Čtvrtek 15. dubna 2021svátek má Anastázie 5 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

LN: Tlustý: Premiér uplácel starosty

Nepodpoříte Tlustého? Dostanete dotaci. Tak vypadal podle Vlastimila Tlustého plán Mirka Topolánka a ministra financí Miroslava Kalouska před loňským krajským sněmem ODS. Topolánek s Kalouskem se měli pokoušet uplatit starosty středočeských měst výměnou za jejich hlasy proti Tlustému na sněmu, kde se volil nový šéf kraje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ota 20.9.2008 9:36

Re: Ztráta soudnosti

Soudnost ztrácíte Vy. O jaký glanc jde? Vždyť je to jasný boj  dvou skupin v ODS: té moravské (Topolánek, Langer, Nečas atd.) a té středočeské (Tlustý, ale i Bém, a v pozadi Klaus). Podle toho, že teď vycházejí najevo případy úplatků Dalíka a případ Moravy lze soudit, že Topolánkova parta půjde brzy od válu. Ta druhá je zřejmě silnější. Topolánek to nejspíš už ví, nebo alespoň tuší.

Gabrielle Honoir 20.9.2008 9:38

Re: Ztráta soudnosti

Ty seš typický volič ODS. Nezajímá Tě zákulisí politické strany /špína, korupce, vydírání/, ale jakoby nic máš zájem na uklizení stolu a aby se pokud možno mohlo v režii ODS prát špinavé peníze, korumpovat a vydírat dál. I Ty bys měl podat trestní oznámení a viděl bys, jak se věci mají! Prober se!!

Gabrielle Honoir 20.9.2008 9:28

pane Doležale,

pane Doležale, pokud je to pravda, plňte svoji občanskou povinnost a podejte na premiéra trestní oznámení. Jestli uplácel, tak ne z peněz vlastních, ale NAŠICH. Čekám!

Niky 20.9.2008 9:15

Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Čistě hypoteticky,když budu,každého z vás měsíc odposlouchávat,tak z těch stovek vašich nevinných hovorů z vás udělám masového vraha,pedofila a korupčníka,není náhoda,že v demokratických státech,neberou soudci odposlechy vůbec v potaz!

Ewald Francier 20.9.2008 9:22

Re: Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Jenomže my nejsme demokratický stát a idiotů ve vládě máme více než dost. Je mi Tě líto, voliči ODS, ale uznej, že si brzký pád vlády zavinili pánové sami! Jak bys vládnul Ty? Co bys udělal pro záchranu vlády teď?

Niky 20.9.2008 9:37

Re: Re: Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Samozřejmě,že Topolánek a spol jsou idioti a,že si za to mohou sami,ale trvám na tom,že s odposlechy se dají dělat kouzla,proto jim mohou věřit jenom blázni!

Gabrielle Honoir 20.9.2008 9:40

Re: Re: Re: Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Jen blázni mohou věřit těm odposlechům nebo jen blázni mohou věřit ODS? Obojí je totiž přípustné! Já bych přestal věřit v organizovaný zločin, ve špinavé peníze, v korupci, ve vydírání a jsem u modrého komunismu!

Niky 20.9.2008 9:49

Re: Re: Re: Re: Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Je jedno kdo je zrovna u moci,ale soudný člověk nemůže odposlechům věřit!

Charlotte Durnier 20.9.2008 9:11

KONEC MIRKA

Když tato vláda ještě chvíli vydrží, dozvíme se pozadí událostí 17.11.1989! Kdo koho uplácel. Málokdy se mi toto stalo - aby obě varianty zaručovaly něco pozitivního: Buď vláda ODS-StB vydrží a my se ještě něco dovíme; nebo potáhne, odkud přišla a její vláda skončí! Dřív byla vláda lidu vedená KSČ, dnes vláda ODS zajišťovaná staronovou StB! Co je větší pochoutka?

liberál 20.9.2008 9:04

Kdo chce kam, pomožme mu tam

Opět se potvrzuje, že jednotícím jevem v ODS je porcování jakýchkoliv medvědů. Je na snadě, že prostřednictvím koaličního ministra Kalouska "bytostného to ochránce" státní kasy se měří velikost těchto chlupáčů. Vrtošivý Tlustý je zcela zahleděn do sebe a převelice nešťastný z toho, že už není hlavním řezníkem ve straně a ani řeznickým tovaryšem, nuž tož konečně!  

Havíř Vodka 20.9.2008 9:01

chobotnice

jak vyplývá z modrého Guardianu, celá ODS je napojena na organizovaný zločin. Teď je to i Langer, který sloužil Mrázkovi. Takže pánové, okamžitě podáte demisi vlády, protože vaše činnost je do nebe volající, vše prošetřit orgánama v trestním řízení, ustanovit vládu odborníků a po slavném předsednictví vypsat předčasné volby. Pokud by se stihly ještě letos, tal letos. Když jsem tada roky psával, že Cosa Nostra, Camura, Jakuza se mohou přijet od modrých mafiánů učit podrazům, zlodějnám, tak mnozí modří pisálkové kroutili hlavou, teď se jim to vrací jako bumerang a bude toho ještě víc, jen to rozkrýt. Schopní Katániové se intenzivně hledají, co to nezametou pod koberec, Zajímavé krátké expozé Venóška v ČT, ten to co zde zasel, svedl na politickou scénu. Ten by měl odejít i se svou modrou sqadrou z Hradu první a už se na veřejnosti ani neobjevovat. Skutečná hrůza, horší než komunisti.Rv  

Mánes 20.9.2008 9:17

Re: chobotnice

Tak pravil Roko a šel do pralesa shánět potravu

Haviř Vodka 20.9.2008 10:41

Re: Re: chobotnice

a kluk si balí fidlátka na Hradě i s viceprezidentem:-D

togu 20.9.2008 9:27

Re: chobotnice

Tak tomu bude věřit jen málo kdo,ale jejich chyba.Jinak pravda až do konce článku.R^

občan 20.9.2008 8:57

VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

S těmito lidmi se cizí vojenská základna dojednávala snadno.Stačí dostatečně zaplatit a odkývou vše.Přidáme li pár užitečných idiotů jako je Vlastička či Havel,je zřejmé proč se v naší zemi dlouhodobě okupantům vždy dařilo.

BuBu 20.9.2008 9:02

Re: VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

Nejste náhodou občan . . . . . . . CCCP ??? . . . . .že tak bravurně "kopete" za politiku Kremlu ?

Nebo že by konfident KGB ?

Francois Gabriel 20.9.2008 9:24

Re: Re: VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

A nejste Vy náhodou vůl? Ten přepišící má pravdu! Nemůžeme za to, že jste příznivec ODS a nedaří se Vám.

BuBu 20.9.2008 9:38

Re: Re: Re: VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

No nevím . . . nevím - kdo je Vůl !

Jestli je to ten, kdo si myslí, že umístěním radaru se stane ČR vazalem USA (když už je s ní v NATO) . . . . nebo jestli to je ten, kdo je přesvědčený, že otázka radarové stanice je pouze a jen o tom: Chceme patřit mezi západní křesťanskou civilizaci - nebo chceme patřit dále do "sféry vlivu" generálů Rudé armády !

No a já jsem pro to první  . . . . . . takže čest soudruhu !Rv

C. 20.9.2008 9:25

Re: Re: VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

A není to nakonec jedno?

AHA 20.9.2008 8:57

Nedošlo vám

že Topolánek uplácel starosty nikoliv z vlastních nebo partajních peněz, ale ze státních peněz? Až půjde před soud a za katr, bude většina národa tleskat.

občan 20.9.2008 8:58

Re: Nedošlo vám

Takto vysoce postavení mafiáni před soud nechodí.

togu 20.9.2008 9:30

Re: Nedošlo vám

Tak než se tam dostane uteče ještě moc vody ve Vltavě.A kdyby to bylo náhodou už včera,tak bylo pozdě.R^

Alan Blair 20.9.2008 8:53

Co ještě se dovíme?

Pád vlády se blíží-což je fajn. Při představě, kdo by nám tu vládl dál, se mi dělá mdlo. Je nějaký rozdíl mezi KSČ a ODS? Jedni předvedl nesvobodu názorů zašítěnou StB, druzí nesvobodu ekonomickou zaštítěnou praktikami StB.

togu 20.9.2008 9:45

Re: Co ještě se dovíme?

Myslím že je mezi nimi velký rozdíl.KSČ je strana která se nepřekabátila a zůstala červená dál,ale ODS je starna modrá,která se překabátila z červené na modro.A teď otázka:která z nich je horší.Ve svém příspěvku jste opoměl dodat, že ti z KSČ byli k tomu dohnáni z Moskvy a co ti z ODS,jakým spůsobem oni byli k tomu dohnáni.Já myslím že dlouhodobýma vazbama na StB a KGB.Tak že nová garnitůra ODSS je horší než stávajicí KSČ.A navíc teď probíhá v ODSS mocenský boj o to kdo co ovládne a pokud se tohoto času nevyužije ke svržení této hrůzovlády potom už to pujde těžko a z trvalýma následkama.A to naše slavné předsednictví je jen fraška, která nebude mít žádný vliv na celé dění v EU.Oni si  v ODSS myslí že sejim podaří něco uhádat,ale to je jen jejich zbožné přání,které se jen tak nesplní.Zbytek EU si pohlídá to své,aby nepřišli vydobyté vymoženosti za které tak moc bojovali.

Darius 20.9.2008 8:37

něco tu smrdí, ale novináři jsou většinou prodejné štětky

1) Na rozdíl od blbů, co do toho kafrají, jsem se problematikou mafií v politických stranách zabýval a musím říci, že Tlustému zatím součinnost s něčím, co by připomínalo mafii, nebyla ani v malé míře prokázána

2) Že jsou politické strany řízeny skrze korumpování a finanční zvýhodňování přivrženců není žádná paranoia, ale tvrdá realita. Metody jsou různé: Někdy jsou různými cestami placeni lidé přímo ze stranických peněz za zády nebo i před očima členů (když vedení přivře oči, tak se dají tunelovat i na kraje legálně přidělené volební peníze) Někdy si pražské vedení platí lidi ze svých vlastních peněz. Někdy jsou slibovány výhody nebo peníze místním mafiím a ty vše řeší lokálně samy - buď slibováním peněz nebo jiných výhod. Když Vám někde vznikne ze dne na den základní organizace s 80 lidma, tak je jasné, kdo za tím je. Podobně smrdí i vznikání desítek základních organizací na něčí podporu v krátké době.

Darius 20.9.2008 8:39

Re: něco tu smrdí, ale novináři jsou většinou prodejné štětky

Jak se dají tunelovat volební peníze? Například, že dáváte kšefty kamarádům, kteří vám platí desátek. Nebo obcházíte transparentní účet tak, že z něj vybíráte velké částky na pokladnu a své lidi si platíte z ní. Atd.

Niky 20.9.2008 9:06

Re: něco tu smrdí, ale novináři jsou většinou prodejné štětky

V každé zemi je to stejné,nebo ještě podstatně horší,stačilo mi žít pár měsíců ve Francii a říkal jsem si,zlatí naši politici!

franta 20.9.2008 8:11

Co lezou ven oficialne

ty to lumparny tak se Jindra jenom vali s gumovou Andulou a net ho neba. To si netusil ty modrej mozecku,ze to projde mediama vid? Myslel sis ze jsou vsichni Dalikem uplaceni,jako Hos.nov.a LNRvRvRv:-D:-P

no jo 20.9.2008 8:31

Re: Co lezou ven oficialne

modly se drolí a adoranti jsou v deprézi:-D

Realista 20.9.2008 8:09

Doporučuji výživnější čteníčko. Odkoukáno z komentářů.

http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=334390

0100: No a nyní Ičko ovládá celé vnitříčko. Tragedie v ČR.

Pak se není čemu divit, že destabilizace ÚOOZ je maximální a místo organizovaného zločinu a prorůstání organizovaného zločinu do politiky hledají starožitnosti a zloděje aut. Podobně SPOK a další skupiny, mající bojovat s organizovaným zločinem. Finanční policie již neexistuje a policisté místo hledání a zavírání lumpů stávkují za platy a Ilíček jejich nízké stavy, které sám zavinil požadavky na VŠ chce nahrazovat armádou. Co kdyby se dostalo při pátrání právě na Ilíčka a jeho kamarádíčka, nebo kamarádíčky? To ten golfíček. Už to svinstvo leze jak z chlupatý deky a propojení na mafii na nejvyšší politiky se začíná rozkrývat. Doufám, že z toho Ilíček vyvodí důsledky a z vnitríčka okamžitě vypadne, nebo ho Miríček okamžitě odvolá, když chce tu očistu nejen ODS. Jenže pak by došlo i na Miríčka je i jeho Dalíčka, Ilíčka a celou tu kliku já na bráchu brácha na mě. Tak se raději Ilíček bude dušovat, že neví vo co Go a bude ze sebe dál dělat blbíčka, což mu dosud dokonale vycházelo


Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...