Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jeřábek a Lubina povedou Brno i v příští sezoně

Česko

BRNO Vedení extraligového hokejového klubu Kometa Brno včera uzavřelo nové smlouvy s trenérem Vladimírem Jeřábkem a jeho asistentem Ladislavem Lubinou.

Další asistent Mojmír Trličík dal však přednost nabídce z jiného klubu.

„Místo Trličíka nebudeme hledat náhradu. Tým povedou pouze Jeřábek s Lubinou, kteří podepsali smlouvu na příští sezonu s následnou opcí,“ vysvětlil sportovní manažer hokejistů Komety Jaroslav Medlík.

Jeřábek s Lubinou převzali trenérskou taktovku v Brně koncem listopadu, kdy byl tým beznadějně na posledním místě v tabulce a mluvilo se o něm jako o největším kandidátovi na účast v baráži o extraligu.

Postupně se jim ale podařilo Kometu vytáhnout ve skupině o udržení až na konečné jedenácté místo.

Současně v brněnském klubu také prodloužili smlouvy o jeden rok obránce Radim Bičánek, o dva roky útočníci Jaroslav Svoboda a Ivan Huml a o tři roky obránce Tomáš Protivný.

Nyní vedení klubu ještě jedná o prodloužení kontraktů s dalšími třemi obránci Martinem Richtrem, Janem Novákem a Radimem Ostrčilem.

Autor:

Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca
Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca

Chladící tašky jsou užitečné pro udržení potravin a nápojů chladných, když jste mimo domov. Jsou skvělé i pro každodenní použití, například při...