Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Kauza Beretta: justiční chobotnice v roce 2016. Systém na vynášení informací a výrobu ‚kompra‘

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 2.11. 2016 7:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
B. Tyrnerová 2.11.2016 7:04

No jo, některé vynášení ze živých spisů, a vykecávání se do médií o sprostém obžalovaném, se trestá korytem na VSZ, jiné kriminálem. Záleží na tom, na koho se vynáší.

Jiří_K 28.10.2016 12:15

Ono by vůbec bylo zajímavé zjistit pozadí, na jehož základě se tento policista dostal na ÚOKFK a jak se vlastně stal plukovníkem!

J. Hrzal 28.10.2016 11:31

Stále není někomu jasné, proč musela proběhnout blesková policejní reforma ?

M. Frank 28.10.2016 9:52

To platí jak pro koho paní Bradáčová. Zatímco olomoučtí státní zástupci zákony nedodržují jak na běžícím páse, to nevadí, ti pracují pro Babiše, to je v pořádku. Falšování důkazů bylo prokázáno jak na straně policie, tak u státního zástupce, obcházení soudců ze zákona pomocí kamarádů až ze Znojma také v pořádku, výslechy pomocí nezákonné metody spánkové deprivace také v pořádku. Paní Bradáčová i pan Zeman jsou darebáci, ví to všichni, část veřejnosti jim tleská, části je to jedno a zbytek si může trhnout nohou. I kdyby dělali státní převraty ob den.

Jiří_K 28.10.2016 11:58

Pane Franku, nesnažte se demagogicky spojovat nesrovnatelné, tzn. zaměňovat fakta prokázaná šetřením OČTŘ s vašimi a novinářskými domněnkami. Mediálně a propagandisticky to sice může vypadat zajímavě, avšak věřte, že dle práva infantilně.

J. Kodeš 28.10.2016 8:58

Škoda- ruskij parchant-podíl kriminálníků

S. Hammer 28.10.2016 7:53

Hahaha, Benešová se nesetkala s tím, aby se z nevinného udělal zločinec! Tak okamžitě nástup na nejblížší obvodní oddělení Policie ČR, tam uvidíte do týdne nejpozději, jak je to snadné a rychlé. Při stylu práce té firmy: prohrává nejblbější ve spojení se stylem cesta nejmenšího odporu končívají při sporech jako potrestaní ne ti, co něco udělali, ale ti, co nažvanili nejvíce blbostí. Viz klasika dnes případ paní, co si bránila se zbraní v ruce svoji rodinu ale blbě u toho pak tlápala hubou. Jedině mladý drzý advokát ex offo, a to až u soudu, ji z toho vysekal.

Nenašel se jediný policajt na místě, který by jí řekl, aby držela kušnu, protože to co tlápe z ní dělá pachatele, nenašel se nikdo, aby s ní sepsal důsledně výslech po časové ose a aby madame nekvákala svoje pitomosti že věděla, že to je zloděj když nevěděla ani jak se jmenuje. Nenašel se nikdo, kdo by si všimnul, že celý postup výslechu je špatně, přitom je to jako základ toho řemesla.

Jiří_K 28.10.2016 12:09

Policista není advokát, aby radil, mnohdy totiž ani policajti neví, jak mají vypovídat ve svůj pospěch při použití zbraně. A jak jistě víte, stačí velice málo, aby se z byť poškozeného, stal obvinění a posléze obžalovaný!

S. Hammer 28.10.2016 19:57

Policista neví jak má vypovídat po použití své zbraně? Na to jste došel jako kde?

Policista není advokrát? Že třeba ještě my jsme přísahali chránit slabé a nevinné nebo jak to bylo. Ten musí být první na řadě, co udělá všecko správně.

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Velký test on-board kamer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...