19. září 2016 8:28, aktualizováno  13:31 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Kvůli střetu cisterny a tří aut byla uzavřená I/16 v Trutnově. Na místě dva zranění

Havarovaná cisterna (ilustrační) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Havarovaná cisterna (ilustrační) | foto: iDNES.tv

TRUTNOV Kvůli havárii cisterny a dvou osobních automobilů byla dnes zhruba pět hodin neprůjezdná silnice I/16 v obci Volanov na okraji Trutnova. Při nehodě byli zraněni dva lidé. Později odpoledne bude silnice ještě na nezbytně nutnou dobu uzavřena kvůli přečerpání nákladu z havarované cisterny, řekla mluvčí náchodské policie Eva Prachařová.

Nehoda se stala před 7:30 u odbočky do ulice Za Křížkem v ulici Jičínská na hlavním silničním tahu mezi Trutnovem a Jičínem. Po poledni bylo místo nehody při snížené rychlosti opět průjezdné. „Cisterna se převrátila do příkopu a uniklo z ní drobné množství převážené asfaltové emulze. V současné době je únik zastaven a žádné ohrožení životního prostředí nehrozí,“ řekla mluvčí.

ČTK

PORADÍME: Jak vybrat zimní boty pro děti?
PORADÍME: Jak vybrat zimní boty pro děti?

Zima pomalu, ale jistě klepe na dveře, a proto je nejvyšší čas myslet na zimní obutí vašeho dítěte. Dětská nožka roste rychlostí blesku, a tak se každoročnímu nákupu sezónní obuvi nevyhnete.