Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Karlovy Vary hladce zvítězily v Kladně

PRAHA Hokejisté Karlových Varů zvítězili v předehrávce 11. kola na ledě Kladna jednoznačně 6:2. Snížili tak ztrátu na vedoucí České Budějovice na dva body a zároveň prodloužili sérii, v níž bodovali v každém utkání od začátku sezony.

Kladno-Karlovy Vary 2:6

„Utkání rozhodla naše raketová desetiminutovka ve druhé třetině, kdy nám tam napadalo všechno,“ pochvaloval si po zápase kouč vítězů Zdeněk Venera.

V první třetině byli domácí, v jejichž řadách trenéři rozdělili „dvojčata“ Pateru s Martinem Procházkou do dvou útoků, o něco aktivnější a drželi stav 1:1. Druhá část se ale změnila ve zlý sen Kladna, neboť se hrálo téměř pořád před jeho brankou. Výsledkem byly čtyři další góly hostí a domácí byli zralí na ručník. „Vyhrál lepší tým,“ uznal trenér Kladna Zdeněk Müller.

Branky a nahrávky: 8. Ševc (Kalla), 38. Čurilla (Martin Procházka) - 12. Kraft (Bílek), 31. Grof (Skladaný), 34. Hluchý (Duben), 36. Zucker (Milan Procházka), 37. Skladaný (Kristek), 51. Bílek (Němec). Rozhodčí: Šindler - Pouzar, Kabourek. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. Diváci: 1655. Třetiny: 1:1, 1:4, 0:1.

Dnešní program 11. kola - 17.00: Vítkovice - Litvínov, 17.30: Plzeň - Slavia, Ústí - Zlín, České Budějovice - Třinec, 18:00: Sparta -Znojmo, 18.30: Liberec - Pardubice.

14. HC Moeller Pardubice 9 0 2 0 7 18:36 4

Pozn.: Za názvem klubu je počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry v prodloužení, prohry, skóre a získané body.

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...