Pátek 16. dubna 2021svátek má Irena 0 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

LN: Pravý sociální demokrat? Ten je v hrobě

David Rath nemůže být tak blbý, aby to s Hitlerem myslel vážně, říká Tomáš Kosta, který byl vězněn v Osvětimi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
pepa 28.2.2009 13:47

demokrt

zato pravý pi...c žije střídavě v Německu nebo v Čechách.

Smart 28.2.2009 13:14

Divím se, že se s tou modrou blbou

soudružkou vůbec bavil. Ona útočné otázky, on kultivovavné odpověďi. Této paní bych už nedal žádný rozhovor.:-©

Jakr 28.2.2009 16:41

Re: Divím se, že se s tou modrou blbou

Ale s tím Rathem jí to vyšlo. R^ Jak se Rath odkopal jako úchylnej nácek a obdivovatel Hitlera, stálo opravdu to. I když! Vlastně jenom nechala Ratha mluvit. Ty zásluhy mohl mít kdokoli. Ten hnus, co v Rathovi je, by vybublat na povrch tak jako tak. To je zřejmé.

michal 28.2.2009 17:57

Re: Divím se, že se s tou modrou blbou

haha - cetli jste nezkracenou verzi "Rath o Hitlerovi"? Publikovana byla jedna odpoved na jednu otazku, ale ve skutecnosti slo o dve odpovedi na dve otazky, fikane lidovkama sestrihane do jedne... (coz samozrejme neomlouva p. Ratha, ktery se provinil proti politicko-korektnimu zakonu ceskych politiku: nikdy nevyslovis jmeno Hitler)

Jakr 28.2.2009 21:18

Re: Divím se, že se s tou modrou blbou

Ano. Četl jsem to celé. Jen deprivant se zmrzačeným mozkem může myslet tímto způsobem. A je úsměvné, jak on a jeho stejně deviantní obdivovatelé se tváří, že s tím nemají nic společného, až když dostanou přes rypák a bojí se, že z vaší z hnusné duše je ostatním na zvracení, což by vám mohlo ublížit.

honza 28.2.2009 23:10

Re: Divím se, že se s tou modrou blbou

Deprivant jsi ty, jak je vidět z formulace tvého příspěvku

Jakr 1.3.2009 10:51

Re: Divím se, že se s tou modrou blbou

To, že mně bolševické a fašistické zrůdy vadí, ze mě deprivanta nedělá.

A je vidět, že úchylní bolševici jako ty, Rath, Paroubek a spol., když vám dojdou argumenty, tak umíte jen buransky urážet. A když se na vás vezmou vidle, tak ubíženě kvičíte a běžíte se schovat jako správný spratek pod máminu sukni. To je zřejmé.

charles 1.3.2009 20:08

Re: Divím se, že se s tou modrou blbou

Za to ty nikoho neurážíš, viď?;-D

charles 28.2.2009 22:24

Re: Divím se, že se s tou modrou blbou

Souhlas

vena 28.2.2009 12:04

a co ods

a co diskuse o zlocinecke ODS ,jo vlastene ty se na strankach Lidovych novin nevedou.

ich 28.2.2009 11:26

Slušný člen ODS, který nekrade a nelže je stejná hloupost

jako nastolení komunismu.(Y)

spiderman 28.2.2009 10:40

Každá doba má své lidi

Společnost se pohybuje. Momentálně zpět a regres trvá už dvě desetiletí. Restaurován byl kapitalismus. Položme si otázku kým byl restaurován? Co to bylo za lidi, kteří jej obnovovali, když zpočátku tvrdili, že jej obnovovat nechtějí, že jim jde o zlepšování socialismu. Neboli od prvopočátku lhali lidu a prováděli věrolomně křivou politiku. Pak se postupně zmocnili všeho. Křiváci ovládli českou společnost. Vytvořili křivácké společenské prostředí a poměry. V křiváckém prostředí vyrostly už dvě generace. Část z nich, je otázkou jak velká, podlehla křiváckému vzoru. A my chceme, aby v prostředí, které napomáhala vytvářet také tato, obnovená soc dem, vyrůstali praví sociální demokraté? To je velmi přehnaný požadavek. Proto si také myslím, že pravý sociální demokrat se vyskytuje už jen v české historii a nyní je v hrobě.....8-o

idol 28.2.2009 9:53

Nevím, proč musím přispívat na vejminek na Hradě?

PS ...... pro exestébáckou Kikinu s trotlovskými názory!!Rv:-(VV>-

Svůj Svému 28.2.2009 11:17

Re: Nevím, proč musím přispívat na vejminek na Hradě?

Buď v klidu. Ty a další dementní degenerované socky, co daně neplatíte, přispívat nemusíte.;-)

idol IP 90.176.101 28.2.2009 19:19

Re: Nevím, proč musím přispívat na vejminek na Hradě?

...... co víš o mých daních, hloupej Bidlovskej lejne /sic/?Rv;-)

j.m. 28.2.2009 8:57

Sociální demokrat.

Sociální demokrat není politik, ale vyžírka a šibal.

Tino 28.2.2009 8:38

Sociální demokrat je mrtvý!

Sociální demokrat by v prvé řadě měl mít sociální cítění. To neznamená populisticky se podbízet a uplácet si voliče, ale právě naopak prosazovet to nepopulární co s prací i mzdou souvisí. Tedy zodpovědnost k sobě samému a ne prošustrovávat život.

Nepopulárnost nepříjemností souvisejících s narůstáním majetku způsobuje u sociálně slabých psychycký blok, který ventilují bezuzdným rozházením výdělku na skutečně nepotřebné kraviny. Že nemají třeba zajištěné bydlení jim dojde příliš pozdě, stejně jako jim dojde pozdě, že rodina se zakládá až je hnízdo připravené, což je jasné i ptactvu nebeskému, leč blbci lidskému ani náhodou.

Pro tyto duševně pomalejší lidičky je třeba právě SOCIÁLNÍCH demokratů. Ale rohodně ne proto, aby z nich vytřískali hlasy ve volbách, ale proto, aby tyto lidičky naučili existovat s pomocí práce a rozumu. A takoví skutečně už sociální demokrati nejsou. Takoví jako byl Masaryk jsou po smrti!

CYRIL 28.2.2009 8:09

Čím více socanů v hrobě, tím lépe

Socani představují pro každou společnost velkou hrozbu. Staví svoji politiku na tom, že berou schopným a pracovitým. Většinu z nakradeného si socani nechají, zbytek hodí lemplům, neschopákům a nefakčenkům. Tím si koupí jejich hlasy v následujících volbách. Jednoduchá a fungující taktika. Jen je na jejím konci zdevastovaný stát a bída všech, včetně pracovitých. Socany mohou volit jen hlupáci, kteří nevidí dál jak na špičku svého nosu.

nerv 28.2.2009 8:58

Re: Čím více socanů v hrobě, tím lépe

Zkušenosti ze světa.

Bezpečná cesta do hospodářské či finančí krize:

rozevírání nůžek mezi bohatými a chudými.

Někdy file://\\někdy to končí válkou.

CYRIL 28.2.2009 9:21

Re: Čím více socanů v hrobě, tím lépe

Nůžky se rozevírají o to více, o co méně lemplové a výžírky pracují. Představa, že v 18ti letech nastoupím do nějaké fabriky a v 60ti z ní odejdu do důchodu je chybná. Dnes je nutné několikrát za život změnit profesi, tj. neustále se něco učit a umět znovu začínat. Vzdělávání je holt celoživotní. Kdo to nepochopil padá na dno společnosti. Ale není povinností těch, kteří na sobě tvrdě pracovali, aby ještě navíc zachraňovali lenochy a povaleče. Takže každý zodpovídá za život svůj a svým blízkých. Nemáme jen "lidská práva", jak nám neustále tvrdí různí blbečci z nevládních organizací, ale na prvním místě máme "lidské povinnosti". A první a základní lidskou povinností je umět se uživit. Nevyžírat ostatní.

Pavel 28.2.2009 9:55

Re: Čím více socanů v hrobě, tím lépe

Takže podle cyrila nebudeme dělat ve fabrikách nebudeme obdělávat pole budem všichni podnikat,ale zapomněl říci kdo tu podřadnou práci,bez které se neobejdeme udělá.

CYRIL 28.2.2009 10:12

Re: Čím více socanů v hrobě, tím lépe

Tu práci udělají ti lidé, kteří nedostanou sociální podporu od socanů a bude jim hrozit, že zdechnou hlady. Ti pak půjdou buď krást a skončí dříve nebo později v kriminále, nebo dělat. Kdo je schopný, ten buď studuje a časem si najde lépe placenou práci, nebo shromáždí peníze (tj. neutratí je za chlast a děvky) a časem se osamostatní. Dnes je tu stav, kdy platíme lenochy, kterým se nechce dělat a na práci vozíme cizáky, kteří tu roznáší nemoci a nakonec stejně začnou s kriminalitou. Stát vedou hlupáci (jak socani tak rádoby-pravicová ODS) a proto je tady takový bordel. Náprava je snadná - kdo nepracuje ať nejí. A z kriminálů udělat zase kriminály a ne komfortní nedělní školu pro darebáky!

idol Cyrilovi 28.2.2009 10:24

Re: Čím více socanů v hrobě, tím lépe

.... a co Táta Zlodějů, který beztrestné lumpárny k bezpracnému obohacování u nás právně prosadil a z Hradu pořád jistí?Rv;-D

CYRIL 28.2.2009 10:40

Re: Čím více socanů v hrobě, tím lépe

Jistě. Po roce 1948 okradli komunisté spousty pracovitých. Ale ti skutečně pracovití stejně na dno nepadli. Pracovali, šetřili, postupně budovali. Nepověsili se na společnost a nevyžírali ji. Také Klaus tím, že "na chvilku zhasl" a rozsvítil až bylo rozkradeno, tím, že třikrát zvýšil platy a třikrát zvýšil ceny, vlastně všechny sprostě okradl. Ale to, že jsem vinou Klause a dalších zlatokopů devadesátých let o něco přišel mne nemůže zlomit a přimět k tomu, abych se pověsil na společnost a řval, že chci sociální podporu. Řvaním se peníze většinou nevydělají. Získat je nejjistěji můžeme prací. A právě socani tím, že podporují lenochy likvidují tento národ. Jeho pracovitost, schopnost přežít.

Pavel 28.2.2009 10:52

Re: Čím více socanů v hrobě, tím lépe

Jenom že mezi ty lenoch řadíš i ty kteří ve své dělnické profesi jsou specialisté,bez kterých by se podnik obešel hůře než bez některého vedoucího .

mmf 28.2.2009 11:32

Re: Čím více socanů v hrobě, tím lépe

bratře v tryku Ťyryle ,

vy jste opravdu potomek plojhara  ???:-©

q 28.2.2009 7:47

Snad dobrý sociální demokrat, ne?

pepa 28.2.2009 7:13

demokrat

Pan Kostelka by se měl naučit číst.

Císař Otakáro 28.2.2009 7:10

Snes se strejdo na zem

Co tyto noviny dokáží za pitomost napsat, je neuvěřitelné. Pán v červeném roláku žije ve svém iluzorním světě , kdesi mezi nebem a Rudolfem II. 

pajda 28.2.2009 6:01

Neříkal jste zamlada indián nebo žid?.

Neříkal jste zamlada indián nebo žid?.


Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...