Pondělí 20. ledna 2020svátek má Ilona Předplatné LN

Diskuse k článku: Kmotři šidili stát na daních, tvrdí analytici

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 44
  • Poslední: 21.2.2012 10:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Skalová 21.2.2012 9:54

A co Šláfenberg? Není on náhodou taky kmotr?

Za celé jeho megahektary přiznal, že zaplatil loni daně 140 000 Kč daní.... To snad víc platí i uklízečky...

V. Skalová 21.2.2012 9:58

Re: A co Šláfenberg? Není on náhodou taky kmotr?

Ale to nehrozí, stejně jako nehrozí, že by Lidovky napsaly něco o Hávovi nebo Bakalovi. Lidovky přejmenujete na TOP-noviny, nebo Kalouskoviny, Čapek s Poláčkem rotují v hrobech...

M. Losa 20.2.2012 21:12

Al Capone na daně dojel.

Ale to bylo v Americe 30-tých let ...

V. Kusý 20.2.2012 9:14

Zvláště důchodcům doporučuji článek

o zmrazení důchodů ze dneška, tj pondělí20.II. Nabývá v kontextu s právě přečteným poněkut pikantního nádechu.Ale alespoň víme, prostřednictvím koho užíváme plodů své práce.A co na to náš věčný rebel?Eh, já zapomněl, musí kopat do EU, tohle je opravdu, ale opravdu pod jeho rozlišovací schopnost!

V. Kusý 20.2.2012 9:15

Re: Zvláště důchodcům doporučuji článek

Omlouvám se , samozřejmě  poněkud !

I. Simacek 19.2.2012 22:01

všichni o nich ví,ale justice nefunguje

Co chcete dělat,když žádný ministr spravedlnosti za 20 let nedokázal zavřít jednoho kmotra? To vypadá,že jde o organizovaný zločinecký systém..

J. Novák 20.2.2012 4:46

Re: všichni o nich ví,ale justice nefunguje

Asi vám sdělím tajemství, ale ministr spravedlnosti skutečně, ale skutečně u nás nikoho nemůže zavřít.

J. Kruliš 19.2.2012 20:44

Zlikvidovat kmotry

Kmotři Novák ,Oulický a další podobné vyžrané ksichty vidíme motat se kolem politiků a nikdo si na ně netroufne.Jediná možnost by byla, zřídit při ministerstvu financí jak píše pan Kos, zvláštní komando vojenského typu vycvičeného podobně jako do Afghánistánu,které by ve spolupráci s exekutory okamžitě zabavilo tento nezákonně nabytý majetek,tak jak to dělají exekutoři obyčejným lidem kvůli nezaplacenému nájmu nebo jízdě načerno v tramvaji.Potom bychom mohli hovořit o spravedlnosti a heslu padni komu padni!!

J. Frgalova 20.2.2012 14:47

Re: Zlikvidovat kmotry

stačilo by ten všechen majetek obstavit ( mohou fin.úřady) do té doby dokud to věrohodně nedoloží.

Ale to by musely Fin.úřady začít makat na velkých rybách ( ze kterých mají velké bobky, takže by to chtělo z jejich strany i velikou odvahu ) a ne na nějakých drobných podnikatelích ze kterých mají pár kaček.

J. Denemark 19.2.2012 20:14

To je ale sympaťák, ten pan Oulický...

..takže do něj nekopejte, nemáte žádné důkazy.)

E. Seibert 20.2.2012 1:58

Re: To jste si ale blbě otevřel hubu

jak ten váš delfín. Von ten Oulickej je jistě pracovitej - takovej hezkej domeček si postavil, přesně podle zákona....a šetrnej...

J. Cedivoda 19.2.2012 15:04

Logické pokračování v těchto věcech je

stupňování tlaku pana ministra Kubiceho na odstoupení policejního prezidenta. Potom se "vyčistí" policejní struktury, od těch co by s těmi kauzami chtěli něco dělat, příslušné kauzy se odloží a kmotříčci ODS budou dále podporovat desátkami z nakradeného majetku naši státostranu. Jede to tak dvacet let, proč by to mělo být jiné.

J. Kos 19.2.2012 13:36

To nemá cenu ani číst.

To chce komando, které bude konat ! Potřebujeme tolik administrativy ?

I. Simacek 19.2.2012 13:29

ale u nás kontroly FÚ neexistují

Snad si nemyslíte,že u nás existují kontroly finančních úřadů velkých podnikatelů. FÚ jsou rádi,že zkontrolují pár malých živnostníků a přečtou daňová přiznání.

Navíc zde neexistuje kontrola přes FÚ. Takže si to sečtěte a zjistíte,že tento systém je ráj pro různé kmotry. Stát šetří na platech FÚ pár tisíc a na druhé straně přichází o miliony na daních. Někdo to takhle pěkně vymyslel,aby se dalo krást. Je zajímavé,že stát nemá peníze na úředníky,kteří by si na sebe bohatě vydělali např. rozkrýváním korupce...

J. Jorda 19.2.2012 11:59

jednoduchá otázka danˇového úřadu zní :

uvedˇte váš majetek a pak prokažte kde jste na to vzali, tak to funguje u nás ve Švýcarsku, Pokud bernˇák zjistí, že to byl danˇový podvod, následuje dodatečné zdanění, pokuta ve výši asi trojnásobku zatajené daně a pokud občan neprokáže původ majetkum bude to posuzováno podle zákona na praní peněz a to je ujíštˇuji vás značně tvrdé.

M. Stuchlik 19.2.2012 12:55

Re: jednoduchá otázka danˇového úřadu zní :

U nás to funguje jinak. Policie to začne vyšetřovat a když ji provinilec odvede dostatečně vysoké výpalné tak to zamete pod koberec.

J. Novák 20.2.2012 4:53

Re: jednoduchá otázka danˇového úřadu zní :

No jo, Švýcarsko! Léta tam prali peníze nacistům a schovávali zlato, které nacisté ukradli Židům. A teď nám je chcete dávat za vzor? To snad né!

J. Jorda 20.2.2012 11:52

Re: jednoduchá otázka danˇového úřadu zní :

A to tvrzení máte pane Nováku taky z LN ?

J. Novák 21.2.2012 3:19

Re: jednoduchá otázka danˇového úřadu zní :

Zkuste historii...

J. Jorda 21.2.2012 10:13

Re: jednoduchá otázka danˇového úřadu zní :

Milý pane Nováku, ujištˇuju Vás, že vím z první ruky jak to bylo s tím praním peněz, já totiž v tom Švýcarsku žiju už nejaký ten pátek, radím Vám dobře, neveřte tomu "co jedna paní povídala". Jedna stránka věci je zlato převzaté (a proč) od nacistů, druhá stránka je praní peněz. Jakmile bude mít Česko nejen takové zákony jako má Švajc, nýbrž bude je i dodržovat, smeknu klobouk a budu si sypat pole na hlavu, ale až bude to ...jakmile... Právě historické podklady toto praví ..., doporučuju to i vám si je přečíst, ale ne v LN, nýbrž v němčině od švýcarského historika jako je např. Bergier-Bericht, velmi seriozní i když nepohodlný pán

J. Farmačka 19.2.2012 11:11

Každá taková jobovka je jen polovinou

profesionální informace ze strany médií. Druhou polovinou musí být logicky informace o vyšetření a trestu. Podle toho je zřejmé, že naše média žádnými profesionály nedisponují. Je to pro občana úplně stejná informace, jako jedna paní povídala. Nejspíš hlavním zdůvodněním podobných blábolů je to, že noviny musí být prodejné!!

To je prý přání jejich zahraničních majitelů. Takže poslušní roboti bez vlastního názoru ,,tvoří" na zakázku. Je to hodně smutné, kam až naše média propadla.  

V. Machciník 19.2.2012 11:34

Re: Každá taková jobovka je jen polovinou

Bohužel každé médium je v rukou někoho, kdo má zájem, aby se šířila taková informace, která jejím majitelům přinese zisk. a proto jsou schopni manipulovat s pravdou. Není tajemstvím, že každá strana se snaží mít v nějakém médiu svůj viv. Mafie proti mafii.

E. Heusinger 19.2.2012 11:39

Re: Každá taková jobovka je jen polovinou

Mohu se prosím dozvědět o jakou manipulaci s pravdou se jedná?

V. Machciník 19.2.2012 12:20

Re: Každá taková jobovka je jen polovinou

Vaše naivita je mírně řečeno obrovská. Zeptat se v tomhle státě jako naiva ( vy ) a myslet si, že ten hlupák, co to napsal ( já ) bude po vaší otázce v koncích, co ? Milej zlatej, třeba jenom to, že pisálci udělali velký objev, ale zapomněli dodat, že všechno začíná, tak jako vždycky - ryba smrdí od hlavy.....šedé eminence ODS o tom ví nejvíc ( namátkou Řebíček, Janoušek,Topolánek s teplým bratrem Dalíkem, a samozřejmě ten, co nejraději rozhodoval o všem Brouk Pytlík z hradu ).  Buď jste měl chtěl provokovat nebo jste s prominutím obyčejný jouda. 

E. Heusinger 19.2.2012 20:27

Jouda jste Vy

přepisatel se vyjádřil, že se jedná o manipulaci ze strany sdělovacích prostředků. O tom.že existuje manipulace ze strany STRANY nemusíte nikoho přesvědčovat.

V. Machciník 19.2.2012 21:40

Re: Jouda jste Vy

Ha, ha,ha. Joudo.

J. Novák 20.2.2012 4:44

Re: Jouda jste Vy

Evidentně jste nepochopil otázku nebo na ni nemáte odpověď, tak začínáte nadávat, že? Trapné...

J. Balcr 19.2.2012 10:25

Kmotři?

Nidko nic komentovat nebude, žádná žaloba od státních zástupců, LN všechno ví.

My to víme, ino to vědí. Do frasa, tak proč o tom píšete? Chcete nás i v neděli nakrknout. Vždyť i kdyby, tak VK jim dám milost..

Mimo jiné VK dělá balkánský pakt!! Aby jak on široké veřejnosti sdělil, bylo možno čelit nadřazenosti a subjektivně lživé a falšivé politice EU! Samozřejmě s balkánskými spolubojovníky. Já se po..ru, posily balkánské mafie, tak to tu ještě nebylo!  

J. Novák 20.2.2012 4:52

Re: Kmotři?

Klaus už toho moc nepodělá. Naštěstí!

G. Zahradníček 19.2.2012 9:57

No to je novinka, to se Lidovky asi probudily, ne?

:)))

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

Přivřela oči a doufala v polibek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...