Lidé v zoo získají informace snáze

DOTACE

OLOMOUC Olomoucká radnice oficiálně spustila provoz nového informačního systému zoologické zahrady na Svatém Kopečku. Jeho součástí jsou tři centra, ve kterých návštěvníci najdou mimo jiné informace o zoo a dále prostory k odpočinku. Investice si vyžádala více než tři miliony korun. Většinu nákladů uhradila dotace z evropských fondů. Informační centra v podobě jednoduchých afrických přístřešků jsou vybavena informačními terminály s dotykovým displejem.

Vydání| Tato zpráva vyšla v prvním vydání

Regionální mutace| Lidové noviny - Morava

Vstoupit do diskuse
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.