Pátek 16. dubna 2021svátek má Irena 6 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

LN: Tlustý: Premiér uplácel starosty

Nepodpoříte Tlustého? Dostanete dotaci. Tak vypadal podle Vlastimila Tlustého plán Mirka Topolánka a ministra financí Miroslava Kalouska před loňským krajským sněmem ODS. Topolánek s Kalouskem se měli pokoušet uplatit starosty středočeských měst výměnou za jejich hlasy proti Tlustému na sněmu, kde se volil nový šéf kraje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vráťa 20.9.2008 10:22

Darebáci u koryt

Po vládě ČSSD vedené Koloťukem a komikem Špidlou, který uměl říct jedinou větu - ZDROJE JSOU - jsem si myslel, že horší a odpornější banda už nám vládnout nemůže. ODSS nám však ukazuje, že je stokrát horší, že otevřeně spolupracuje s mafií. Justiční mafie, totálně rozvrácená policie, vyhazovy nejlepších kriminalistů spolupracovníkem Mrázka, nebývalý rozmach úplatkářství, Topolánkův chlév plný modrých výkalů...;-D;-D;-D

000 20.9.2008 10:21

o castách a canastách

čistému vše připadá špinavé

špinavému vše přijde čisté

*

ale v podstatě jde o to,

že karty jsou vždy značené.

kadLik 20.9.2008 10:10

Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Protože na tom sněmu byli v loňském roce přítomni i novináři. Je to snaha novinářů potopit ODS před volbami, jak Topolánkovců, tak rebelů.

dupro 20.9.2008 10:17

Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

já jsem přesvědčený, že se jedná o další špinavou hru socanů. Není jistě náhodou, že se začaly novinářům dostávat do rukou kusé informace z tzv. Mrázkova archivu. Naposledy dnes další "spojení" Mrázka s Langerem (skromně se mlčí o kamarádství Mrázka s Palasem a dalšími socanskými potentáty!). A kdo ten Mrázkův archiv vlastní? To si spočítejte sami.

Jenom napovím - Mrázka nechala uniknout policie za které vlády? Únik vyšetřovala a nic nevyšetřila Inspekce kterého ministra vnitra? Kdo ten archiv zabavil a komu se údajně ztratil? Komu toto všechno slouží?

Na všechny tyto otázky je jediná odpověď!!

Hujer 20.9.2008 10:29

Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Souhlasím,ale jen bych dodal,že krom socanů vtom jedou i diverzní centrály Kuby a Sev.Koreje.

Beda 20.9.2008 10:29

Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Socani se již jenom smějí . ODS se potopila sama .

Haviř Vodka 20.9.2008 12:58

Re: Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Dupro jako vždy není při smyslech, já bych řekl, že svůj příspěvek k rozjetí aféry přidali i UFOni. To jsou největší svině, po modrých mafiánech.:-D;-D(Y)

Petr 20.9.2008 13:04

Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

"A kdo ten Mrázkův archiv vlastní?" Dalík?>- 

richard 20.9.2008 14:25

Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Čunek jin nevyšel, tak vztáhli Tlustého - ostatně Paroubek po volbách prohlašoval, že má zajištěno i pár hlasů u ODS a jeho vláda bude mít pohodlnou většinu. Takže dnes se tenhle paroubí vřed odkopává, Tlustý, Morava, Raninec...kdo bude další....

L 20.9.2008 15:23

máš-li pravdu je Paroubek geniální agent

ano, ano, věřme tomu, že Paroubek nacpal Tlustého do výřivky, že poslal Moravu shánět materiály na Zubovou, dal prachy na uplácení Ploce svému agentu podnikatelovi, poštval Dalíka na Kořistku s tím, aby ho podplatil a nabídl mu velvislanecký post v Bulharsku, který je osobním vlastnictvím Paroubka, taky má Paroubek doma pod postelí těch 1600 ztracených stran ze spisu Krakatice a MF Dnes je šéfovaná Paroubkem, taky na sebe Paroubek vydal Kubice správu a obvinil se z pedofilie tři dny před volbama,.....

Socani jsou fakt bedny. A Paroubek génius agent, český Bond, který to tu všechno řídí a já z toho šílííííííííííííím.

Kaktus 21.9.2008 16:16

Tví soudruzi na ÚV už se řežou valaškama!

;-D

Modrobratře, my všichni víme, že Paroubek je Satan, nicméně nějak sis nevšiml, že se ti tví soudruzi na ÚV už řežou valaškama !!!

;-D;-D;-D

Teď už se holt budeš muset zorientovat sám a taknějak rozhodnout, kdo je TŘÍDNÍ NEPŘÍTEL teď - upozorňuji, bitva se odehrává na ÚV, tedy Paroubka musíš vynechat.

;-PR^

kritik 21.9.2008 20:04

Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Fotky z Mrázkova archivu má Dalík, přiznal to přes Moravu.

Rv

Luděk 20.9.2008 10:08

Modré bahno

Ta modrá špína,o které myslící a slušní občané věděli už dlouho,teď leze z přítmí veřejně na denní světlo.Bylo jen otázkou času,kdy se ve svých vlastních exkrementech budou topit Topolánek,Langer,Dalík,Tchoř a jiní výtečníci.Langer se ještě před týdnem v OVM dušoval,jak je rozhořčen z mafiánských praktik Tlustýho a že v tom má určitě prsty Paroubek a ČSSD.Sám zlikvidoval ve funkci MV týmy kriminalistů,kteří roky pracovali na organizovaném zločinu a jeho pronikání do politiky.Stejně tak Inspekci MV a nepohodlné odborníky např. gen.Randáka.Praktiky STB jako vyhrožování,vydírání,korupce se staly za éry této vlády normou,stejně tak jako politický klientelismus od měst přes kraje až na ministerstva.Z řádění této smečky mafiánů v nejvyšších funkcích se bude země vzpamatovávat hodně dlouho.

Bidlo 20.9.2008 10:07

Tlustý je řízen zakladatelem ODS Klausem proti Topolánkovi!

Jde o vyzkoušené metody třídního boje z dílny starého Pružinského - Klausova před veřejností utajovaného tatínka!!Rv;-D

kadLik 20.9.2008 10:04

Tlustý má pravdu

Slyšeli to všichni účastnící loňského středočeského regionálního sněmu. Padla tam tehdy věta: Jestli něco chcete, podporujete Bendla. (asi to nebude doslovně) A protikandidátem byl Tlustý.

pinkpanther 20.9.2008 10:44

Re: Tlustý má pravdu

je na tom neco divneho? i kdyby to tak bylo, co ti rika politicky boj!!! a co chtel Tlusty, ? Boj tak ho ma debyl !!!

Bava 20.9.2008 9:46

na někoho se poví nějaká špína a už se to veze.

Politika je zlá věc - ten na mne to a tenhle zase ono a media, noviny mají o čem psát. Horší je to s postíženými - jak se bránit. Obvykle nejsou svědci a špína zůstává.

Více věřím Tlustýmu, je to silný politický soupeř a rozhodně v ekonomickém programu překážel Kalouskovi i Topolánkovi.

Holly 36 20.9.2008 9:42

Odhlaste LN

To nejdůležitější dají LN na 10. stranu a ODS vyleští do party slušných a poctivých lidí. Kdo ještě Weisovy, Petránkovy, Pleslovy atd. atd.  LN neodhlásil je nekonečný idiot nebo má deficit ve slušnosti avýchově z rodiny. 

morskehovnoZ 20.9.2008 10:10

Re: Odhlaste LN

Ty už máš asi dávno přihlášený Halo novivy co?

Luděk 20.9.2008 10:12

Re: Odhlaste LN

Koho prachy dostáváš,toho píseň zpívej.Jenže už pějí ti výtečně placení pěvci hodně falešně a publikum si to už nenechává líbit.Karel Čapek se musí obracet v hrobě.

Ronaldo 20.9.2008 9:41

Důkaz

Proč LN neustále otiskují nějaká tvrzení, pro něž nemají vůbec žádný důkaz??? V celém článku není po jakémkoli důkazu ani stopy, ale titulek jak z bulváru. Quo vadis, LN?

Modrý bolševik 20.9.2008 9:38

Budu volit ODS!

Budu vždy za všech okolností volit ODS. Nevadily mi nikdy miliardy nezdaněné nafty vydávané za LTO, nevadila mi nikdy zpackaná privatizace, nevadily mi krachy bank, nekryté úvěry, nevadili mi nikdy bílí koně v sudu na dně Orlíku, nevadily mi nikdy tajná konta naší strany, nevadil mi hospodářský úpadek, balíky, inflace 90. let, nevadil mi nikdy Klaus, Kočárník, Dyba, Čermák, Macek. Nevadil mi způsob, jak vznikla tato vláda, nevadilo mi získání Melčáka a Pohanky, nevadil mi způsob volby prezidenta, nevadilo mi získání Snítilého, ani mi nevadí koupení Wolfa. Nevadí mi Dalík, Tluchoř, Morava, Topolánek. Nevadí mi Němcová, Nečas. Nevadí mi současná inflace a pokles reálných mezd. Nevadí mi pokles růstu HDP. Nevadí mi současný morální úpadek politiky, korupce a špína.

Vadí mi, že se toho hlupáka Kořistku nepodařilo koupit. Jsem prostě nemorální hovado, které to má navíc v hlavě vylepané, proto tak s nadšením volím a vždy budu volit ODS!! Také se učím nové vulgarity. Na našich modrých školeních jsme dostali příkaz, jak nejlépe plnit odkaz Mirka Topolánka a Ivana Langera. Však víš. Zatím si trénuji vztyčený prostředník a tuhle jsem si zakopal do aut na jednom parkovišti. Když máme nějaké jednání, vyplazuji na ostatní jazyk a hnedka jim vynadám do pičí. Říkám jim, že půjdou brzy bručet a že si s nimi vytřu prdel. Doufám, že ze mne budou mít naši společní modří bratři, soudruzi radost.

Bath 20.9.2008 10:05

Re: Budu volit ODS!

Zpackaná privatizace je lživé heslo socanů a těch, kteří neuspěli.

Pády bank. Ony nikde ve světě banky nepadají? Na banky tehdy dohlížel Tošovský, ne ODS.

Při volbě prezidenta dělali svinstva socani. Kulky v dopisech dostávali potenciální voliči Klause.

Kořistka je jen obyčejnej vejtaha. Zprvu schůzku zapíral a až, když mu novináři řekli, že o ní vědí (řekl jim to Topolánek), tak se začal vychloubat.

Kaktus 20.9.2008 12:20

Správně, modrý bratře, drž linii Strany!

Správně, modrý bratře, drž linii Strany!

Opakuj si to neustále a buď ve víře pevný!

A nezapomeň, klima Země se nemění, nebot PAN PROFESOR NÁM VŠECHNO VYSVĚTLÍ!

Bath 20.9.2008 14:18

Re: Správně, modrý bratře, drž linii Strany!

Á další blud. Klima se, milá rostlinko, měnilo vždy.

Kaktus 21.9.2008 13:57

Ne, klima se nemění a druhy nevymírají!

Ne, klima se nemění a biologické druhy nevymírají!

:-D

Bath 21.9.2008 14:51

Re: Ne, klima se nemění a druhy nevymírají!

Zkuste si někdy přečíst, co skutečně napsal.

A biologické druhy nejenom vymírají, ale i současně nové vnikají.

Kaktus 21.9.2008 16:23

:-))))))) Nové vznikají?

Nové vznikají? ;-D;-D;-D

Jakoupak rychlostí nám vznikají ty nové druhy, prosím? :-) Máte o tom představu? Funguje politické školení mužstva? ;-D

Bath 21.9.2008 16:45

Re: :-))))))) Nové vznikají?

Víte, neexistují jenom obratlovci.

Mánes 20.9.2008 9:30

Ztráta soudnosti

Tlustý patřil mezi nejl=pe argumentující poslance.Nevím proč nechápe,že tímto přístupem ztrácí veškerý glanc a směřuje do politického propadliště.Jedinou možnost jhak z  toho ven je přestat kolem sebe kopat,nabídnout smír a po případné výměně stávající garnitury znovu usilovat o zhískání ztracenýcg pozic.Lze úsapěšně pochybovat,že jeho nátura je toho schopna.


Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...