19. února 2014 22:23, aktualizováno  22:32 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Jurečka se zbavil úředníka od Nagyové: Přijal jsem Poulovu rezignaci

Lubomír Poul, úředník zapletený do kauzy Nagyová, povede kancelář ministra zemědělství Mariana Jurečky | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lubomír Poul, úředník zapletený do kauzy Nagyová, povede kancelář ministra zemědělství Mariana Jurečky | foto: Lidovky.cz

PRAHA Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) přijal rezignaci šéfa svého kabinetu Lubomíra Poula, který je spojován s kauzou Jany Nagyové (Nečasové). Jurečka to řekl serveru Lidovky.cz.

"Mluvil jsem s panem Poulem. Výsledek našeho jednání je takový, že mi nabídl rezignaci a já jsem ji přijal," řekl serveru Lidovky.cz Jurečka.

VÍCE K TÉMATU:

Ministr také přiznal, že během večerního jednání s Poulem probírali záležitosti týkající se kauzy Nagyová. "Dohodli jsme se ale, že to nebudeme v médiích komentovat," dodal s tím, že "některé věci jsou předmětem vyšetřování".

Poul byl během Nečasovy vlády šéfem Úřadu vlády. Podle MfDnes ho policie podezřívá z toho, že Nagyové (Nečasové) umožnil přístup ke zprávám tajných služeb. Tím by ale porušil zákon.

skŠárka Kabátová

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?