Pátek 6. prosince 2019svátek má Mikuláš -4 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Kundera: Je to atentát na autora

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 250
  • Poslední: 18.10.2008 20:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
18.10.2008 20:22

Milan Kundera = vysazený agent ruské vojenské rozvědky GRU!!

              

14.10.2008 20:10

Je rozdíl mezi prokázaným udavačstvím podle vlastnoručně

napsané a podepsané žádosti STB, jako bylo prokázáno Karlovi Bidlo, alias "Dlouhé Bidlo" - známému udavači skautů v Ústí nad Labem a případem údajného udavačství spisovatele Kundery, ke kterému neexistuje průkazný důkaz!!Rv;-DZ ARCHIVU ÚSTECKÉ KRAJSKÉ SPRÁVY STB - ZE SPISU "BIDLO": Žadatel: vojín Karel Bidlo, nar. 1952 Věc: Přihláška do informátorské služby STB. Datum: 7. 11. 1971 "....... Chtěl bych poskytovat informace o mládencích ve vojenské službě nejen tzv. kontrášům i když jsem ještě na vojně, ale dnes bych chtěl poskytovat informace taky vám. Někteří neuvědomělí vojáci si se mnou chtěly vyřizovat účty pomocí najatých násilníků a když na to nesehnaly peníze, tak požadovaly alespoň abich dostal tzv. deku, což je porušením vojenského řádu! Nejsem žádný chudák paskřivec na těle i na duchu a nezplodil mně věčně ožralý syfilitik, níbrž můj soudruh otec je členem KSČ a pomocníkem SNB u nás v Ústí - Střekově. Moje mamka je známá žilinská komunistická aktivistka a ne špinavá smradlavá prostitutka, jak o ní hovoří někteří nepřátelé našeho socialistického zřýzení......" Ústí nad Labem, 26.3.2008 Předkládá: Mgr. Marta S. /počítačový přepis z Bidlova rukopisu je autentický - včetně gramatických chyb/. 

14.10.2008 20:14

Re: Je rozdíl mezi prokázaným udavačstvím podle vlastnoručně

Zaplat panbuh ze te v psychiatrickem ustavu nepousteji moc casto k pocitaci.

14.10.2008 18:18

Ceska Republika

Ceska Republika se hemzi byvalymi komunistickymi dustojniky STB a byvali komuniste rejdi jak zmije ve vlade. To jsou lide kteri vse za komunistu organizovali . Jsou to nyni vasi predstavitele tak se jich na Kunderu zeptejte.

14.10.2008 18:12

to je svinstvo a kumunisticke metody

Důkazy proti Kunderovi nejsou absolutní

Ústav na svém zjištění trvá, byť připouští, že důkazy proti Kunderovi nejsou absolutní.

ZISKEJTE proti Kunderovi NEZRATNE DUKAZY , DOKAZTE ze je Vinnen ODSUDTE JEJ V SOUDNIM PROCESU A PAK PISTE ZE JE UDAVAC.

to co delate je nepodlozeny HON na spisovatele Milana Kunderu.

14.10.2008 15:40

Možná to někdo víte,

ale mě opravdu zůstalo utajeno, proč Kundera  nechce už léta mít nic společného s Čechy ?

14.10.2008 16:04

Re: Možná to někdo víte,

Cherchez la Femme. Fatale. Tu jeho.To je exemplář.

14.10.2008 18:05

Re: Možná to někdo víte,

napriklad proto ze Cesi jsou schopni takovychto nepodlozenych honu na cloveka.

Naprikklad proto ze Cesi tleskali obdivne Lubomiru Strougalovi a dosadili komunistku Ritu Klimovou na misto velvyslankyne do USA. Napriklad proto ze vedel co je za pakaz ta skupina tzv. ceskych disidentu

14.10.2008 13:29

pro informaci mladším -

občanky byly tehdy opatřeny i otiskem palce.  A jít bez ní, či půjčit ji komukoliv nebyl v té době možné. A zapálený komunista by to nikdy neudělal. Ju a ta občanka - díky otisku palce - byla jediným právoplatným dokladem totožnosti - takž smyšlenka že se někdo za něj vydával je směšná, a prozrazuje neznalost tehdejších reálií. Sorry...

14.10.2008 18:20

Re: pro informaci mladším -

dokazi vyrobit jakykoliv dokument i na dobovem papire a s podpisem ktery sami nerozeznate . Zadny problem.

14.10.2008 18:37

Re: pro informaci mladším -

no, namíchaj inkousty , padělaj podpis podle všeho mrtvýho esenbáka a v noci se vplížej do archivu, vložej toto absolutní falsum  do spisu šedesát let starýho, původnim psacím strojem pro sichr ještě zfalšujou pár dalších stran a to všechno proto, aby Kunderovi srazili prodejnost knih ve Frankfurtu a zničili prodej v Čechách, kde už nevychází. Taky mě to napadlo.

14.10.2008 11:22

Poczekajcie.

Wiem, że wy Czesi nie lubicie Kundery. Gdyby któryś z was mądrych przeczytał chociażby co powiedziała pani Kanturkova. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że Kundera donosil. Na tym dokumencie przecież nie ma np. jego numeru dowodu osobistego form;nema na papiře čisla občanského průkazu].

14.10.2008 12:14

Re: Poczekajcie.

Koukněte pane. Kundera měl dost času aby se vyjádřil. Respekt nejsou žádný raubíři a vyjádření co já vím chtěli.  Ten spis nikdo nefalšoval, to není jen tak. Ani bolšáni to nevěděli, jinak to dávno nějak na něj vytáhli, koukněte co dělali ještě v Kanadě paní Salivarový. Takže jediná možnost, přišel někdo, kdo se za něj vydával, prokázal se jeho doklady a udal. Možnost možná, jen vzhledem okolnostem velmi velmi nepravděpodobná. Jedinej, kdo to může vysvětlit je Kundera. nedělá to. Pak nese následky. To je jeden rozsudek Evropskýho soudu pro lidská práva ohledně nějakýho člena IRA. Mlčel a pak se po odsouzení dovolával, že měl právo mlčet.  jen on mohl ale vysvětlit, co tam na tom místě tedy sakra dělal, když v tý věci nejel. To je dost podobná situace. zatím. Je to na něm, sakra. nedělá obklady v koupelně, ve firmě má mimo jiné morální kredit.

14.10.2008 13:24

Re: Poczekajcie.

Máte pravdu. Všichni zde věří a velmi rádi jakémusi Rosickému, který je podepsán. Problém není jak se někdo domnívá v respektu, ten to pouze převzal a určitě neměnil. Problém je v tom, že tento papír byl sepsán až po několika hodinách údajného udání a navíc to, že ten agent byl zatčen byl následek výpovědi té kamarádky, to byl hlavní důvod jeho zatčení. Kdyby ona držela zobák a neříkala, že utek z vojny, pravděpodobně by k ničemu nedošlo. Kundera měl říct jen to, že jeho známá se sešla s někým a ten si u ní nechal kufr. JE TO VELMI PODIVNÉ UDÁNÍ. Kundera se již k tomu vyjádřil a popřel, že by něco někde hlásil. Ale je to velmi dávno, mohl na to zapomenout, zvlášt když se v tom papíru jedná pouze o banalitu. To hlavní udání dala ta přítelkyně. Bůhví jak to bylo a kdo chtěl škodit. Aspoň mají frustrovaní zase námět...."věřím Respektu" je k pláči....

14.10.2008 15:35

Re: Poczekajcie.

poslyšte, když víte všechno, nevíte taky, proč nebo čím sem frustrovanej ? moc byste mi tím a taky mýmu psychiatrovi pomohl

14.10.2008 10:56

Toho bohdá nebude abych neměl poslední slovo

Kocourkovští vytáhli na šoulačku. A náhončí, naši bulvaristi  jim s respektem vyšťourali levého intelektuála k odstřelu.

14.10.2008 11:20

Re: Toho bohdá nebude abych neměl poslední slovo

To jako Respekt ? A cítíte se zcela zdráv ?  

14.10.2008 10:32

Byl to Paroubek

Celý dokument byl vyroben v Lidovém domě !!! Paroubek zmizel z titulních stran a volby jsou v kapse.  

14.10.2008 10:29

Padesátá léta jsou tady. Udávání lidí dnes a denně.

:-)

14.10.2008 9:43

Důstojníci STB si mnou ruce

Důstojníci STB, minulí i ti současní, si mnou ruce. Jejich práce je věčná a bude je navěky chránit před okem supů.

14.10.2008 9:33

Postižený p. Dvořáček

se dodnes domníval, že ho udala ta jeho přítekyně, u které si schoval kufr. Pakliže p. Kundera tvrdí, že on nic takového neudělal, nechává tu těžkou vinu na ni. Nejde právě jen o to, zdali p. Dvořáčka udal či neudal, ale také o to, jestli je kvůli němu neprávem obviněn nevinný člověk.

14.10.2008 9:25

"výzkumný ústav ODS" opět zapracoval a zcela záměrně

vypustil svinstvo, pochopitelně přes Respekt, nakonec jak jinak. Soudruzi z ODS se chovají stejně jako jejch předchůdci barvy jiné v 50. létech munulého století.(Y)

14.10.2008 11:31

Re: "výzkumný ústav ODS" opět zapracoval a zcela záměrně

Respekt, Vy hlupáčku, má k ODS dost kritický  vztah, už dlouho, velmi dlouho...

14.10.2008 19:09

Re: "výzkumný ústav ODS" opět zapracoval a zcela záměrně

No, To fakt spíš ten Paroubek. Jednak aby zmizelo z první stránky to kočkování a hlavně, když vyříděj před Frankfurtem Kunderu tak pak má paroubek ve frankfurtu volnou cestu a jistej titul.,No kerej jinej z Čech by tam ještě moh vobstát. Všichni ti pisálci jsou buď modrý ptáci nebo pravdoláskové;-)

14.10.2008 7:52

Jindra

Já bych toho dědka už nechal být, za mlada komunistický práskač a pak potenciální kandidát na nobelovu cenu. Ten svět je fakt divnej.

14.10.2008 7:36

jak taky jinak, že ?

Přece  se nepřizná, když  svědci jsou po smrti.  Papí  mohl podstrčit kdokoliv. To dá rozum.

Účelová lež  málokomu dělá poblém a  komunistům už  vůbec ne !

14.10.2008 7:32

Komunista lze

Kdyz komunista Kundera neco popira, tak lze, protoze je to komunista. Komunista lze, i kdyz rika, ze ted je to pravda. Ted je to urcite pravda, kdyz cely zivot jen lhal. Hehehe. To urcite zrovna ted nelze. A jeste k tomu zvanit o tom, jak pravda a laska zvitezi, coz je taky komunisticka lez.

14.10.2008 8:19

Re: Komunista lze

Komunista je skoro takový prevít jako katolický farář. O biskupech nemluvě.

14.10.2008 7:26

Günter Grass

se sám přiznal. Kundera jeho velikosti zřejmě nedosahuje.

14.10.2008 7:17

oni ti soudruzi

spisovatelé nejsou špatní. Oni v té době byli jen pomýlení, není-liž pravda?

Stejně jako ti sqělí osmašedesátníci typu dienstbier či pithart, že?

Věta "Bývalý komunista je stejný jako bývalý černoch" je hluboce pravdivá. Kdo chce, prostuduje si současný život bývalého černocha Michaela Jacksona.

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...