale i na tu Vietnamku.

M. Charouz 10.5.2012 5:19

Re: Prachy dělaj svoje

Proboha proč na ni? Poškozený člověk je ona a já jí na rozdíl od vás přeji, ať z toho grázla vytáhne co nejvíc. A vzhledem k tomu, že má právníka z první ligy, tak to tak asi i bude.

T. Gahler 10.5.2012 6:28

Re: Prachy dělaj svoje

Pravda ať z něj vytáhne co může, s tím souhlasím. Ale legálně a s pravdivou výpovědí, což se neděje.Za prachy co ji dal nebo slíbil, nevypovídá pravdivě a tak ujde trestu, který by tento šmejd zasloužil.

M. Charouz 10.5.2012 14:34

Re: Prachy dělaj svoje

Jo, ale o tom bude rozhodovat soud. Ne my dva.

P. Stavjaník 10.5.2012 19:11

Re: Prachy dělaj svoje

Nevím jak kdo, ale taky bych šel radši po penězích než po "spravedlivém" trestu a nic neříkajícím odškodným podle nějakých tabulek.

M. Komárek 10.5.2012 19:14

Re: Prachy dělaj svoje

Přesně. Bůhví, jaké má ta Vietnamka dluhy, tohle může být celkem životní šance na vyřešení budoucnosti celé rodiny. Taky bych se choval pragmaticky ...

L. Bulvová 18.5.2012 14:15

Re: Prachy dělaj svoje

Nějak se nedivím, když čtu ty komentáře k Vašemu příspěvku, že tu máme tolik korupce a takový chlív. Část diskutujících se tu jasně vyjádříila, že by klidně křivě vypovídala  tak jako ta vietnamka, že ty prachy za to stojí. Takže, za co by měla byt vietnamka obžalována? no přece za křivé svědectví. A když to tady tak vidím, tak pan Komárek  i pan Charouz jsou stejná pakáž jako pan Janoušek. Není rozdíl mezi tím kdo úplatek dáva a kdo bere. I na to pamatuje zákon.

Ano tady není krize ekonomická, tady je totální krize MORALNI, kdo nekrade, nelže, nevyvydí evropcśké peníze a peníze státu, nepředražuje atd.. To ej vlastně blbec. Protože je poctivý. tento stát asi nemá jinou volbu než řešit spravedlnost vidlema!!

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...