Pondělí 20. března 2023, svátek má Světlana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jít do pohárů, zní obvyklý cíl Teplic

Česko

Fotbalová liga začíná za 3 dny

TEPLICE Opět s cílem hrát evropské poháry jdou do nové sezony fotbalisté Teplic. Letos jim bude ale komplikovat situaci nejen tradičně silná konkurence, ale i hektická letní příprava.

V jejím závěru odešel k reprezentaci kouč Petr Rada. Jeho nástupce Jiří Plíšek chce proto sázet především na kontinuitu, ale i na koncepční práci s hráči.

„Pokud nehrajeme v Evropě, není pro nás sezona zajímavá,“ prohlásil předseda představenstva Štěpán Popovič. Podobná slova na severu Čech zněla téměř vždy, v poslední sezoně se je nepodařilo naplnit.

Jádro týmu ale větších změn nedoznalo. Do teplické kabiny znovu usedl ofenzivní záložník Štěpán Vachoušek, který přišel z Austrie Vídeň. Jako posilu berou v Teplicích i definitivní přestup útočníka Tomáše Juna, který Na Stínadlech během jara pouze hostoval.

Je tu ještě jedna důležitá změna pro diváky. Aby měli možnost sledovat fotbal v příjemnějším počasí, budou se podzimní zápasy v Teplicích hrát v neděli už od 15 hodin.

Autor:

Jak naplno využít příspěvek od zdravotní pojišťovny?
Jak naplno využít příspěvek od zdravotní pojišťovny?

Připravit se na příchod miminka je poměrně náročné, a to i po finanční stránce. Věděli jste, že vám pomůže vaše zdravotní pojišťovna? Ta umožňuje...

Mohlo by vás zajímat