Středa 12. května 2021svátek má Pankrác 19 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Diskuse k článku

LN: Tlustý: Premiér uplácel starosty

Nepodpoříte Tlustého? Dostanete dotaci. Tak vypadal podle Vlastimila Tlustého plán Mirka Topolánka a ministra financí Miroslava Kalouska před loňským krajským sněmem ODS. Topolánek s Kalouskem se měli pokoušet uplatit starosty středočeských měst výměnou za jejich hlasy proti Tlustému na sněmu, kde se volil nový šéf kraje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Haviř Vodka 20.9.2008 12:58

Re: Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Dupro jako vždy není při smyslech, já bych řekl, že svůj příspěvek k rozjetí aféry přidali i UFOni. To jsou největší svině, po modrých mafiánech.:-D;-D(Y)

Haviř Vodka 20.9.2008 12:55

Re: Tlustý, nebo Zgarba či Kraus

jak je vidět nejsi zcela při smyslech, ale to se těď modrým mafiánům stává, je to jejich oblíbená hra i v tisku.;-D:-D(Y)

Petr Pokorný 20.9.2008 12:51

Tlustý, nebo Zgarba či Kraus

Už se ani nedá říci kdo je větší lump. Hašek s Paroubkem vydírali při volbě prezidenta v přímém přenosu, komunista Tlustý Topolánka a Zgarba ukradl, co se ani nedalo...

Kaktus 20.9.2008 12:20

Správně, modrý bratře, drž linii Strany!

Správně, modrý bratře, drž linii Strany!

Opakuj si to neustále a buď ve víře pevný!

A nezapomeň, klima Země se nemění, nebot PAN PROFESOR NÁM VŠECHNO VYSVĚTLÍ!

Beda 20.9.2008 11:34

Modrý palácový převrat.

Ó jak krásný palácový převrat v modré straně. Na dvě skupiny se dělí. Zloděje a nezloděje ??? To je jak někde v Africe .

Břeťa 20.9.2008 11:13

Re: Jediný přímý z ODS

Obhajujete největšího křiváka nejen ODS, ale současné české politiky. Buď jste s ním do přízně, nebo padlý na hlavu. Ono pořád platí slabmyslní chudí.....

Beda 20.9.2008 10:46

Modré bahno ,

a modří politici a modří voliči patří do modrých bažin.

pinkpanther 20.9.2008 10:44

Re: Tlustý má pravdu

je na tom neco divneho? i kdyby to tak bylo, co ti rika politicky boj!!! a co chtel Tlusty, ? Boj tak ho ma debyl !!!

Haviř Vodka 20.9.2008 10:41

Re: Re: chobotnice

a kluk si balí fidlátka na Hradě i s viceprezidentem:-D

pinkpanther 20.9.2008 10:39

bylo jenom otazkou

casu kdy se Bem z Proresorimmussemm pusti do Topolanka, Topol nema co ztratit, horsi to bude s tema dvema plus Tlusty a spol. kazdy kdo chce tak vy co jsou ti Dva zac, Tlusty je Krivak a Zalostna kreatura schopna vseho, zajimave je take to ze s tim vylezl az ted, a priitom ve skutecnosti to neni zadny argument natoz pravda, penize se rozdaly do vsech kraju, kdyby kazdy politik delal to co dela Tlusty tak tu mame Somalsko, jemu o nic nejde protoze uz vy ze skoncil, ti dva Dareckove Nervama Cjcipaj tak vylezly z Hajzlu a Hura na Topola !!! jak tipycke pro Krivaky.

Beda 20.9.2008 10:31

Re: Stačí krátce reagovat.

Ale pám není zoufalec . Jenom Vy nechcete slyšet pravdu . A to bolí , že .

Beda 20.9.2008 10:29

Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Socani se již jenom smějí . ODS se potopila sama .

Jojda 20.9.2008 10:29

Stačí krátce reagovat.

Pane,vy jste zoufalec!

Hujer 20.9.2008 10:29

Re: Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Souhlasím,ale jen bych dodal,že krom socanů vtom jedou i diverzní centrály Kuby a Sev.Koreje.

Kolemjdoucí 20.9.2008 10:28

Jediný přímý z ODS

Pan Tlustý je jeden z mála přímých lidí z ODS. Nebojí se odhalit špínu okolo sebe a a nahlas na to upozornit. Chátra z ODS se mu v tom špinavými praktikami snaží zabránit. Ale čestní lidé ještě existují, tak jak pravil Tatíček Masaryk, Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Neplést si s pravdou a láskou jednoho jeho následovníka, který dal po roce 1989 propustit všechny vrahy a od té doby jde bezpečnostní situace v zemi ke dnu.

JM 20.9.2008 10:26

NAŠTĚSTÍ MÁME, ČEŠTÍ €UROOBČANÉ, FUNGUJÍCÍ DEMOKRATICKÝ VZOR

NAŠTĚSTÍ MÁME, ČEŠTÍ €UROOBČANÉ, FUNGUJÍCÍ DEMOKRATICKÝ VZOR,který za více jak 150 let nepřetržitě osvědčil, že je rezistentní proti zločincům v politice  a jejich politickým krizím všech typů, kterých důsledky, za tu dobu, si museli protpět lide ve všech ostatních zemích světa. Bohužel je to systém tak spolehlivý, že je odpudivý mocným Machiavelli-ánům všech "demokratických", stran  všech zemí světa. Bez krizí fungujícím vzorem je třínárodnostní a čtyřjazyčné Švýcarsko.

Beda 20.9.2008 10:25

Nazdar modří soudruzi.

P. Langer se již dlouho chová jako starý ostřílený komunistický kádr z 70 let.

No tak to vidíte . Volit modré již budou poslední zloději v tomto státě. Modré straně zdar , zdar , zdar .

Vráťa 20.9.2008 10:22

Darebáci u koryt

Po vládě ČSSD vedené Koloťukem a komikem Špidlou, který uměl říct jedinou větu - ZDROJE JSOU - jsem si myslel, že horší a odpornější banda už nám vládnout nemůže. ODSS nám však ukazuje, že je stokrát horší, že otevřeně spolupracuje s mafií. Justiční mafie, totálně rozvrácená policie, vyhazovy nejlepších kriminalistů spolupracovníkem Mrázka, nebývalý rozmach úplatkářství, Topolánkův chlév plný modrých výkalů...;-D;-D;-D

000 20.9.2008 10:21

o castách a canastách

čistému vše připadá špinavé

špinavému vše přijde čisté

*

ale v podstatě jde o to,

že karty jsou vždy značené.

dupro 20.9.2008 10:17

Re: Je zajímavé, že to vytáhli až teď

já jsem přesvědčený, že se jedná o další špinavou hru socanů. Není jistě náhodou, že se začaly novinářům dostávat do rukou kusé informace z tzv. Mrázkova archivu. Naposledy dnes další "spojení" Mrázka s Langerem (skromně se mlčí o kamarádství Mrázka s Palasem a dalšími socanskými potentáty!). A kdo ten Mrázkův archiv vlastní? To si spočítejte sami.

Jenom napovím - Mrázka nechala uniknout policie za které vlády? Únik vyšetřovala a nic nevyšetřila Inspekce kterého ministra vnitra? Kdo ten archiv zabavil a komu se údajně ztratil? Komu toto všechno slouží?

Na všechny tyto otázky je jediná odpověď!!

Luděk 20.9.2008 10:12

Re: Odhlaste LN

Koho prachy dostáváš,toho píseň zpívej.Jenže už pějí ti výtečně placení pěvci hodně falešně a publikum si to už nenechává líbit.Karel Čapek se musí obracet v hrobě.

kadLik 20.9.2008 10:10

Je zajímavé, že to vytáhli až teď

Protože na tom sněmu byli v loňském roce přítomni i novináři. Je to snaha novinářů potopit ODS před volbami, jak Topolánkovců, tak rebelů.

morskehovnoZ 20.9.2008 10:10

Re: Odhlaste LN

Ty už máš asi dávno přihlášený Halo novivy co?

Luděk 20.9.2008 10:08

Modré bahno

Ta modrá špína,o které myslící a slušní občané věděli už dlouho,teď leze z přítmí veřejně na denní světlo.Bylo jen otázkou času,kdy se ve svých vlastních exkrementech budou topit Topolánek,Langer,Dalík,Tchoř a jiní výtečníci.Langer se ještě před týdnem v OVM dušoval,jak je rozhořčen z mafiánských praktik Tlustýho a že v tom má určitě prsty Paroubek a ČSSD.Sám zlikvidoval ve funkci MV týmy kriminalistů,kteří roky pracovali na organizovaném zločinu a jeho pronikání do politiky.Stejně tak Inspekci MV a nepohodlné odborníky např. gen.Randáka.Praktiky STB jako vyhrožování,vydírání,korupce se staly za éry této vlády normou,stejně tak jako politický klientelismus od měst přes kraje až na ministerstva.Z řádění této smečky mafiánů v nejvyšších funkcích se bude země vzpamatovávat hodně dlouho.

Bidlo 20.9.2008 10:07

Tlustý je řízen zakladatelem ODS Klausem proti Topolánkovi!

Jde o vyzkoušené metody třídního boje z dílny starého Pružinského - Klausova před veřejností utajovaného tatínka!!Rv;-D

Bath 20.9.2008 10:05

Re: Budu volit ODS!

Zpackaná privatizace je lživé heslo socanů a těch, kteří neuspěli.

Pády bank. Ony nikde ve světě banky nepadají? Na banky tehdy dohlížel Tošovský, ne ODS.

Při volbě prezidenta dělali svinstva socani. Kulky v dopisech dostávali potenciální voliči Klause.

Kořistka je jen obyčejnej vejtaha. Zprvu schůzku zapíral a až, když mu novináři řekli, že o ní vědí (řekl jim to Topolánek), tak se začal vychloubat.

kadLik 20.9.2008 10:04

Tlustý má pravdu

Slyšeli to všichni účastnící loňského středočeského regionálního sněmu. Padla tam tehdy věta: Jestli něco chcete, podporujete Bendla. (asi to nebude doslovně) A protikandidátem byl Tlustý.

Niky 20.9.2008 9:49

Re: Re: Re: Re: Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Je jedno kdo je zrovna u moci,ale soudný člověk nemůže odposlechům věřit!

Bava 20.9.2008 9:46

na někoho se poví nějaká špína a už se to veze.

Politika je zlá věc - ten na mne to a tenhle zase ono a media, noviny mají o čem psát. Horší je to s postíženými - jak se bránit. Obvykle nejsou svědci a špína zůstává.

Více věřím Tlustýmu, je to silný politický soupeř a rozhodně v ekonomickém programu překážel Kalouskovi i Topolánkovi.

togu 20.9.2008 9:45

Re: Co ještě se dovíme?

Myslím že je mezi nimi velký rozdíl.KSČ je strana která se nepřekabátila a zůstala červená dál,ale ODS je starna modrá,která se překabátila z červené na modro.A teď otázka:která z nich je horší.Ve svém příspěvku jste opoměl dodat, že ti z KSČ byli k tomu dohnáni z Moskvy a co ti z ODS,jakým spůsobem oni byli k tomu dohnáni.Já myslím že dlouhodobýma vazbama na StB a KGB.Tak že nová garnitůra ODSS je horší než stávajicí KSČ.A navíc teď probíhá v ODSS mocenský boj o to kdo co ovládne a pokud se tohoto času nevyužije ke svržení této hrůzovlády potom už to pujde těžko a z trvalýma následkama.A to naše slavné předsednictví je jen fraška, která nebude mít žádný vliv na celé dění v EU.Oni si  v ODSS myslí že sejim podaří něco uhádat,ale to je jen jejich zbožné přání,které se jen tak nesplní.Zbytek EU si pohlídá to své,aby nepřišli vydobyté vymoženosti za které tak moc bojovali.


Lékařské špičky v kauze obřích pojistných podvodů. Hrozí jim až 10 let

Pojistky před soudem. Případem rozsáhlých pojistných podvodů se škodou zhruba... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Uznávaní doktoři „léčili“ neexistující zranění. V kauze tří stovek pojistných podvodů za 50 milionů korun je obžalováno...

Procházku vypnu, slibuje Rakić. Uznávaný sudí analyzuje: Dokázal by to, ale...

Rakušan Aleksandar Rakic si už Jiřího Procházky všiml. A chce mu v UFC srazit... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Z Jiřího Procházky se mezi konkurenty polotěžké váhy UFC (93 kg) stává žádané zboží. O novou dvojku divize si hlasitě...

Nejproočkovanější země světa zavádí tvrdá opatření. Covid mají i očkovaní

Ruská vakcína Sputnik V. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na Seychelách vyskočil součet všech případů za více než rok pandemie v posledních třech dnech o třináctinu. Problém je...